› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Kto weźmie za twarz kolejnych prezydentów Sloninę, Nowaczyka , Wielka i Wróblewskiego za... ~ KolaJEŚLI CHODZI O STOCZNIĘ ELBLĄG TO pan poseł był prezesem ,a WLAŚCICIELEM słółka WECO... ~ j23Dokładnie POPiS tylko patrzy gdzie cos może ugrać, trzeba nam takich ludzi którzy potrafią... ~ urlopowiczA cała reszta posłów nie widzi problemu czy jest umoczona w lokalne układziki? ~ Alaautor lansuje tego lysego nieroba od poczatku swojej pracy w tym portalu. Niech sie zainteresuje... ~ jako komisja panu zabraniamNo i proszę , każdy kij ma dwa końce i w tej sprawie mnie to też zaniepokoiło.Panie pośle... ~ elblażankaW końcu ktoś nazwał sprawę po imieniu. Pan poseł słusznie definiuje problem - na... ~ FaBrawo! W końcu ktoś kto widzi realne problemy i szuka rozwiązań, które rzeczywiście pomogą a... ~ Mieszkaniec Wszystkie moje koleżanki kupują w ciucholandach. Ja też się przekonałam. Mam stamtąd świetne... ~ SisiA co jest w tym złego? Ja chodzę do lumpeksów reguarnie i znajduję tam czasem napeawdę... ~ korneliaK9000Dlaczego ludzie kupuja w lumpeksach?Jakby Nasi chlebodawcy biznesmeni od siedmiu bolesci płacili... ~ Jaś FasolaKażde nowe ubranie czy to z rzeczy używanych czy nówka ze sklepu musi być wyprane. Na jednych... ~ Miszkurka2000Bo jest taniej i można znaleźć odzież wysokiej jakości z bogatych państw Zachodu. Towar w... ~ zakupoholiczka biedaki i tyle ~ hihiNie wszędzie w lumpeksach jest tak bogato jak w Elblągu. Byłam w kilku w Trójmieście i albo... ~ BasiaSZUWAROWO-BAGIENNA BIEDA. ~ ikivMnie polecono fototapety, które powiększają wnętrze i kupiłam taką i co ciekawe... ~ Mała miBieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gość

Outsourcing HR siłą napędową firmy

› poradnik 6 miesięcy temu    6.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Rozwój biznesu wymaga uporządkowania wewnętrznych spraw firmowych. Rozliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji zgodnie z lokalnymi przepisami, przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych – to zadania, które wymagają nie tylko czasu, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy. Zlecenie części obowiązków osobom zatrudnianym przez firmy oferujące usługi outsourcingowe pozwala skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa. Odkryj potencjał tkwiący w outsourcingu.

Outsourcing – posiłki z zewnątrz

Outsourcing polega na powierzeniu części zadań firmowych podmiotom zewnętrznym. Umożliwia to współpracę z doskonale wyszkolonymi fachowcami posiadającymi dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi. Outsourcing pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzenia biznesu –nie wymaga bowiem zatrudnienia specjalisty na pełen etat. Pracodawca rozlicza się z firmą za wykonaną usługę. Nie ponosi także kosztów związanych z zakupem nowoczesnego sprzętu czy oprogramowania oraz doszkalaniem pracowników.

Dzięki przekazaniu części obowiązków firma może skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy działania będące podstawą każdego dobrze prosperującego biznesu związane z obsługą kadrową czy płacową zostaną zrealizowane przez profesjonalną firmę zewnętrzną.

Outsourcing kadr jako niezbędny element strategii biznesowej

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem strategii biznesowej jest outsourcing usług kadrowych. Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, wprowadzenie pracowników w nowe obowiązki to dla pracodawcy niemały koszt. Powtarzanie tych czynności ze względu na błędne wytypowanie kandydata naraża firmę na dodatkowe straty i to nie tylko finansowe, ale także wizerunkowe. Dzięki współpracy ze specjalistami z zewnątrz firma ma możliwość wdrożyć działania dążące do poprawy jakości pracy, zwiększenia motywacji pracowników bez względu na zajmowane stanowisko.

Dla firm o zasięgu międzynarodowym szczególnie duże znaczenie ma ujednolicenie polityki kadrowej w zakresie globalnym i lokalnym, co przekłada się na zmniejszenie rotacji pracowników i poprawę wizerunku danego przedsiębiorstwa. Powierzenie obsługi kadrowej firmom zewnętrznym, które przejmują pełną kontrolę nad procesami kadrowymi, jest także jednym z elementów dywersyfikacji ryzyka.

Outsourcing HR stanowi siłę napędową biznesu, wspierając jego konkurencyjność i stając się podstawowym elementem strategii biznesowej każdej nowoczesnej firmy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.