› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Nowy Dwór Gdański - Policjanci biorą udział w kampanii "Stop przemocy i dopalaczom"

› policja ponad rok temu    29.10.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej wzięła udział w inauguracji kampanii społecznej pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom” organizowanej w Krynicy Morskiej przez lokalny Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem zaplanowanego na listopad i grudzień przedsięwzięcia jest informowanie i uświadamianie mieszkańców Krynicy Morskiej w zakresie zagrożeń wiążących się z przemocą i dopalaczami. W pierwszym dniu akcji policjantka spotkała się z młodzieżą z miejscowej szkoły i rozmawiała z nimi o zapobieganiu przemocy rówieśniczej.

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej sierż. sztab. Aleksandra Hofmann aktywnie włączyła się w realizowaną w Krynicy Morskiej kampanię społeczną pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom”. Inauguracja programu realizowanego przez miejscowy Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowym odbyła się w miniony wtorek w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej.

W tym dniu policjantka spotkała się z dziećmi i młodzieżą szkolną i przestrzegała przed zagrożeniami związanymi z różnymi przejawami przemocy rówieśniczej. O szkodliwości nowych narkotyków tzw. dopalaczy opowiedział młodzieży terapeuta uzależnień, a uczniowie szkoły zaprezentowali swój autorski, antydopalaczowy spot pt. „Mocarzy jest wielu, a życie jedno” nagrany wcześniej w ramach konkursu MSW pt. „Przytomni”.

Wspólne przedsięwzięcie profilaktyczne krynickich instytucji zaplanowane jest na listopad i grudzień. W jego ramach organizatorzy przewidują miedzy innymi: warsztaty edukacyjno- profilaktyczne z psychologiem skierowane zarówno do młodszych, jak i dorosłych kryniczan, konkurs plastyczny, widowiska profilaktyczne i prace nad trzecią edycją wydawanego już tradycyjnie krynickiego kalendarza. W ramach programu lekcje z młodzieżą przeprowadzą również policjanci z nowodworskiej jednostki.

mł. asp Paulina Grzesiowska

 

ilość zdjęć 3 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.