› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
8 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazaninto jest luksus, Bema 33 klatka szok ~ mama"Nie ma domofonu więc co rusz nocuje na klatce bezdomny. Boimy się czy nie zaprószy ognia" W... ~ DonDenie gadajcie glupot mieszkania w srodku sa extra chyba ze ktos nie dba to ze troche tynku odpada to... ~ masakraco za glupoty po prostu chca zeby im blok wyrementowac mieszkalem tam wiele lat nie dawno sie... ~ aaaaaaaaasZebrać się w kupę,zrobić zebranie,ustalić reguły remontu u gitara. Prezes pomoże,tylko... ~ Skutki kupna mieszkania na własność Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac

Pod nóż pójdą 23 drzewa na terenie Zakrzewa. Tylko trzy zostały uratowane

› bieżące 7 miesięcy temu    18.07.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” wystąpiła o zgodę na wycinkę 26 drzew przy ulicach: Armii Ludowej, Szarych Szeregów, Wiejskiej, Kasprzaka i Robotniczej. Decyzją prezydenta Elbląga nie można wyciąć: trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego, brzozy brodawkowatej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” zamierzała wyciąć 26 drzew rosnących przy:

ul. Armii Ludowej (świerk pospolity, wierzba biała) 
ul. Szarych Szeregów (świerk pospolity, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Wiejskiej (topola osika, klon jesionolistny),
ul. Okulickiego (topola osika wierzba biała, brzoza brodawkowata, modrzew europejski)
ul. Kasprzaka (wierzba biała)
i ul. Robotniczej (wierzba biała, wierzba mandżurska)

- informuje Malwina Bzdręga z SM „Zakrzewo”

Spółdzielnia wystąpiła do Urzędu Miejskiego o uzyskanie zgody na wycinkę 26 drzew. Nie otrzymała jej na usunięcie tylko trzech z nich: modrzewia europejskiego, świerka pospolitego i brzozy brodawkowatej. Na wycinkę „Zakrzewo” ma czas do 31 grudnia 2019 roku.

Przed trzema miesiącami pisaliśmy, że siedem świerków od wycinki uratowali mieszkańcy ulicy Wiejskiej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lokator
7 miesięcy temu 3
Mnie to bardzo cieszy bowiem takie drzewo przed oknem powinno byc wyciete.Wiecej slonca i mniej robactwa.Brawo Spoldzielnio!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam sie takze
7 miesięcy temu 2
SKANDAL!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam się
7 miesięcy temu ocena: 83%  1
Kiedy i jak legalnie można wyciąć w pień wszystkie mierne biurowy zarządzające tym miastem i z tej spółdzielni? Drzewo do kominka się zachciało?
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.