› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
no i komu to przeszkadzało?   Charles ~ CO1986Zróbmy to panowie, zróbmy to! ~ elblążaninIle można łożyć rok w rok na te szkoły. Co roku coś dostają. To już staje się nudne. Niech... ~ RealistaJeśli chodzi o temat urządzania wnętrz, to ostatnio zainspirował mnie pewien wpis na blogu.... ~ wróbelAsphodel jedź za granicę i sie tu nie marnuj więcej :) ~ HmmmBardzo dobry pomysł , a ja dorzucę jeszcze :1/ zajazd na Gorze Chrobrego , jak przed 1945 ,2/... ~ ottoSwoją drogą, to słusznie zauważyła w artykule redakcja, że tzw. szkolne projekty (które... ~ Robert KolińskiJawor, masz mój głos, topór i łuk - w zamian tylko o basenie pamiętaj;) ~ Robert Koliński@ Radej stąd:... ~ krzysiek jaworskiprzeciez to tylko odgrzewany kotlet z lat ubieglych, gdzei taka wieza otrzymala minimalna ilosc... ~ jako komisja panu zabraniamKoszt 400 tysiecy - prośba o rozpiske co i za ile i czemu tak drogo? Ok 700 zł kosztuje m3 drewna... ~ Radejtylko koniecznie z monitoringiem, znając możliwości i fantazję naszych mieszkańców drewniana... ~ kierownikKrzysiu super pomysł. ~ łowczyni widokówdo Fa nieszczęściem Elbląga są mierni posłowie z niepełnym podstawowym wykształceniem ~ sylwekJa lubię lumpeksy, nie widze w tym nic złego... Można znaleźć sporo perełek i ładnych,... ~ hanulkaTrąbki Wielkie przepraszają za Andrzeja Kobylarza ~ poppostawcie panele słońce nagrzeje za darmo ~ wuplDlaczego w zakładce nie można otworzyć artykułu pana Kobylarza??, wcześniej nekrolog , a... ~ elblażanka

Nowy Dwór Gdański - Policjanci biorą udział w kampanii "Stop przemocy i dopalaczom"

› policja ponad rok temu    29.10.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej wzięła udział w inauguracji kampanii społecznej pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom” organizowanej w Krynicy Morskiej przez lokalny Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem zaplanowanego na listopad i grudzień przedsięwzięcia jest informowanie i uświadamianie mieszkańców Krynicy Morskiej w zakresie zagrożeń wiążących się z przemocą i dopalaczami. W pierwszym dniu akcji policjantka spotkała się z młodzieżą z miejscowej szkoły i rozmawiała z nimi o zapobieganiu przemocy rówieśniczej.

Dzielnicowa z Krynicy Morskiej sierż. sztab. Aleksandra Hofmann aktywnie włączyła się w realizowaną w Krynicy Morskiej kampanię społeczną pt. „Stop Przemocy i Dopalaczom”. Inauguracja programu realizowanego przez miejscowy Zespół Interdyscyplinarny i Gminną Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowym odbyła się w miniony wtorek w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej.

W tym dniu policjantka spotkała się z dziećmi i młodzieżą szkolną i przestrzegała przed zagrożeniami związanymi z różnymi przejawami przemocy rówieśniczej. O szkodliwości nowych narkotyków tzw. dopalaczy opowiedział młodzieży terapeuta uzależnień, a uczniowie szkoły zaprezentowali swój autorski, antydopalaczowy spot pt. „Mocarzy jest wielu, a życie jedno” nagrany wcześniej w ramach konkursu MSW pt. „Przytomni”.

Wspólne przedsięwzięcie profilaktyczne krynickich instytucji zaplanowane jest na listopad i grudzień. W jego ramach organizatorzy przewidują miedzy innymi: warsztaty edukacyjno- profilaktyczne z psychologiem skierowane zarówno do młodszych, jak i dorosłych kryniczan, konkurs plastyczny, widowiska profilaktyczne i prace nad trzecią edycją wydawanego już tradycyjnie krynickiego kalendarza. W ramach programu lekcje z młodzieżą przeprowadzą również policjanci z nowodworskiej jednostki.

mł. asp Paulina Grzesiowska

 

ilość zdjęć 3 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.