› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Zarybic i bedzie swieza rybka co piateczek, a na wigile karpik jak znalazl! ~ Pomyslowy DobromirCzy mozna zapisac sie majac male dziecko lecz mieszkam u mamy i tam mam meldunek lecz to mieszkanie... ~ ZbigniewTam chodzą biedaki ale umysłowe. ~ STOP UST 447Kantory internetowe są często wygodniejsze niż zwykłe. Kursy lepsze, a gotówka w dużej... ~ FrankZapomnieli dodać że w budynku 101 wiecznie fekalia w piwnicy stoją taki smród że wytrzymać... ~ Polkakiedy te bydlaki chamy doprowadzą do wykoszenia trawy przy ogrodach???????na skarpie!!!Gdzie są... ~ w---nya czy będą palety!!!lepiej niech trawę wykoszą na skarpie ~ elblążaninNowosci zawsze przyciagaja klientow, chodzby po to aby zobaczyc co sie zmienilo i czy teraz jest... ~ PickA kiedy zostaną wykończone wjazdy na parkingi naziemne i podziemne? Ściany wyglądają, jakby... ~ Klientelaczekam drugi rok w pażdzierniku nastepny termin do remontu . Pracuję, nie mam gdzie się... ~ mati46Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noris

Od 18:00 Płk. Dąbka wyłączona z ruchu. Ruszają weekendowe remonty dróg (+ foto)

› inwestycje drogowe ponad rok temu    9.09.2016
Maciej Markowski
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
12 zdjęćOd 18:00 Płk. Dąbka wyłączona z ruchu. Ruszają weekendowe remonty dróg (+ foto) fot. Bartłomiej Ryś

Z lekkim opóźnieniem, ale ruszają w końcu prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej jezdni na ośmiu ulicach w Elblągu. Firma odpowiedzialna za weekendowe remonty dróg, czyli Skanska, które mają potrwać do 30 października, przedstawiła harmonogram prac. Jako pierwsza remontowana będzie ulica Płk. Dąbka, jednak nie w całości. Na etapie pierwszym Płk. Dąbka zostanie zamknięta na odcinku od ul. Piłsudskiego do Brzozowej (od strony targowiska miejskiego). Prace rozpoczną się dzisiaj (piątek) od godziny 18:00 i potrwają do poniedziałku do 5:00. W związku z utrudnieniami wytyczony zostanie objazd ulicą Robotniczą.

Harmonogram prac wygląda następująco:

1) ul. Płk. Dąbka, etap I (jezdnia zachodnia, od ul. Piłsudskiego do ul. Brzozowej) - 9.IX do 11.IX

2) ul. Płk. Dąbka, etap II (jezdnia wschodnia, od ul. Piłsudskiego do ul. Niepodległości) - 16.IX do 18.IX

3) ul. Płk. Dąbka, etap III (jezdnia zachodnia, od ul. Piłsudskiego do ul. Niepodległości) - 23.IX do 25.IX

4) ul. Obrońców Pokoju - 30.IX-2.X

5) ul. Robotnicza - 30.IX-2.X

6) ul. Trybunalska - 7.X do 9.X

7) ul. Zielona - 7.X do 9.X

8) ul. Korczaka - 14.X do 16.X

9) ul. Królewiecka - 21.X-23.X

10) ul. Nitschmana - 28.X-30.X

Łącznie odnowa nawierzchni ulic zostanie wykonana na długości 4.878,2 metrów. Koszt całej inwestycji wyniesie 3.678.080,97 zł. Zamknięcia następować będą od godz. 18.00 piątek, otwarcie jezdni dla ruchu odbywać się będzie w poniedziałek około godz. 5.00. Jako ostatnia, w dniach od 28 do 30 października, zostanie odnowiona ulica Nitschmana.

Przygotowania do prac na Płk. Dąbka rozpoczęły wcześniej. Według technologii weekendowych remontów dróg, przed rozpoczęciem robót, wykonano niezbędną regulację wysokościową krawężników i studzienek, wpustów, zasuw itp. infrastruktury podziemnej do poziomu warstwy wiążącej. Od 18:00 rozpocznie się usuwanie starych warstw bitumicznych oraz inne czynności. Tak wygląda plan objazdu ul. Robotniczą od 9 do 11 września:

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

ilość zdjęć 12 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elbląg
ponad rok temu 1
Ciekawe kto to wymyślił jak długo wytrzymają studzienki na tym byle jakim betonie i za 2 tygodnie do poprawki wramach poprawki hihi
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.