› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce.

Najtwardszy ze spieków kwarcowych - Spieki kwarcowe Laminam odporne na wszystko i w wielu kolorach

› bieżące miesiąc temu    16.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najtwardszy ze spieków kwarcowych - Spieki kwarcowe Laminam odporne na wszystko i w wielu kolorach

Wybierz płytę ze spieków, którą możesz poddawać najcięższym próbom.

Co to są spieki kwarcowe i do czego są wykorzystywane?

Spieki kwarcowe powstają w wyniku zastosowania nowoczesnych technologii. W ich skład wchodzą zmielone skały granitowe, skały metamorficzne, piasek kwarcowy, iły łupkowe, glinki, topniki skaleniowe i pigmenty ceramiczne. Materiał jest zagęszczony, sprasowany i spiekany w temperaturze 1220°C. Cały proces sprawia, że powstałe w ten sposób blaty prezentują się bardzo oryginalnie, a przy tym doskonale spełniają swoją funkcję.

Blaty ze spieków kwarcowych znalazły szerokie zastosowanie w architekturze wnętrz. Spotykamy je coraz częściej w kuchniach, ale również w łazienkach, jako wykończenie elewacji, ścian wewnętrznych, podłóg, mebli. Płyta tego rodzaju może być bardzo cienka, w porównaniu z tradycyjnym blatem kuchennym, a jej właściwości sprawiają, że cechuje ją niebywała wytrzymałość. Co ważne, tego rodzaju produkt jest naturalny i posiada atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością.

Spieki kwarcowe Laminam dla wymagających

Jeśli szukasz płyt bardzo twardych, odpornych na zarysowania, uderzenia, zalania, promieniowanie UV, skrajnie niskie temperatury, sprawdź ofertę Laminiam spieki kwarcowe. Produkty, które tu znajdziesz, świetnie sprawdzą się jako blaty kuchenne, ale również parapety zewnętrzne, kominki, posadzka w często uczęszczanych pomieszczeniach, fronty meblowe, płyty elewacyjne.

Laminam jest włoską marką, która od 20 lat prężnie działa nie tylko na rynku europejskim, lecz jej sława rozprzestrzeniła się na całym świecie. Poza tym, że spieki są materiałem pozyskiwanym z natury, technologia ich przygotowywania, opracowana została z myślą o naszym środowisku. Produkcja zakłada niskie zużycie energii elektrycznej, ograniczenie emisji dwutlenku węgla, brak emisji substancji szkodliwych do atmosfery. Powstające płyty są całkowicie biodegradowalne.

Funkcjonalne i gustowne płyty ze spieków kwarcowych

Aby estetycznie dopasować spiek do aranżacji domu, wybieraj między wzorami powierzchni matowych, dekoracyjnych, polerowanych, płominiowanych, groszkowanych, szczotkowanych i Soft Touch. Szeroka gama kolorystyczna spieków Laminam pozwoli Ci stworzyć wyjątkową stylizację kuchni, czy dowolnej części domu. Funkcjonalność oraz efektowność tych płyt sprawia, że spieki kwarcowe w Warszawie zdobywają serca nie tylko prywatnych użytkowników, ale również profesjonalistów z branży budowlanej, architektów, projektantów wnętrz.

Spiek kwarcowy jest materiałem, który posłuży Ci przez długie lata. Nie zmieni przez ten czas swoich właściwości, koloru i zawsze będzie się prezentował z klasą. Płyty ze spieków doskonale wkomponowują się w aranżacje domów, mieszkań oraz przestrzeni biurowych. Projektanci chętnie stosują je do urządzania wnętrz nowoczesnych, ale również klasycznych, w których istotną rolę odgrywa trwałość wyposażenia i łatwe utrzymanie go w czystości.

Tym, co wyróżnia płytę ze spieku, jest fakt, że przy wysokiej odporności na wszelkiego rodzaju zniszczenia, jej grubość jest niewielka. Nawet duże płyty 324x162 cm mogą mieć zaledwie 3 mm grubości. Dzięki temu produkt ten pozwala osiągnąć oryginalny efekt aranżacyjny.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.