› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac18.25.1. Jeśli stojący na początku nazwy wyraz: ulica, aleja, brama, bulwar, osiedle, plac,... ~ ulica, aleja, placJeżeli Rada Miejska w Elblągu podejmie uchwałę, że np kwiat róża piszemy ruża to też tak... ~ ulica, aleja, placA jak poprawnie napisać aleja Odrodzenia? ~ ŚwiadekNajpierw pseudo dziennikarzy wysłać na nauke języka ojczystego, a póxniej niech pisza! ~ EuPiNo coz, to bardzo przykre ze tak jest w Elblagu. To moje miasto rodzinne, tam sie urodzilem i... ~ AlexanderTaaa...nie ustępuje...tylko dlaczego co 2 tygodnie mam zapchane kamieniem filtry? ~ frwgtjupowiem tyle że te panie są okropne. A zwłaszcza MK ~ brak słówMoże i jest ekstra w stacji uzdatniania wody, potem płynie parę km rurami wodociągowymi, które... ~ SraczkaPrzede wszystkim to na dzień dobry należy zwiększyć próg dochodowy. Bo najwięcej jest osób,... ~ ambrozyco niektórym chyba sodowa uderzyła do głowy nie tak dawno walczono z jakaś paskudnym ślimakiem... ~ ccby tylko zaistnieć...... ~ j23Miasto duchów iemerytow. ~ Emeryt

Pod nóż pójdą 23 drzewa na terenie Zakrzewa. Tylko trzy zostały uratowane

› bieżące 4 miesiące temu    18.07.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” wystąpiła o zgodę na wycinkę 26 drzew przy ulicach: Armii Ludowej, Szarych Szeregów, Wiejskiej, Kasprzaka i Robotniczej. Decyzją prezydenta Elbląga nie można wyciąć: trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego, brzozy brodawkowatej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” zamierzała wyciąć 26 drzew rosnących przy:

ul. Armii Ludowej (świerk pospolity, wierzba biała) 
ul. Szarych Szeregów (świerk pospolity, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Wiejskiej (topola osika, klon jesionolistny),
ul. Okulickiego (topola osika wierzba biała, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Kasprzaka (wierzba biała)
i ul. Robotniczej (wierzba biała, wierzba mandżurska)

- informuje Malwina Bzdręga z SM „Zakrzewo”

Spółdzielnia wystąpiła do Urzędu Miejskiego o uzyskanie zgody na wycinkę 26 drzew. Nie otrzymała jej na usunięcie tylko trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego i brzozy brodawkowatej. Na wycinkę „Zakrzewo” ma czas do 31 grudnia 2019 roku.

Przed trzema miesiącami pisaliśmy, że siedem świerków od wycinki uratowali mieszkańcy ulicy Wiejskiej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lokator
4 miesiące temu 3
Mnie to bardzo cieszy bowiem takie drzewo przed oknem powinno byc wyciete.Wiecej slonca i mniej robactwa.Brawo Spoldzielnio!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam sie takze
4 miesiące temu 2
SKANDAL!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam się
4 miesiące temu ocena: 83%  1
Kiedy i jak legalnie można wyciąć w pień wszystkie mierne biurowy zarządzające tym miastem i z tej spółdzielni? Drzewo do kominka się zachciało?
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.