› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
8 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazaninto jest luksus, Bema 33 klatka szok ~ mama"Nie ma domofonu więc co rusz nocuje na klatce bezdomny. Boimy się czy nie zaprószy ognia" W... ~ DonDenie gadajcie glupot mieszkania w srodku sa extra chyba ze ktos nie dba to ze troche tynku odpada to... ~ masakraco za glupoty po prostu chca zeby im blok wyrementowac mieszkalem tam wiele lat nie dawno sie... ~ aaaaaaaaasZebrać się w kupę,zrobić zebranie,ustalić reguły remontu u gitara. Prezes pomoże,tylko... ~ Skutki kupna mieszkania na własność Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac

Outsourcing HR siłą napędową firmy

› poradnik 3 miesiące temu    6.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Rozwój biznesu wymaga uporządkowania wewnętrznych spraw firmowych. Rozliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji zgodnie z lokalnymi przepisami, przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych – to zadania, które wymagają nie tylko czasu, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy. Zlecenie części obowiązków osobom zatrudnianym przez firmy oferujące usługi outsourcingowe pozwala skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa. Odkryj potencjał tkwiący w outsourcingu.

Outsourcing – posiłki z zewnątrz

Outsourcing polega na powierzeniu części zadań firmowych podmiotom zewnętrznym. Umożliwia to współpracę z doskonale wyszkolonymi fachowcami posiadającymi dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi. Outsourcing pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzenia biznesu –nie wymaga bowiem zatrudnienia specjalisty na pełen etat. Pracodawca rozlicza się z firmą za wykonaną usługę. Nie ponosi także kosztów związanych z zakupem nowoczesnego sprzętu czy oprogramowania oraz doszkalaniem pracowników.

Dzięki przekazaniu części obowiązków firma może skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy działania będące podstawą każdego dobrze prosperującego biznesu związane z obsługą kadrową czy płacową zostaną zrealizowane przez profesjonalną firmę zewnętrzną.

Outsourcing kadr jako niezbędny element strategii biznesowej

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem strategii biznesowej jest outsourcing usług kadrowych. Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, wprowadzenie pracowników w nowe obowiązki to dla pracodawcy niemały koszt. Powtarzanie tych czynności ze względu na błędne wytypowanie kandydata naraża firmę na dodatkowe straty i to nie tylko finansowe, ale także wizerunkowe. Dzięki współpracy ze specjalistami z zewnątrz firma ma możliwość wdrożyć działania dążące do poprawy jakości pracy, zwiększenia motywacji pracowników bez względu na zajmowane stanowisko.

Dla firm o zasięgu międzynarodowym szczególnie duże znaczenie ma ujednolicenie polityki kadrowej w zakresie globalnym i lokalnym, co przekłada się na zmniejszenie rotacji pracowników i poprawę wizerunku danego przedsiębiorstwa. Powierzenie obsługi kadrowej firmom zewnętrznym, które przejmują pełną kontrolę nad procesami kadrowymi, jest także jednym z elementów dywersyfikacji ryzyka.

Outsourcing HR stanowi siłę napędową biznesu, wspierając jego konkurencyjność i stając się podstawowym elementem strategii biznesowej każdej nowoczesnej firmy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.