› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Najbardziej popularne materace średnio twarde, czyli jakie?

› bieżące 10 miesięcy temu    27.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najbardziej popularne materace średnio twarde, czyli jakie?

Wygodny materac to gwarancja dobrego snu i samopoczucia. Bardzo ważne jest więc, żeby dobrze wybrać materac i dopasować do swoich preferencji. Najczęściej wybierany jest materac średnio twardy, ponieważ spełnia oczekiwania większości użytkowników. Dodatkowo ma tu również znaczenie kwestia obciążeń wagowych, jakie są sugerowane przez producenta. Co w praktyce oznacza, że materac jest średnio twardy i dla kogo jest on przeznaczony?

Materac średnio twardy – dla kogo? 

Każdy producent zawsze bardzo dokładnie określa, jakie są przedziały wagowe konkretnego stopnia twardości materaca. Najlepiej więc zapoznać się z jego opisami przed dokonaniem wyboru. Oczywiście, odczucie wygody jest bardzo subiektywną sprawą, dlatego nie można kierować się jedynie zaleceniami producenta. W miarę możliwości warto wypróbować materac przed jego zakupem. Materac średnio twardy polecany jest osobom, które nie przekraczają wagi 100 kilogramów. Taki stopień twardości może jednak okazać się zbyt duży dla osoby o bardzo małej masie ciała. 

Większość użytkowników ocenia materace średnio twarde jako najbardziej komfortowe ze wszystkich, dlatego cieszą się one największym powodzeniem. Dla osób o dużej masie ciała powyżej 100 kilogramów, taki materac może okazać się zbyt miękki. Trzeba na to także zwrócić, uwagę wybierając materac dla par. Jeżeli między użytkownikami występuje duża różnica w wadze, można zdecydować się na zoptymalizowane rozwiązania. 

Materace średnio twarde z różnych materiałów

Także rodzaj użytego w wypełnieniu materaca materiału ma znaczenie. W zależności od tego, jaki rodzaj materaca wybierzemy, tym jego twardość w tym samym stopniu może się od siebie różnić. 

Najczęściej w sklepach można znaleźć: 

  • nowoczesne materace sprężynowe – kieszeniowe i Multipocket,
  • materace profilowane,
  • materace termoelastyczne,
  • kokosowe,
  • lateksowe.

Każdy producent stosuje swoje własne, unikalne technologie, aby zaproponować produkt wysokiej jakości. Na pewno materace sprężynowe będą zawsze twardsze od tych z pianek, które mają różne właściwości i dopasowują się do ciała. 

Bogaty wybór materaców średnio twardych można znaleźć na Sweetsen.pl. Producent umożliwia samodzielne dopasowanie pozostałych parametrów materaca, takich jak rozmiar, czy wysokość. Najważniejsze jest to, że źle wybrany materac można zawsze zwrócić i wymienić na całkiem inny model. Warto bowiem zadbać o jak najlepszy komfort swojego codziennego snu. Odpowiedni materac zapewnia zdrowie kręgosłupa i pozwala wszystkim mięśniom się relaksować i jest to warte poświęcenia odrobiny czasu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.