› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Najlepsze leżaki na basen w sezonie 2018

› bieżące ponad rok temu    26.07.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Najlepsze leżaki na basen w sezonie 2018

Hotele, które gościom oferują nie tylko noclegi i wyżywienie, ale także atrakcje w postaci basenu, czy to wewnątrz, czy na zewnątrz, cieszą się dużym zainteresowaniem gości. Turyści i osoby, które szukają noclegu w trakcie podróży służbowej, cenią sobie możliwość relaksu w ciepłej basenowej wodzie oraz odpoczynek na wygodnym leżaku. Dlatego inwestowanie w atrakcje i infrastrukturę sprzyjającą dobrej zabawie, może właścicielowi hotelu szybko przynieść zyski.

Dlaczego warto mieć basen w hotelu?

Przede wszystkim dlatego, że basen przyciąga turystów. W naszym klimacie wakacje nie zawsze są słoneczne i ciepłe, a turyści w pokojowych hotelach szybko się nudzą. Basen i miejsce do rekreacji: jacuzzi, sauna i każda inna przestrzeń, w której można poleżeć na leżakach, są w takie dni nie lada atrakcją. A przyjezdni, zanim wybiorą hotel, porównują nie tylko ceny, ale też sprawdzają, czy na miejscu można skorzystać z kąpieli.

Basen to nie wszystko

Niezależnie od tego, czy basen ma wymiary olimpijskie, czy jest tylko miejscem, w którym można się schłodzić i odprężyć, miejsce wokół niego powinny zajmować leżaki. Goście nie tylko chcą zostawić na nich swoje ręczniki, gazetę czy telefon, ale także usiąść, porozmawiać, czasami coś wypić. Wygodny leżak na basen jest więc niezbędny w hotelowym SPA czy przy basenie.

Komfortowe leżaki

Leżak na basen powinien być przede wszystkim lekki i wygodny. Lekki, ponieważ bywa przestawiany, dostawiany czy chowany na czas sprzątania terenu, remontu albo poza sezonem. Jego wartością jest długość, która zadowoli nawet osobę o znacznym wzroście, a także podnoszone oparcie, które umożliwia leżenie na płasko, przyjęcie pozycji półsiedzącej, idealnej do czytania, a także siedzącej. Musi mieć też odpowiednią wysokość, by wygodnie się z niego wstawało.

Z czego wykonany jest leżak?

Przede wszystkim z materiałów, które nie nagrzewają się na słońcu, nie odbarwiają, nie deformują i są niezwykle trwałe. W przypadku leżaków na basen w hotelu czy w SPA jest to niezwykle ważne, ponieważ z jednego leżaka codziennie może korzystać wiele osób. Leżaki są narażone na duże obciążenia, na przesuwanie, na trudne warunki atmosferyczne, ale także mają styczność z chlorem czy kosmetykami, z których korzystają klienci hotelu.

Nie można dopuścić do sytuacji, kiedy leżak po kilku miesiącach użytkowania będzie zniszczony i zacznie szpecić otoczenie, czym zwróci na siebie uwagę bardzo krytycznych klientów. Siedzisko leżaka może być wykonane z tworzywa, drobnej siateczki czy tkaniny, musi być ono jednak wygodne i powinno błyskawicznie wysychać, żeby osoba siadająca na leżaku nie odczuwała wilgoci. Powodzeniem wśród właścicieli hoteli cieszą się leżaki z polipropylenu, ale też z drewna odpornego na wilgoć. W niektórych modelach możliwe jest także wykorzystanie miękkich nakładek, które jeszcze bardziej sprzyjają komfortowi siedzenia.

Atrakcyjne leżaki na basen

Walory estetyczne okolicy basenu są w hotelu równie ważne, jak komfortowe łóżko w pokoju czy bogate menu w hotelowej restauracji. Wygląd basenu oraz jego otoczenia, jeśli nie będzie odpowiadał gościom, może zniechęcić do skorzystania z tej atrakcji. I nie chodzi tylko o czystość sanitariatów czy samego kąpieliska, ale też leżaków. Te powinny zawsze wyglądać nienagannie, bo żadne odbarwienie czy odkształcenie nie umknie uwadze gości.

Warto też zachować spójny styl we wnętrzu, zwłaszcza kiedy właściciele hotelu chcą, by ich biznes był postrzegany jako ekskluzywny, a hotel miał pozytywne opinie. Leżaki basenowe warto więc wybierać także pod kątem estetyki i zainwestować w modele, które przyciągają uwagę. Kolor leżaka, jego kształt, wyprofilowanie nóg czy wygląd siedziska mają w takiej sytuacji olbrzymie znaczenie.

Zakup leżaków, których design przypomina bardziej dzieło sztuki, niż zwyczajny przedmiot użytkowy, może wpłynąć tylko pozytywnie na postrzeganie otoczenia basenu i samego hotelu jako takiego. Leżaki nie muszą być też w stonowanych kolorach. Chociaż biel, czerń czy brąz wydają się uniwersalne, to można też zdecydować się na meble z dodatkiem błękitu, koloru żółtego, zielonego, różowego czy pomarańczowego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.