› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Nasz Czytelnik pyta o rozbiórkę budynku. ZBK odpowiada

› daj znać 9 miesięcy temu    25.09.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Nasz Czytelnik pyta o rozbiórkę budynku. ZBK odpowiada  fot. Grażyna Wosińska

Nasz Czytelnik zgłosił się z prośbą o pomoc. Chodzi o to czy budynek przy ul. Mickiewicza 24a będzie rozebrany. Mamy odpowiedź Zarządu Budynków Komunalnych.

Lokatorzy budynku, przy ul. Mickiewicza 24a pytali pracowników Zarządu Budynków Komunalnych o remont domu. W odpowiedzi usłyszeli, że nadaje się on do rozbiórki. Nie ma go jednak na liście budynków  komunalnych do rozbiórki na lata 2017- 2020. Nasz Czytelnik zadzwonił do naszej redakcji z prośbą o interwencję.

Oto odpowiedź ZBK.

Przedmiotowy budynek jest docelowo przeznaczony do rozbiórki na lata przyszłe. Nadmieniamy, że w roku 2020 planujemy jedynie dokonać rozbiórki części użytkowej budynku

- wyjaśnia w piśmie do naszej redakcji Artur Adamczuk, dyrektor ZBK.

Obok budynku mieszkalnego znajdują się nieużywane garaże. Na nich jest tabliczka z napisem: "Uwaga wstęp wzbroniony grozi zawaleniem".

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ZBK
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Czyli nie robimy remontów, bo kiedyś tam go rozbierzemy? :D
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.