› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Od 18:00 Płk. Dąbka wyłączona z ruchu. Ruszają weekendowe remonty dróg (+ foto)

› inwestycje drogowe ponad rok temu    9.09.2016
Maciej Markowski
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
12 zdjęćOd 18:00 Płk. Dąbka wyłączona z ruchu. Ruszają weekendowe remonty dróg (+ foto) fot. Bartłomiej Ryś

Z lekkim opóźnieniem, ale ruszają w końcu prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej jezdni na ośmiu ulicach w Elblągu. Firma odpowiedzialna za weekendowe remonty dróg, czyli Skanska, które mają potrwać do 30 października, przedstawiła harmonogram prac. Jako pierwsza remontowana będzie ulica Płk. Dąbka, jednak nie w całości. Na etapie pierwszym Płk. Dąbka zostanie zamknięta na odcinku od ul. Piłsudskiego do Brzozowej (od strony targowiska miejskiego). Prace rozpoczną się dzisiaj (piątek) od godziny 18:00 i potrwają do poniedziałku do 5:00. W związku z utrudnieniami wytyczony zostanie objazd ulicą Robotniczą.

Harmonogram prac wygląda następująco:

1) ul. Płk. Dąbka, etap I (jezdnia zachodnia, od ul. Piłsudskiego do ul. Brzozowej) - 9.IX do 11.IX

2) ul. Płk. Dąbka, etap II (jezdnia wschodnia, od ul. Piłsudskiego do ul. Niepodległości) - 16.IX do 18.IX

3) ul. Płk. Dąbka, etap III (jezdnia zachodnia, od ul. Piłsudskiego do ul. Niepodległości) - 23.IX do 25.IX

4) ul. Obrońców Pokoju - 30.IX-2.X

5) ul. Robotnicza - 30.IX-2.X

6) ul. Trybunalska - 7.X do 9.X

7) ul. Zielona - 7.X do 9.X

8) ul. Korczaka - 14.X do 16.X

9) ul. Królewiecka - 21.X-23.X

10) ul. Nitschmana - 28.X-30.X

Łącznie odnowa nawierzchni ulic zostanie wykonana na długości 4.878,2 metrów. Koszt całej inwestycji wyniesie 3.678.080,97 zł. Zamknięcia następować będą od godz. 18.00 piątek, otwarcie jezdni dla ruchu odbywać się będzie w poniedziałek około godz. 5.00. Jako ostatnia, w dniach od 28 do 30 października, zostanie odnowiona ulica Nitschmana.

Przygotowania do prac na Płk. Dąbka rozpoczęły wcześniej. Według technologii weekendowych remontów dróg, przed rozpoczęciem robót, wykonano niezbędną regulację wysokościową krawężników i studzienek, wpustów, zasuw itp. infrastruktury podziemnej do poziomu warstwy wiążącej. Od 18:00 rozpocznie się usuwanie starych warstw bitumicznych oraz inne czynności. Tak wygląda plan objazdu ul. Robotniczą od 9 do 11 września:

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

ilość zdjęć 12 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elbląg
ponad rok temu 1
Ciekawe kto to wymyślił jak długo wytrzymają studzienki na tym byle jakim betonie i za 2 tygodnie do poprawki wramach poprawki hihi
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.