› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków!

Pomysł na stylową podłogę - parkiet przemysłowy

› poradnik 5 miesięcy temu    17.11.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pomysł na stylową podłogę - parkiet przemysłowy

Podłoga to jeden z najważniejszych elementów decydujących o wyglądzie całego wnętrza. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniej nawierzchni. Czy modna ostatnio mozaika przemysłowa to dobre rozwiązanie do domu? Czy jej montaż się opłaca? 

Wybór odpowiedniej podłogi jest jedną z najważniejszych kwestii, z jakimi musimy zmierzyć się w czasie remontu. To bowiem właśnie ona w dużym stopniu decyduje o charakterze całego pomieszczenia. Co więcej, jakby na to nie patrzeć, podłoga jest właściwie najintensywniej i najczęściej eksploatowaną częścią całego wnętrza. Warto więc zadbać, by spełniała wszelkie standardy związane z estetyką, ale też była solidna, i wysoce odporna na wgniecenia zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu będzie prezentować się nienagannie przez wiele lat. Jeśli chodzi o wybór podłogi, mamy naprawdę sporo możliwości. Nawierzchnie różnią się między sobą różnymi parametrami, zaczynając od ich koloru, aż po system montażu. W związku z niezwykłą wytrzymałością i świetną ceną, w ostatnim czasie ogromną popularnością cieszy się między innymi mozaika przemysłowa. Czy jest to jednak dobre rozwiązanie? 

Parkiet przemysłowy — zalety

Parkiet przemysłowy jest bardzo dobrą alternatywą dla klasycznych drewnianych podłóg. Przede wszystkim ten rodzaj pokrycia podłogowego prezentuje się bardzo naturalnie i oryginalnie. Ich znakiem rozpoznawczym jest bardzo charakterystyczna mozaika. Parkiet taki wykonany jest bowiem z licznych wąskich deszczułek tworzących właśnie takie oryginalne wzory. Zaletą tego rozwiązania jest jednak nie tylko wyjątkowa estetyka, ale przede wszystkim niepowtarzalna wytrzymałość. Nie ma tu ani odrobiny przesady. Mozaika przemysłowa jest uważana bowiem za najtrwalszy rodzaj parkietu.

Nazwa parkiet przemysłowy nie jest tu przypadkowa, gdyż ten rodzaj desek świetnie sprawdzi się nawet w miejscach, gdzie narażony będzie na bardzo intensywną eksploatację. Mozaika podłogowa to idealne rozwiązanie do sal treningowych i tanecznych, czy lokali gastronomicznych. Coraz częściej stosuje się ją także w domach, gdzie wspaniale podkreśli charakter salonu, sypialni, a nawet łazienki. 

Parkiet przemysłowy — ile to kosztuje? 

Często decydującym czynnikiem wyboru materiałów budowlanych, czy remontowych, jest ich cena. Mozaika przemysłowa to doskonała opcja dla osób szukających budżetowych rozwiązań. Oczywiście cena zależna jest od wielu czynników i decyduje o niej producent parkietów. Jednak warto podkreślić, że mozaika to bez wątpienia jeden z najtańszych sposobów na piękną, a przede wszystkim solidną podłogę w niskiej cenie. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.