› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Nowoczesne okna tarasowe – lekka bryła budynku

› bieżące miesiąc temu    24.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nowoczesne okna tarasowe – lekka bryła budynku

Nowoczesne okna tarasowe spotyka się w coraz większej liczbie budynków. Ich zastosowanie pozwala uzyskać efekt lekkości całej bryły danego obiektu. Poza tym rozmiary większe niż w przypadku tradycyjnych okien, sprzyjają doświetleniu przestrzeni wewnętrznej, ale i pożądanej estetyce. Domy, jak i dowolnego rodzaju inne budynki, nie tylko mieszkalne, zyskują na niepowtarzalnych widokach. Z kolei doświetlenie sprawia, że zaczyna się oszczędzać na rachunkach za prąd.

Nie tylko okna tarasowe cieszą się uznaniem odbiorców. Współczesne okno balkonowe to produkt, który charakteryzuje się trwałością, jakością i funkcjonalnością. W obydwu przypadkach nie brakuje miejsca na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii. Dzięki temu stolarka okienna zyskuje na żywotności, a poza tym coraz łatwiej wpisać ją w architekturę budynku. Unikalny efekt jest możliwy do uzyskania, a przecież i on ma duże znaczenie.

Duże elementy stolarki okiennej nie oznaczają, że pojawią się problemy z ich użytkowaniem, wręcz przeciwnie. Nowoczesne rozwiązania obejmują bowiem również mechanizmy otwierania, dzięki którym nawet pokaźnych rozmiarów okna tarasowe, ale i spore okno balkonowe, otwierają się lekko i przyjemnie. Duże przeszklenia idą w parze z ciepłymi wnętrzami. Szczelne okna, odpowiednio dobrane parametry cieplne sprzyjają zatrzymywaniu ciepła uzyskiwanego dzięki ogrzewaniu. Co więcej, nie ma potrzeby dogrzewania domu, a to za sprawą zminimalizowania ryzyka ucieczki ciepła.

Czy to okno balkonowe, czy kolejne okna tarasowe mające zagościć w domu, należy zwracać uwagę na ich parametry, jakość, posiadane certyfikaty i równie ważny montaż. Ten ostatni, o ile jest prawidłowo wykonany, zapewni funkcjonalność i komfortowe użytkowanie okien. Na wszystkie z powyższych elementów można liczyć, wybierając ofertę firmy domel.pl. Doświadczony zespół, profesjonalne, ale i indywidualne podejście do realizacji, przekładają się na zadowalające efekty końcowe. Szeroka oferta zaś, daje szansę na precyzyjne dopasowanie produktu do potrzeb danego obiektu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.