› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
lumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ AnnaNareszcie ktoś mówi to wprost - trzeba przerwać niemoc zrobić to co dawno powinno być... ~ Mieszkaniec zawady

Pod nóż pójdą 23 drzewa na terenie Zakrzewa. Tylko trzy zostały uratowane

› bieżące ponad rok temu    18.07.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 Pod nóż pójdą 23 drzewa na terenie Zakrzewa. Tylko trzy zostały uratowane  fot. archiwum elblag.net

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” wystąpiła o zgodę na wycinkę 26 drzew przy ulicach: Armii Ludowej, Szarych Szeregów, Wiejskiej, Kasprzaka i Robotniczej. Decyzją prezydenta Elbląga nie można wyciąć: trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego, brzozy brodawkowatej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” zamierzała wyciąć 26 drzew rosnących przy:

ul. Armii Ludowej (świerk pospolity, wierzba biała) 
ul. Szarych Szeregów (świerk pospolity, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Wiejskiej (topola osika, klon jesionolistny),
ul. Okulickiego (topola osika wierzba biała, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Kasprzaka (wierzba biała)
i ul. Robotniczej (wierzba biała, wierzba mandżurska)

- informuje Malwina Bzdręga z SM „Zakrzewo”

Spółdzielnia wystąpiła do Urzędu Miejskiego o uzyskanie zgody na wycinkę 26 drzew. Nie otrzymała jej na usunięcie tylko trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego i brzozy brodawkowatej. Na wycinkę „Zakrzewo” ma czas do 31 grudnia 2019 roku.

Przed trzema miesiącami pisaliśmy, że siedem świerków od wycinki uratowali mieszkańcy ulicy Wiejskiej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lokator
12 miesięcy temu 3
Mnie to bardzo cieszy bowiem takie drzewo przed oknem powinno byc wyciete.Wiecej slonca i mniej robactwa.Brawo Spoldzielnio!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam sie takze
12 miesięcy temu 2
SKANDAL!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam się
ponad rok temu ocena: 83%  1
Kiedy i jak legalnie można wyciąć w pień wszystkie mierne biurowy zarządzające tym miastem i z tej spółdzielni? Drzewo do kominka się zachciało?
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.