› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
Czekam na wyburzenie komenskiego 3 ! ~ MdTen kto budwoał naszą kamienicę chyba nie słyszał od czymś takim jak  wyciszenie... ~ marcelii94Chyba żeby dostać się i zająć te mieszkanie na parterze specjalnie siły używac nie trzeba a... ~ MKCały budynek to patologia ~ KJ.Od lat nic się nie zmienia e tej klatce mieszkkalam tam to wiem powinni dac ludziom mieszkania a... ~ KaśkaKtoś ze swoją miłością zrobi sobie kolację, wiecie, owoce morza, dobre wino... a wszystko... ~ De JaNiech dyrektor podniesie cztery litery i osobiście sprawdzi bo jego oszukują o zabezpieczeniach... ~ patolPatola prawie każdego dnia tam chleje i drze ryja, mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym... ~ OnJa wolałam zabezpieczyć się poprzez system alarmowy i  instalację kamer. Wydaje mi się... ~ MarcelaZmiękczacz wody to rewelacja, spore ułatwienie w domu. Łatwiej utrzymać dom w czystości i dać... ~ KrysiaAle dzieci ucza sie na małym basenie ~ Il..ngCześć,  Nie znalazłem odpowiedniego wątku, a temat dość podobny. Czy ktoś z was... ~ DominikWitkowskilokale uslugowe juz na Starowce niepotrzebne , trzeba garaży . ~ ottoA o ścieżce kościelnej to już zapomnieli? Kolejny minimalizm w wykonaniu władz miasta. ~ ArchitektJakos trudno mi znalezc podobienstwo.. ~ PickTa ciemna kamieniczka z żółtymi pionowymi paskami jest na prawdę brzydka.. ~ steSzkoda że nie będzie rekonstrukcji tego fragmentu ścieżki kościelnej. ~ er cemoże Ci się przyda https://www.zelbetex.pl/ile-cementu-na-m3-betonu/ ~ rokiwika

Nasz Czytelnik pyta o rozbiórkę budynku. ZBK odpowiada

› daj znać 21 dni temu    25.09.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Nasz Czytelnik pyta o rozbiórkę budynku. ZBK odpowiada  fot. Grażyna Wosińska

Nasz Czytelnik zgłosił się z prośbą o pomoc. Chodzi o to czy budynek przy ul. Mickiewicza 24a będzie rozebrany. Mamy odpowiedź Zarządu Budynków Komunalnych.

Lokatorzy budynku, przy ul. Mickiewicza 24a pytali pracowników Zarządu Budynków Komunalnych o remont domu. W odpowiedzi usłyszeli, że nadaje się on do rozbiórki. Nie ma go jednak na liście budynków  komunalnych do rozbiórki na lata 2017- 2020. Nasz Czytelnik zadzwonił do naszej redakcji z prośbą o interwencję.

Oto odpowiedź ZBK.

Przedmiotowy budynek jest docelowo przeznaczony do rozbiórki na lata przyszłe. Nadmieniamy, że w roku 2020 planujemy jedynie dokonać rozbiórki części użytkowej budynku

- wyjaśnia w piśmie do naszej redakcji Artur Adamczuk, dyrektor ZBK.

Obok budynku mieszkalnego znajdują się nieużywane garaże. Na nich jest tabliczka z napisem: "Uwaga wstęp wzbroniony grozi zawaleniem".

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ZBK
6 dni temu ocena: 100%  1
Czyli nie robimy remontów, bo kiedyś tam go rozbierzemy? :D
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.