› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Otto, dokładnie. Gdyby nie ludzie, którzy przyjechali tu z Pasłęka, Braniewa i innych... ~ księgowyprawie kazdy elblążanin po studiach ,a w wieku produkcyjnym jest trochę zakompleksony , że tu... ~ ottoPrzyjechałem tu z Gdyni. To nie jest miasto z topu wyścigu szczurów, ale tu jest spokojniej,... ~ JaroSławekBo codziennie rano i wieczorem przytulam się do żony, a ona nigdzie wyjeżdzać nie chce :( ... ~ WKBo po 42 latach pracy już brak sił i chęci ~ Benek... ~ Andrzej z Elbląga Nie wyjeżdżamy, bo nie mamy pieniędzy na bilety :) A tak na poważnie to najpierw trzeba trochę... ~ kacperPrzestańcie te przeterminowane badania przeklejać. Od zeszłego roku mieszkańców przybywa,a... ~ hdNic nie trzyma, a wręcz wszystko wypycha np. kolesiostwo, układy, pogarda Januszy byznesu dla... ~ ddBo tu się można...porządnie wyspać. ~ Śpiący,zmeczonygdybym nie przeczytał tekstu od początku do końca to bym się nie wypowiadał. W tekście jest... ~ jesiotr do Olimp"ale znaczna grupa mylnie umieszcza go w województwie pomorskim (12,8%)" - i to jest właśnie... ~ Do_pomorskiegoProponuję po Starym Mieście rozlokować różne figury z Piekarczykiem -w różnych strojach i... ~ fadsjeśli dobrze kojarzę, to jednym ze zdecydowanie najczęstszych wskazań osób spoza Elbląga... ~ jesiotrDo papugarni jeżdżę bardzo często do gdańska, bardzo żałuję że nie ma takiego miejsca w... ~ UveŚwietny pomysł ja rownież mam nadzieję zę w Elblagu powstanie papugarnia, to na prawde urocze... ~ MSMało zdjęć budynku Kompanii Dowodzenia (za moich czasów tak sie to nazywało zwyczajowo), poza... ~ Jesion 02-03Gdyby woda trafiła do basenu to nie znalazła by sie na ulicach - to chyba proste. Może nie... ~ OOPO

Pod nóż pójdą 23 drzewa na terenie Zakrzewa. Tylko trzy zostały uratowane

› bieżące 3 miesiące temu    18.07.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” wystąpiła o zgodę na wycinkę 26 drzew przy ulicach: Armii Ludowej, Szarych Szeregów, Wiejskiej, Kasprzaka i Robotniczej. Decyzją prezydenta Elbląga nie można wyciąć: trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego, brzozy brodawkowatej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” zamierzała wyciąć 26 drzew rosnących przy:

ul. Armii Ludowej (świerk pospolity, wierzba biała) 
ul. Szarych Szeregów (świerk pospolity, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Wiejskiej (topola osika, klon jesionolistny),
ul. Okulickiego (topola osika wierzba biała, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Kasprzaka (wierzba biała)
i ul. Robotniczej (wierzba biała, wierzba mandżurska)

- informuje Malwina Bzdręga z SM „Zakrzewo”

Spółdzielnia wystąpiła do Urzędu Miejskiego o uzyskanie zgody na wycinkę 26 drzew. Nie otrzymała jej na usunięcie tylko trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego i brzozy brodawkowatej. Na wycinkę „Zakrzewo” ma czas do 31 grudnia 2019 roku.

Przed trzema miesiącami pisaliśmy, że siedem świerków od wycinki uratowali mieszkańcy ulicy Wiejskiej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lokator
2 miesiące temu 3
Mnie to bardzo cieszy bowiem takie drzewo przed oknem powinno byc wyciete.Wiecej slonca i mniej robactwa.Brawo Spoldzielnio!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam sie takze
2 miesiące temu 2
SKANDAL!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam się
3 miesiące temu ocena: 83%  1
Kiedy i jak legalnie można wyciąć w pień wszystkie mierne biurowy zarządzające tym miastem i z tej spółdzielni? Drzewo do kominka się zachciało?
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.