› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Polska po dobrej zmianie każdy ma wszystko w d.......... ale pieniądze chce ~ nickWspólnoty ,spółdzielnie koszą a miasto ma to w dupie ~ złykobieto tak jest w całym Elblągu syf totalny nie denerwuj się oni, władze mają to w dupie!!!... ~ w---nyMnie również nikt nie kosi ażeby dzieci miały gdzie się bawić sami sobie kosimy - mieszkam w... ~ 1234Na Franciszka Stefczyka też nie dokładnie wykoszone.tylko koło okien i klatki schodowej... ~ elblążani bardzo dobrze, ci płacący czynsz nie szanują ani swoich mieszkań ani wspólnych części,... ~ jjkKwoty są powalające. Toż oni prawie nic płacą. ~ JanosJak Słonina podnosił dużo więcej to była cisza... Wróbel jest spaniały względem Słoniny. ~ DexTo nie polityką mieszkaniową a dojenie Elblążan. ~ Dojenie Elblążan.To są realne podwyżki.Jak by p.Słonina tak robił od początku to Elbląg by tego nie... ~ gośćNo podnosić czynsz co chwilę to potrafią ale zrobić coś z tymi starymi ruderami to już nie... ~ SeboA za czym ten protest jeżeli tramwaje już na pętli np.Ogólna sa spoznione po 3-4 minuty a jak... ~ W.D.Poprawdzie sobie artykuł. Bo linia nr 5 to nie autobus tylko tramwaj ~ XD8 w niedzielę potrzebna ludziom a nie jeździ bo.. Górecki wie lepiej. ~ PikokTo zwiększy zatrudnienie a zwyczajowo za nocne godziny pracy płaci się więcej, znacznie więcej... ~ Pickautobus linii 5.???? ~ xaaSuper gdyby Carrefour na Dąbka był czynny 24h ~ OnnnJezeli Firma jest miedzy narodowa powinna byc srednia europejska Ciekawe ile kasy zarabiaja w lidlu... ~ pracownik

Pod nóż pójdą 23 drzewa na terenie Zakrzewa. Tylko trzy zostały uratowane

› bieżące miesiąc temu    18.07.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” wystąpiła o zgodę na wycinkę 26 drzew przy ulicach: Armii Ludowej, Szarych Szeregów, Wiejskiej, Kasprzaka i Robotniczej. Decyzją prezydenta Elbląga nie można wyciąć: trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego, brzozy brodawkowatej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” zamierzała wyciąć 26 drzew rosnących przy:

ul. Armii Ludowej (świerk pospolity, wierzba biała) 
ul. Szarych Szeregów (świerk pospolity, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Wiejskiej (topola osika, klon jesionolistny),
ul. Okulickiego (topola osika wierzba biała, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Kasprzaka (wierzba biała)
i ul. Robotniczej (wierzba biała, wierzba mandżurska)

- informuje Malwina Bzdręga z SM „Zakrzewo”

Spółdzielnia wystąpiła do Urzędu Miejskiego o uzyskanie zgody na wycinkę 26 drzew. Nie otrzymała jej na usunięcie tylko trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego i brzozy brodawkowatej. Na wycinkę „Zakrzewo” ma czas do 31 grudnia 2019 roku.

Przed trzema miesiącami pisaliśmy, że siedem świerków od wycinki uratowali mieszkańcy ulicy Wiejskiej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lokator
29 dni temu 3
Mnie to bardzo cieszy bowiem takie drzewo przed oknem powinno byc wyciete.Wiecej slonca i mniej robactwa.Brawo Spoldzielnio!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam sie takze
miesiąc temu 2
SKANDAL!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam się
miesiąc temu ocena: 83%  1
Kiedy i jak legalnie można wyciąć w pień wszystkie mierne biurowy zarządzające tym miastem i z tej spółdzielni? Drzewo do kominka się zachciało?
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.