› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ Uzi

Pokój gościnny – co ma wpływ na jego funkcjonalność?

› bieżące 8 miesięcy temu    26.09.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pokój gościnny – co ma wpływ na jego funkcjonalność?

Przy urządzaniu pokoju gościnnego należy pamiętać nie tylko o jego wyglądzie, ale również o jego funkcjonalności. Jakie meble i dodatki warto wtedy zakupić?

W pokoju gościnnym najczęściej wypoczywamy, dlatego przy jego aranżacji powinniśmy pamiętać o jego podstawowej funkcji, czyli o relaksie. Oprócz niej warto jednak dobrać meble i dodatki tak, aby korzystanie z niego było komfortowe również poza porą nocną.

Dopasowane meble to podstawa

Do pokoju gościnnego najczęściej wybieramy meble takie jak łóżko albo rozkładany komplet wypoczynkowy, a także meble do przechowywania, na przykład szafę ubraniową, regał, komodę.

Gdy chcemy urządzić pokój gościnny, który ma służyć nie tylko do snu, ale również do spotkań towarzyskich, najlepiej zamiast łóżka dobrać do niego sofę i fotele, a także niewielki stolik kawowy. Dzięki temu będzie można nadać pomieszczeniu jeszcze jedną funkcję na czas przyjęcia gości.

Nie można również zapominać o odpowiednich meblach do przechowywania – sprawdzą się zarówno wtedy, gdy do domu mają zawitać goście, jak również mogą być wykorzystywane przez domowników, gdy w ich szafach nie ma już wystarczająco dużo miejsca. Gdy chcemy uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania poza meblami, można wybrać także dodatkowe pojemniki, na przykład pod łóżko.

Wiele ciekawych mebli do pokoju gościnnego można kupić teraz także przez internet, na przykład w sklepie agatameble.pl.

Nie zapominaj o oświetleniu

Również w pokoju gościnnym bardzo duże znaczenie ma właściwe oświetlenie. Zamiast tylko jednej lampy sufitowej warto wybrać kilka różnych lamp – sufitową, podłogową, kinkiet czy lampę stojącą na komodę czy parapet. Dzięki temu można tworzyć różne aranżacje świetlne dopasowane do potrzeb użytkowników pomieszczenia.

Artykuły oświetleniowe do pokoju gościnnego mogą pełnić również funkcję dekoracyjną i sprawić, że wnętrze będzie wyglądało jeszcze piękniej zarówno za dnia, jak i po zmroku.

Zatem przy urządzaniu pokoju gościnnego warto pamiętać o właściwym dobrze mebli i oświetlenia. Dzięki temu można stworzyć wnętrze idealne do przyjmowania gości!

Do zakupienia wyposażenia do pokoju gościnnego zaprasza sklep internetowy agatameble.pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.