› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Taaa...nie ustępuje...tylko dlaczego co 2 tygodnie mam zapchane kamieniem filtry? ~ frwgtjuMoże i jest ekstra w stacji uzdatniania wody, potem płynie parę km rurami wodociągowymi, które... ~ Sraczkaco niektórym chyba sodowa uderzyła do głowy nie tak dawno walczono z jakaś paskudnym ślimakiem... ~ ccTa wysoka jakość wody nie dotyczy Zatorza. Czajniki musza być systematycznie odkamieniane a co z... ~ qasaTylko dla ścisłości , na Florydzie, gdzie często występują braki słodkiej wody i jest ona... ~ Wodzianka A ile zawiera FLUORU? ~ LorusZapraszam na Zawadę. Po tygodniu mnóstwo kamienia w czajniku. ~ xyzNo tak najpierw chwalicie że dobra a potem sru w góre cena bo woda leci mineralna dobry bajer ... ~ tatus505Pociągi im nie przeszkadzają i nie powodują drgań ~ ironia-menDo ~LUCY - to wolny kraj - sprzedaj i wyprowadz się i przestań narzekać, nikt tu płakać po... ~ ErykTrochę empatii ludziska. ~ ffWiadukt to pewnie chcieli . Halas A wstrząsy budynku to chyba różnica. Tu ludzie mają piece... ~ OlaCi ludzie też mają swoje prawa. Miasto powinno w jakiś sposób im zadośćuczynić. Oni są... ~ dura lexDO ~ ktosiek SPOKO niech się wyprowadzą ! Kilkanaście tysięcy mieszkańców Zatorza nie będzie... ~ ErykMoze mysleli ze przywioza wiadukt, postawia, a oni zaczeli kopac. ~ RealistaWpierw hasła -WIADUKT , WIADUKT ,.... teraz za głośno , może firma sprowadzi egipcjan -... ~ j23To jak mają zbudować wiadukt bez hałasu ??? Jak ci mieszkańcy tacy mądrzy to niech powiedzą... ~ ErykChcieliście mieć lepiej - to narzekajcie - ośle ŁĄKI ~ KUBA

Nowy Dwór Gdański - Policjanci biorą udział w kampanii "Stop przemocy i dopalaczom"

› policja ponad rok temu    29.10.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej wzięła udział w inauguracji kampanii społecznej pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom” organizowanej w Krynicy Morskiej przez lokalny Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem zaplanowanego na listopad i grudzień przedsięwzięcia jest informowanie i uświadamianie mieszkańców Krynicy Morskiej w zakresie zagrożeń wiążących się z przemocą i dopalaczami. W pierwszym dniu akcji policjantka spotkała się z młodzieżą z miejscowej szkoły i rozmawiała z nimi o zapobieganiu przemocy rówieśniczej.

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej sierż. sztab. Aleksandra Hofmann aktywnie włączyła się w realizowaną w Krynicy Morskiej kampanię społeczną pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom”. Inauguracja programu realizowanego przez miejscowy Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowym odbyła się w miniony wtorek w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej.

W tym dniu policjantka spotkała się z dziećmi i młodzieżą szkolną i przestrzegała przed zagrożeniami związanymi z różnymi przejawami przemocy rówieśniczej. O szkodliwości nowych narkotyków tzw. dopalaczy opowiedział młodzieży terapeuta uzależnień, a uczniowie szkoły zaprezentowali swój autorski, antydopalaczowy spot pt. „Mocarzy jest wielu, a życie jedno” nagrany wcześniej w ramach konkursu MSW pt. „Przytomni”.

Wspólne przedsięwzięcie profilaktyczne krynickich instytucji zaplanowane jest na listopad i grudzień. W jego ramach organizatorzy przewidują miedzy innymi: warsztaty edukacyjno- profilaktyczne z psychologiem skierowane zarówno do młodszych, jak i dorosłych kryniczan, konkurs plastyczny, widowiska profilaktyczne i prace nad trzecią edycją wydawanego już tradycyjnie krynickiego kalendarza. W ramach programu lekcje z młodzieżą przeprowadzą również policjanci z nowodworskiej jednostki.

mł. asp Paulina Grzesiowska

 

ilość zdjęć 3 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.