› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka

Okap w kuchni – czy jest niezbędny?

› poradnik 2 miesiące temu    22.01.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Okap w kuchni – czy jest niezbędny?

Okap w kuchni pozwala pozbyć się brzydkich zapachów, zapewniając odpowiednią wentylację w pomieszczeniu. Nowoczesne okapy, zarówno meblowe, jak i kominowe są również eleganckim elementem kuchennego wyposażenia.

Okap to niezbędny element kuchennego wyposażenia, jeśli zależy nam na świeżym zapachu w pomieszczeniu i łatwiejszym jego sprzątaniu. Nowoczesne modele okapów są bardzo różnorodne i dodatkowo mają elegancki design, dlatego też świetnie uzupełnią aranżację każdej kuchni, niezależnie od stylu, w jakim została zaprojektowana. O innych ciekawych rozwiązaniach aranżacyjnych, jak i nowoczesnym sprzęcie AGD przeczytasz tutaj: https://znamysieodkuchni.pl/

Jaką rolę pełni okap w kuchni?

Okap kuchenny to urządzenie, które zapewnia sprawną wentylację w pomieszczeniu, dlatego też sprawdzi się jako element wyposażenia w każdej kuchni. Podczas gotowania wydzielają się zapachy, a część z nich jest dość intensywna i drażniąca. Co więcej, brak odpowiedniej wentylacji powoduje, że tłuste osady i nieprzyjemna woń osadzają się na meblach, ścianach, zasłonach i żaluzjach. Dobry okap kuchenny nie tylko zapewni zawsze przyjemne i świeże powietrze w kuchni, ale również sprawi, że sprzątanie pomieszczenia będzie znacznie sprawniejsze i łatwiejsze w wykonaniu. 

Sklepy AGD oferują przeróżne modele okapów kuchennych, dlatego też każdy znajdzie odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb. Co więcej, odpowiednio dobrane urządzenie będzie stanowić jednocześnie elegancką dekorację pomieszczenia, zatem warto dobrze przemyśleć wybór.

Okap meblowy

Okap meblowy przystosowany jest zabudowy kuchennych mebli. To rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również bardzo funkcjonalne i efektywne. Wybierając okap meblowy do kuchni, warto zwrócić uwagę na nowoczesne modele wyposażone w Touchless, czyli system sterowania gestem. Takie rozwiązanie umożliwia uruchomienie urządzenia, zmianę trybu jego pracy czy włączenie oświetlenia za pomocą jednego gestu, bez konieczności dotykania palcami jego powierzchni. Dzięki wydajnym turbinom brzydkie zapachy znikają z kuchni w ciągu kilku chwil, a cicha praca urządzenia nie przeszkadza domownikom w normalnym funkcjonowaniu, zwłaszcza gdy kuchnia połączona jest z salonem. 

Okap kominowy 

Kominowy okap to najbardziej tradycyjna konstrukcja, choć dostępna jest w wielu nowoczesnych wydaniach. Wybierając urządzenie do kuchni, warto zwrócić uwagę również na funkcje, jakie oferuje. Jedną z najbardziej przydatnych i potrzebnych w każdej kuchni jest Smell Free. Tego typu sprzęt posiada wbudowany generator ozonu, który nie maskuje brzydkich zapachów, a trwale je usuwa z pomieszczenia. Dodatkowo ozon, jaki wydziela się w kuchni działa antybakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo, co pozwala lepiej zadbać o higienę miejsca przygotowywania codziennych posiłków.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.