› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
REMONT ROBIĆ ŚMIECH NA SALI NIECH PODATKI ZACZNĄ PŁACIĆ A NIE NARKOTYKI SPRZEDAJĄ ~ JADO ROBOTY ŚMIECI A NIE CHLEJECIE I ĆPACIE A NA DODATEK SAMI PROCHY SPRZEDAJĄ ~ EDZIANa zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrh

Obrazy z tynku - kwiaty

› bieżące ponad rok temu    18.04.2011
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

 Chcesz mieć ładny, kwiatowy motyw na swej ścianie? Na dodatek wykonany własnoręcznie? Poznaj naszą propozycję.

 
Aby otrzymać ładny kwiatowy wzór, ścianę pokrywamy tynkiem grubości ok. 5 mm.
 
Delikatnie przesuwając i przyciskając japonki do tynku, tworzymy łodygi, liście i płatki kwiatów. W zależności od tego, jakiej szerokości elementy chcemy uzyskać, używamy węższej lub szerszej japonki.
 
Patyczkiem lub końcem pędzelka wykonujemy serpentynki i środek kwiatu.
 
By utworzyć pręciki w środku kwiatu, opuszkiem palca formujemy kropeczki na wykonanych wcześniej kreseczkach. Gdy wzór jest gotowy, ścianę pozostawiamy do wyschnięcia.
 
Suchy obraz pokrywamy gruntem i czekamy, aż ściana wyschnie. Następnie za pomocą wałka malujemy całość jednym kolorem i na jeszcze mokrą farbę, pocierając gąbką, nanosimy inny kolor. Uzyskamy wtedy interesujące cieniowania.
 
Gdy farba całkowicie wyschnie, drobnym papierem ściernym przecieramy zgrubienia, tak by uzyskać białelinie. Aby farbę zabezpieczyć, tynk należy pokryć bezbarwnym lakierem akrylowym.
 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.