› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ Uzi

Odkurzacz na sucho Karcher VC 2 – w czym jest lepszy od innych?

› poradnik 8 miesięcy temu    28.09.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Odkurzacz na sucho Karcher VC 2 – w czym jest lepszy od innych?

Odkurzacze na sucho są najczęściej wybieranymi urządzeniami tego typu do użytku w gospodarstwach domowych. Nie wszystkie są jednak wydajne i bezpieczne dla wszystkich domowników. Jakie cechy odkurzacza na sucho Karcher VC 2 sprawiają, że wyróżnia spośród innych urządzeń?

Odkurzacz na sucho, czyli jaki?

Karcher VC 2 to klasyczny odkurzacz do pracy na sucho z wymiennym workiem filtracyjnym. Oznacza to, że służy do usuwania zabrudzeń, jakie pojawiają się w gospodarstwie domowym:

 • kurzu,
 • okruchów spożywczych,
 • włosów i sierści zwierząt,
 • piasku.

Odkurzacze na sucho czyszczą powierzchnię bez użycia wody i środków czystości.

Odkurzacz przyjazny dla alergików

Częstym problemem odkurzaczy na sucho jest ich niewystarczająco skuteczna filtracja. Przez nieszczelne filtry do powietrza przedostaje się dużo drobin, które uniemożliwiają odkurzanie osobom cierpiącym na różnego rodzaju alergie. Nierzadko musza one opuszczać dom lub mieszkanie na czas sprzątania. Karcher VC 2 jest wyposażony w filtr HEPA 12, który zatrzymuje 99,5% drobin. Zatrzymuje on roztocza oraz ich wydzieliny, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki, których wielkość przekracza 3 μm. Filtr ten jest używany w odkurzaczach przeznaczonych do używania w szpitalach, laboratoriach czy przemyśle farmaceutycznym.

Karcher VC 2 – poznaj jego ergonomię

Kluczem do skutecznego odkurzania są funkcjonalność oraz ergonomia urządzenia, które ułatwiają usuwanie zabrudzeń z różnych powierzchni, a także z poruszanie się z odkurzaczem pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami w mieszkaniu. Funkcjonalność odkurzacza na sucho Karcher VC 2 podnoszą takie cechy jak:

 • intuicyjny system wymiany worka, który zapobiega kontaktowi rąk z zabrudzeniami,
 • duża ilość wymiennych akcesoriów (ssawek), które ułatwiają odkurzanie zróżnicowanych powierzchni,
 • długi wąż ssący umożliwiający sprzątanie trudno dostępnych przestrzeni bez używania rury ssącej,
 • rury ssące teleskopowe, dzięki którym dopasujesz odkurzacz do swojego wzrostu.

Dzięki wymiennym akcesoriom, na które uchwyty znajdują się w obudowie, odkurzysz najbardziej zróżnicowane powierzchnie, takie jak posadzki, dywany, ale również tapicerki czy ciasne szczeliny między meblami lub między podłogą a ścianą.

Wydajność odkurzacza zapewnia pojemny worek filtracyjny, którego pojemność wynosi 2,8 litra. Promień roboczy pracy z tym urządzeniem wynosi aż 7,5 metra, dzięki czemu nie musisz często przerywać pracy w celu przepięcia wtyczki zasilającej do innego gniazdka.

Wymiary i ergonomia

Niewielkie wymiary odkurzacza oraz jego waga, która wynosi zaledwie 5,1 kilograma umożliwiają bezproblemowe poruszanie się po mieszkaniu. Sprzątanie ułatwia również pozycja „parking”, która gwarantuje stabilność odkurzacza w czasie przerw w pracy oraz w trakcie przechowywania.

Oryginalne odkurzacze Karcher dostępne są u oficjalnych dystrybutorów sprzętu. Odkurzacz na sucho VC 2 znajdziesz w sklepie internetowym ASC-PRO pod linkiem https://www.asc-pro.pl/produkt/odkurzacz-na-sucho-karcher-vc-2-1-198-105-0/.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.