› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Na zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realista

Outsourcing HR siłą napędową firmy

› poradnik 9 miesięcy temu    6.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Outsourcing HR siłą napędową firmy

Rozwój biznesu wymaga uporządkowania wewnętrznych spraw firmowych. Rozliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji zgodnie z lokalnymi przepisami, przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych – to zadania, które wymagają nie tylko czasu, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy. Zlecenie części obowiązków osobom zatrudnianym przez firmy oferujące usługi outsourcingowe pozwala skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa. Odkryj potencjał tkwiący w outsourcingu.

Outsourcing – posiłki z zewnątrz

Outsourcing polega na powierzeniu części zadań firmowych podmiotom zewnętrznym. Umożliwia to współpracę z doskonale wyszkolonymi fachowcami posiadającymi dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi. Outsourcing pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzenia biznesu –nie wymaga bowiem zatrudnienia specjalisty na pełen etat. Pracodawca rozlicza się z firmą za wykonaną usługę. Nie ponosi także kosztów związanych z zakupem nowoczesnego sprzętu czy oprogramowania oraz doszkalaniem pracowników.

Dzięki przekazaniu części obowiązków firma może skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy działania będące podstawą każdego dobrze prosperującego biznesu związane z obsługą kadrową czy płacową zostaną zrealizowane przez profesjonalną firmę zewnętrzną.

Outsourcing kadr jako niezbędny element strategii biznesowej

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem strategii biznesowej jest outsourcing usług kadrowych. Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, wprowadzenie pracowników w nowe obowiązki to dla pracodawcy niemały koszt. Powtarzanie tych czynności ze względu na błędne wytypowanie kandydata naraża firmę na dodatkowe straty i to nie tylko finansowe, ale także wizerunkowe. Dzięki współpracy ze specjalistami z zewnątrz firma ma możliwość wdrożyć działania dążące do poprawy jakości pracy, zwiększenia motywacji pracowników bez względu na zajmowane stanowisko.

Dla firm o zasięgu międzynarodowym szczególnie duże znaczenie ma ujednolicenie polityki kadrowej w zakresie globalnym i lokalnym, co przekłada się na zmniejszenie rotacji pracowników i poprawę wizerunku danego przedsiębiorstwa. Powierzenie obsługi kadrowej firmom zewnętrznym, które przejmują pełną kontrolę nad procesami kadrowymi, jest także jednym z elementów dywersyfikacji ryzyka.

Outsourcing HR stanowi siłę napędową biznesu, wspierając jego konkurencyjność i stając się podstawowym elementem strategii biznesowej każdej nowoczesnej firmy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.