› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Niech te dni upłyną nam wolniej niż zazwyczaj... Życzymy wesołych Świąt

› bieżące ponad rok temu    24.12.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 7 / 100%
A A A
Niech te dni upłyną nam wolniej niż zazwyczaj... Życzymy wesołych Świąt

Drodzy Czytelnicy,

Dziś Wigilia Bożego Narodzenia - wieczorem większość z nas zasiądzie przy rodzinnych stołach i przy dźwiękach kolęd, przełamie się opłatkiem. To wyjątkowa i szczególna chwila, gdyż w żadnym innym dniu w roku nie usłyszymy tylu tak szczerych życzeń. Być może pojawią się łzy i słowa na które czekało się długo...


Korzystając z okazji, chcielibyśmy w imieniu całej redakcji multiplatformy internetowej elblag.net i wszystkim użytkownikom serwisu, życzyć, by rozpoczynające się Święta były magicznym czasem spotkań, wytchnienia i zapomnienia. By te chwile wypełniły nie tylko suto zastawione stoły, ale i rozmowy, zwyczajna chęć bycia blisko siebie. Życzymy również odpoczynku od prozy życia, od zakorkowanych ulic, dziurawych chodników i zewsząd otaczających nas złych informacji. Niech te dni upłyną nam wolniej niż zazwyczaj.

Spokojnych, radosnych, pachnących prawdziwą choinką Świąt Bożego Narodzenia życzy cały skład redakcyjny www.elblag.net i pracownicy Agencji Reklamowej IdealMedia.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.