› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce.

Pomysły na jesienne wieczory? Sprawdź HBO GO

› bieżące miesiąc temu    15.10.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pomysły na jesienne wieczory? Sprawdź HBO GO

HBO GO to filmy i seriale, które dostarczą Ci rozrywki na długie wieczory. W serwisie ciągle pojawiają się nowe treści, więc jest i będzie w czym wybierać. Miesięczna subskrypcja kosztuje 24,90 zł a dzięki promocji Orange Flex pierwszy miesiąc można otrzymać w prezencie. Sprawdź, co warto obejrzeć w HBO GO i jak działa bonus od operatora.

Orange Flex z HBO GO w promocji

Jeśli chcesz oglądać seriale i filmy w HBO GO, sprawdź Orange Flex. Dzięki promocji w HBO GOużytkownicy sieci w aplikacji mają  przez miesiąc dostęp do serwisu w prezencie, czyli oszczędzają 24,90 zł.

Szczegółowe informacje, jak włączyć HBO GO w Orange Flex znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/hbo-go. Co ważne, zarówno z subskrypcji na platformie, jak i z usług operatora możesz zrezygnować w każdej chwili.

Orange Flex w dowolnym momencie możesz też zmienić wybrany Plan komórkowy na inny, w zależności od tego, ile gigabajtów potrzebujesz w danym miesiącu. Równie łatwo włączasz i wyłączasz w aplikacji dodatkowe usługi, a zamiast robić przelewy, po prostu podpinasz kartę płatniczą lub doładowujesz konto BLIKIEM. Co więcej, z kodem FLEX przez pierwszy miesiąc za usługi Orange Flex płacisz tylko 1 zł.

HBO GO – co warto obejrzeć z seriali dostępnych w serwisie?

Treści, które znajdziesz w HBO GO to ponad 800 filmów i 300 seriali w polskiej wersji językowej. Każdego miesiąca mają miejsce premiery  filmowych i serialowych hitów . Wśród nowych tytułów dostępnych w  HBO GO warto zwrócić uwagę na:

  • Sukcesja sezon 3
  • Plotkara (nowy sezon kultowego serialu opowiada o nowym pokoleniu uczniów elitarnej amerykańskiej szkoły, gdzie każdy skrywa jakiś sekret)
  • Rick i Morty (nowe odcinki kultowego, pełnego czarnego humoru serialu animowanego o przygodach socjopatycznego naukowca i jego wnuka, cała seria dostępna w HBO GO);
  • Sceny z życia małżeńskiego (miniserial obyczajowy, który przedstawia klasyczną historię autorstwa Ingmara Bergmana osadzoną w realiach współczesnych Stanów Zjednoczonych);
  • Co robimy w ukryciu sezon 3 (komedia grozy o życiu wampirów ze Staten Island, które znają się od setek lat).

W HBO GO znajdziesz też rzecz jasna wiele popularnych, kultowych seriali ostatnich dwóch dekad, jak choćby: Czarnobyl, Gra o tron, Detektyw, Gomorra, Fargo, Wielkie kłamstewka, Opowieść podręcznej, Teoria wielkiego podrywu czy polska Wataha.

HBO GO – filmy, które niedawno pojawiły się na platformie i inne pozycje

Serwis HBO GO to również filmy – zarówno nieśmiertelne klasyki, jak i nowe kinowe hity. W październiku pojawią się między innymi następujące tytuły:

  • Deadpool oraz Deadpool 2 (premiera 9 i 10 października)
  • Logan: Wolverine (premiera 17 października)
  • I oto jesteś (premiera 7 października)
  • Wszystkie części Kac Vegas (premiera 9 października)

Dostępne w HBO GO filmy to także liczne klasyki kina, w tym choćby: Pulp Fiction, Incepcja, Mroczny Rycerz, filmy z serii Ojciec Chrzestny i Władca Pierścieni, Amercian Beauty, Bękarty wojny czy Aż poleje się krew.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.