› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Zarybic i bedzie swieza rybka co piateczek, a na wigile karpik jak znalazl! ~ Pomyslowy DobromirCzy mozna zapisac sie majac male dziecko lecz mieszkam u mamy i tam mam meldunek lecz to mieszkanie... ~ ZbigniewTam chodzą biedaki ale umysłowe. ~ STOP UST 447Kantory internetowe są często wygodniejsze niż zwykłe. Kursy lepsze, a gotówka w dużej... ~ FrankZapomnieli dodać że w budynku 101 wiecznie fekalia w piwnicy stoją taki smród że wytrzymać... ~ Polkakiedy te bydlaki chamy doprowadzą do wykoszenia trawy przy ogrodach???????na skarpie!!!Gdzie są... ~ w---nya czy będą palety!!!lepiej niech trawę wykoszą na skarpie ~ elblążaninNowosci zawsze przyciagaja klientow, chodzby po to aby zobaczyc co sie zmienilo i czy teraz jest... ~ PickA kiedy zostaną wykończone wjazdy na parkingi naziemne i podziemne? Ściany wyglądają, jakby... ~ Klientelaczekam drugi rok w pażdzierniku nastepny termin do remontu . Pracuję, nie mam gdzie się... ~ mati46Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noris

Nowoczesne okna tarasowe – lekka bryła budynku

› bieżące 4 miesiące temu    24.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nowoczesne okna tarasowe – lekka bryła budynku

Nowoczesne okna tarasowe spotyka się w coraz większej liczbie budynków. Ich zastosowanie pozwala uzyskać efekt lekkości całej bryły danego obiektu. Poza tym rozmiary większe niż w przypadku tradycyjnych okien, sprzyjają doświetleniu przestrzeni wewnętrznej, ale i pożądanej estetyce. Domy, jak i dowolnego rodzaju inne budynki, nie tylko mieszkalne, zyskują na niepowtarzalnych widokach. Z kolei doświetlenie sprawia, że zaczyna się oszczędzać na rachunkach za prąd.

Nie tylko okna tarasowe cieszą się uznaniem odbiorców. Współczesne okno balkonowe to produkt, który charakteryzuje się trwałością, jakością i funkcjonalnością. W obydwu przypadkach nie brakuje miejsca na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii. Dzięki temu stolarka okienna zyskuje na żywotności, a poza tym coraz łatwiej wpisać ją w architekturę budynku. Unikalny efekt jest możliwy do uzyskania, a przecież i on ma duże znaczenie.

Duże elementy stolarki okiennej nie oznaczają, że pojawią się problemy z ich użytkowaniem, wręcz przeciwnie. Nowoczesne rozwiązania obejmują bowiem również mechanizmy otwierania, dzięki którym nawet pokaźnych rozmiarów okna tarasowe, ale i spore okno balkonowe, otwierają się lekko i przyjemnie. Duże przeszklenia idą w parze z ciepłymi wnętrzami. Szczelne okna, odpowiednio dobrane parametry cieplne sprzyjają zatrzymywaniu ciepła uzyskiwanego dzięki ogrzewaniu. Co więcej, nie ma potrzeby dogrzewania domu, a to za sprawą zminimalizowania ryzyka ucieczki ciepła.

Czy to okno balkonowe, czy kolejne okna tarasowe mające zagościć w domu, należy zwracać uwagę na ich parametry, jakość, posiadane certyfikaty i równie ważny montaż. Ten ostatni, o ile jest prawidłowo wykonany, zapewni funkcjonalność i komfortowe użytkowanie okien. Na wszystkie z powyższych elementów można liczyć, wybierając ofertę firmy domel.pl. Doświadczony zespół, profesjonalne, ale i indywidualne podejście do realizacji, przekładają się na zadowalające efekty końcowe. Szeroka oferta zaś, daje szansę na precyzyjne dopasowanie produktu do potrzeb danego obiektu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.