› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
8 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazaninto jest luksus, Bema 33 klatka szok ~ mama"Nie ma domofonu więc co rusz nocuje na klatce bezdomny. Boimy się czy nie zaprószy ognia" W... ~ DonDenie gadajcie glupot mieszkania w srodku sa extra chyba ze ktos nie dba to ze troche tynku odpada to... ~ masakraco za glupoty po prostu chca zeby im blok wyrementowac mieszkalem tam wiele lat nie dawno sie... ~ aaaaaaaaasZebrać się w kupę,zrobić zebranie,ustalić reguły remontu u gitara. Prezes pomoże,tylko... ~ Skutki kupna mieszkania na własność Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac

Nowy Dwór Gdański - Policjanci biorą udział w kampanii "Stop przemocy i dopalaczom"

› policja ponad rok temu    29.10.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej wzięła udział w inauguracji kampanii społecznej pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom” organizowanej w Krynicy Morskiej przez lokalny Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem zaplanowanego na listopad i grudzień przedsięwzięcia jest informowanie i uświadamianie mieszkańców Krynicy Morskiej w zakresie zagrożeń wiążących się z przemocą i dopalaczami. W pierwszym dniu akcji policjantka spotkała się z młodzieżą z miejscowej szkoły i rozmawiała z nimi o zapobieganiu przemocy rówieśniczej.

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej sierż. sztab. Aleksandra Hofmann aktywnie włączyła się w realizowaną w Krynicy Morskiej kampanię społeczną pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom”. Inauguracja programu realizowanego przez miejscowy Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowym odbyła się w miniony wtorek w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej.

W tym dniu policjantka spotkała się z dziećmi i młodzieżą szkolną i przestrzegała przed zagrożeniami związanymi z różnymi przejawami przemocy rówieśniczej. O szkodliwości nowych narkotyków tzw. dopalaczy opowiedział młodzieży terapeuta uzależnień, a uczniowie szkoły zaprezentowali swój autorski, antydopalaczowy spot pt. „Mocarzy jest wielu, a życie jedno” nagrany wcześniej w ramach konkursu MSW pt. „Przytomni”.

Wspólne przedsięwzięcie profilaktyczne krynickich instytucji zaplanowane jest na listopad i grudzień. W jego ramach organizatorzy przewidują miedzy innymi: warsztaty edukacyjno- profilaktyczne z psychologiem skierowane zarówno do młodszych, jak i dorosłych kryniczan, konkurs plastyczny, widowiska profilaktyczne i prace nad trzecią edycją wydawanego już tradycyjnie krynickiego kalendarza. W ramach programu lekcje z młodzieżą przeprowadzą również policjanci z nowodworskiej jednostki.

mł. asp Paulina Grzesiowska

 

ilość zdjęć 3 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.