› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Taaa...nie ustępuje...tylko dlaczego co 2 tygodnie mam zapchane kamieniem filtry? ~ frwgtjuMoże i jest ekstra w stacji uzdatniania wody, potem płynie parę km rurami wodociągowymi, które... ~ Sraczkaco niektórym chyba sodowa uderzyła do głowy nie tak dawno walczono z jakaś paskudnym ślimakiem... ~ ccTa wysoka jakość wody nie dotyczy Zatorza. Czajniki musza być systematycznie odkamieniane a co z... ~ qasaTylko dla ścisłości , na Florydzie, gdzie często występują braki słodkiej wody i jest ona... ~ Wodzianka A ile zawiera FLUORU? ~ LorusZapraszam na Zawadę. Po tygodniu mnóstwo kamienia w czajniku. ~ xyzNo tak najpierw chwalicie że dobra a potem sru w góre cena bo woda leci mineralna dobry bajer ... ~ tatus505Pociągi im nie przeszkadzają i nie powodują drgań ~ ironia-menDo ~LUCY - to wolny kraj - sprzedaj i wyprowadz się i przestań narzekać, nikt tu płakać po... ~ ErykTrochę empatii ludziska. ~ ffWiadukt to pewnie chcieli . Halas A wstrząsy budynku to chyba różnica. Tu ludzie mają piece... ~ OlaCi ludzie też mają swoje prawa. Miasto powinno w jakiś sposób im zadośćuczynić. Oni są... ~ dura lexDO ~ ktosiek SPOKO niech się wyprowadzą ! Kilkanaście tysięcy mieszkańców Zatorza nie będzie... ~ ErykMoze mysleli ze przywioza wiadukt, postawia, a oni zaczeli kopac. ~ RealistaWpierw hasła -WIADUKT , WIADUKT ,.... teraz za głośno , może firma sprowadzi egipcjan -... ~ j23To jak mają zbudować wiadukt bez hałasu ??? Jak ci mieszkańcy tacy mądrzy to niech powiedzą... ~ ErykChcieliście mieć lepiej - to narzekajcie - ośle ŁĄKI ~ KUBA

Outsourcing HR siłą napędową firmy

› poradnik 16 dni temu    6.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Rozwój biznesu wymaga uporządkowania wewnętrznych spraw firmowych. Rozliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji zgodnie z lokalnymi przepisami, przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych – to zadania, które wymagają nie tylko czasu, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy. Zlecenie części obowiązków osobom zatrudnianym przez firmy oferujące usługi outsourcingowe pozwala skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa. Odkryj potencjał tkwiący w outsourcingu.

Outsourcing – posiłki z zewnątrz

Outsourcing polega na powierzeniu części zadań firmowych podmiotom zewnętrznym. Umożliwia to współpracę z doskonale wyszkolonymi fachowcami posiadającymi dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi. Outsourcing pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzenia biznesu –nie wymaga bowiem zatrudnienia specjalisty na pełen etat. Pracodawca rozlicza się z firmą za wykonaną usługę. Nie ponosi także kosztów związanych z zakupem nowoczesnego sprzętu czy oprogramowania oraz doszkalaniem pracowników.

Dzięki przekazaniu części obowiązków firma może skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy działania będące podstawą każdego dobrze prosperującego biznesu związane z obsługą kadrową czy płacową zostaną zrealizowane przez profesjonalną firmę zewnętrzną.

Outsourcing kadr jako niezbędny element strategii biznesowej

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem strategii biznesowej jest outsourcing usług kadrowych. Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, wprowadzenie pracowników w nowe obowiązki to dla pracodawcy niemały koszt. Powtarzanie tych czynności ze względu na błędne wytypowanie kandydata naraża firmę na dodatkowe straty i to nie tylko finansowe, ale także wizerunkowe. Dzięki współpracy ze specjalistami z zewnątrz firma ma możliwość wdrożyć działania dążące do poprawy jakości pracy, zwiększenia motywacji pracowników bez względu na zajmowane stanowisko.

Dla firm o zasięgu międzynarodowym szczególnie duże znaczenie ma ujednolicenie polityki kadrowej w zakresie globalnym i lokalnym, co przekłada się na zmniejszenie rotacji pracowników i poprawę wizerunku danego przedsiębiorstwa. Powierzenie obsługi kadrowej firmom zewnętrznym, które przejmują pełną kontrolę nad procesami kadrowymi, jest także jednym z elementów dywersyfikacji ryzyka.

Outsourcing HR stanowi siłę napędową biznesu, wspierając jego konkurencyjność i stając się podstawowym elementem strategii biznesowej każdej nowoczesnej firmy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.