› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Płyta gazowa a inne rozwiązania - dlaczego warto na nią postawić?

› poradnik miesiąc temu    17.08.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Płyta gazowa a inne rozwiązania - dlaczego warto na nią postawić?

Płyty gazowe, mimo że na rynku dostępne od wielu lat, dopiero obecnie zyskują większą popularność. Okazuje się, że mają one wiele zalet, jakich nie zapewnią nam klasyczne kuchenki, czy też płyty indukcyjne. Jak działają płyty gazowe i dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? 

Kuchenka do gotowania jest niezaprzeczalnie jednym z najważniejszych elementów wyposażenia w każdej kuchni. Bez niej przyrządzanie pysznych dań byłoby po prostu niemożliwe. Bardzo często jednak zaczynamy zwracać większą uwagę na nią dopiero w chwili, kiedy robimy remont, czy też od podstaw urządzamy kuchnie. Na co dzień, jej obecność jest bowiem dla nas tak oczywista, że nawet nie zastanawiamy się nad jej działaniem. Na rynku dostępne są różne rodzaje kuchenek. Wybór odpowiedniej dla nas jest niezwykle istotny. To od tego bowiem w dużym stopniu zależeć będzie nasz codzienny komfort gotowania, a także koszt eksploatacji sprzętu. Obecnie największą popularnością cieszą się nowoczesne płyty indukcyjne oraz klasyczne kuchenki gazowe. Warto szczególną uwagę zwrócić na trzeci rodzaj, czyli płyty gazowe. To innowacja, która łączy w sobie zalety obu poprzednich rozwiązań. Sprawdźmy więc, dlaczego płyta gazowa to najlepsze rozwiązanie do naszej kuchni. 

Płyty do kuchni — jakie mamy możliwości? 

Decydując się na zakup nowej kuchenki, mamy do wyboru sporo możliwości. Koniecznie ustalmy, czego tak naprawdę szukamy i jakie są nasze oczekiwania względem sprzętu. Przede wszystkim, musimy zastanowić się nad rozmiarem i rodzajem kuchenki. Pierwszą opcją jest model klasyczny, wolnostojący. Obecnie coraz rzadziej sięgamy po takie rozwiązania. Urządzenia te bowiem zajmują sporo miejsca i są niepraktyczne. Znacznie większą popularnością cieszą się natomiast płyty do zabudowy. Są praktyczne i wyglądają bardzo nowocześnie i elegancko.

W ostatnich latach szczególnie upodobaliśmy sobie płyty indukcyjne, które pozwalają na bezpieczne i wygodne gotowanie. Co więcej, zużywają one dość mało energii. Wiele osób wciąż decyduje się też na płytę z tradycyjnymi palnikami. Sprawdza się ona szczególnie dobrze u pasjonatów gotowania. Dużą wadą jest tu jednak bezpośredni kontakt z ogniem. 

Jeśli cenimy sobie wygodę, bezpieczeństwo i oszczędność, to z pewnością zainteresuje nas płyta gazowa bez płomienia. To doskonała alternatywa dla osób szukających złotego środka pomiędzy indukcją a klasyczną kuchenką. Na pierwszy rzut oka wygląda jak płyta elektryczna, jednak w rzeczywistości zasilana jest prądem. 

Płyta gazowa — opłacalna inwestycja

Płyta gazowa bez ognia to rozwiązanie zapewniające nam wiele korzyści. Jedną z głównych jest oszczędność. Użytkowanie jej jest bowiem znacznie tańsze niż w przypadku opcji elektrycznej. Co więcej, system bezogniowy pozwala zmniejszyć zużycie gazu nawet o 50% w porównaniu ze zwykłą kuchenką. 

Jeszcze nie tak dawno temu, zakup płyty gazowej wiązał się z bardzo dużym wydatkiem. Obecnie jednak wcale nie musi tak być. Szczególnie jeśli postawimy na zakupy online. Ogromny wybór wśród nowoczesnych modeli znajdziemy na przykład w sklepie https://solgaz.eu/plyty-gazowe-innova/

Płyta gazowa bez ognia — jak działa? 

Płyta gazowa bez ognia — to brzmi nieco niewiarygodnie, prawda? Jednak mimo wszystko, to się naprawdę sprawdza. Wiele osób zastanawia się z pewnością, jak właściwie działa taki system. Wbrew pozorom jest to dość proste. Płyta gazowa pod względem wizualnym niemal niczym nie różni się od tej elektrycznej. Jednak w tym przypadku podłączona jest ona do instalacji gazowej. Pod szklaną płytą umieszczone są palniki, które podgrzewają jej powierzchnię. Moc oraz inne parametry grzania ustalamy za pomocą dotykowych przycisków na szkle. Obsługa takiej płyty jest więc bezproblemowa. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.