› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ Anty

Outsourcing HR siłą napędową firmy

› poradnik 11 miesięcy temu    6.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Outsourcing HR siłą napędową firmy

Rozwój biznesu wymaga uporządkowania wewnętrznych spraw firmowych. Rozliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji zgodnie z lokalnymi przepisami, przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych – to zadania, które wymagają nie tylko czasu, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy. Zlecenie części obowiązków osobom zatrudnianym przez firmy oferujące usługi outsourcingowe pozwala skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa. Odkryj potencjał tkwiący w outsourcingu.

Outsourcing – posiłki z zewnątrz

Outsourcing polega na powierzeniu części zadań firmowych podmiotom zewnętrznym. Umożliwia to współpracę z doskonale wyszkolonymi fachowcami posiadającymi dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi. Outsourcing pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzenia biznesu –nie wymaga bowiem zatrudnienia specjalisty na pełen etat. Pracodawca rozlicza się z firmą za wykonaną usługę. Nie ponosi także kosztów związanych z zakupem nowoczesnego sprzętu czy oprogramowania oraz doszkalaniem pracowników.

Dzięki przekazaniu części obowiązków firma może skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy działania będące podstawą każdego dobrze prosperującego biznesu związane z obsługą kadrową czy płacową zostaną zrealizowane przez profesjonalną firmę zewnętrzną.

Outsourcing kadr jako niezbędny element strategii biznesowej

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem strategii biznesowej jest outsourcing usług kadrowych. Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, wprowadzenie pracowników w nowe obowiązki to dla pracodawcy niemały koszt. Powtarzanie tych czynności ze względu na błędne wytypowanie kandydata naraża firmę na dodatkowe straty i to nie tylko finansowe, ale także wizerunkowe. Dzięki współpracy ze specjalistami z zewnątrz firma ma możliwość wdrożyć działania dążące do poprawy jakości pracy, zwiększenia motywacji pracowników bez względu na zajmowane stanowisko.

Dla firm o zasięgu międzynarodowym szczególnie duże znaczenie ma ujednolicenie polityki kadrowej w zakresie globalnym i lokalnym, co przekłada się na zmniejszenie rotacji pracowników i poprawę wizerunku danego przedsiębiorstwa. Powierzenie obsługi kadrowej firmom zewnętrznym, które przejmują pełną kontrolę nad procesami kadrowymi, jest także jednym z elementów dywersyfikacji ryzyka.

Outsourcing HR stanowi siłę napędową biznesu, wspierając jego konkurencyjność i stając się podstawowym elementem strategii biznesowej każdej nowoczesnej firmy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.