› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noristo może beczki z wodą każdy bedzie wchodził do niej za opłatą i się chłodził ustawić... ~ tatus505to najgłupszy pomysł plaża nad rzeką jaki może być rzeka ma 2 przy brzegu i pływają łodzie... ~ tatus505nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motyl

Poszukiwanie idealnego apartamentu od dewelopera

› bieżące 21 dni temu    1.07.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poszukiwanie idealnego apartamentu od dewelopera

Do grona największych marzeń zdecydowanej większości społeczeństwa z pewnością należy posiadanie własnego apartamentu, czemu zresztą trudno się dziwić. Jednakże, w jaki sposób znaleźć ten perfekcyjny dla nas na polu rynku pierwotnego? W niniejszym artykule znajdziecie podpowiedzi, w jaki sposób to osiągnąć.

W Polsce stale rośnie zapotrzebowanie na nowe apartamenty, przez co w najbliższym czasie ilość dostępnych inwestycji jedynie się zwiększy. Jak zatem, ze względu na szereg opcji, wybrać idealną ofertę?

Kwestia zdolności kredytowej i lokalizacji

Podstawową zasadą jest świadomość, ile jesteśmy w stanie wydać na zakupienie apartamentu i jego zaaranżowanie. Zdecydowana większość ludzi decyduje się na kredyt hipoteczny, zdolny w znaczny sposób wspomóc cały proces. Znajomość zdolności kredytowej już na początku pomoże nam stwierdzić, które nieruchomości są w naszym zasięgu, a które – nie.

Przy tym warto odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy gdybyście mieli możliwość wprowadzenia się do korzystnego cenowo apartamentu charakteryzującego się wysokim standardem, lecz również znaczną odległością od centrum miasta i innych atrakcyjnych lokalizacji, zdecydowalibyście się na niego? Mimo wszystko lepiej szukać ofert znajdujących się w dogodniejszych miejscach, co w dłuższej perspektywie czasu będzie lepszym rozwiązaniem.

Zaznajomienie z ofertą dewelopera

W momencie, gdy jesteśmy zainteresowani apartamentem znajdującym się w pozornie korzystnej okolicy, należy kilka razy się upewnić, że faktycznie będzie ona dla nas odpowiednia. Czemu by nie sprawdzić, jaka będzie odległość między obiektem a miejscem pracy. Niezbędne może się również okazać sprawdzenie pobliskiej infrastruktury, czyli dostępności do:

 • supermarketów i innych punktów o charakterze usługowym,
 • szpitala oraz przychodni,
 • placówek oświatowych,
 • punktów komunikacji miejskiej,
 • restauracji.

W związku z tym, że deweloperzy stale walczą o klienta, stawiają często na  innowacyjne rozwiązania. Polskie miasta z największą liczbą mieszkańców posiadają apartamenty z widokiem na morze, inne akweny wodne, miejską panoramę, czy parki. Przy tym stawia się również na korzystne otoczenie wokół apartamentu, charakteryzujące się dostępem do boisk, siłowni na świeżym powietrzu, klubów fitnessowych, sal zabawy, czy tzw. chillout room’ów. Takie elementy, jak podziemny garaż i komórka lokatorska nie są już atutami inwestycyjnymi, ale standardami, co tylko świadczy o stałym rozwoju branży deweloperskiej.

Szukasz komfortowego mieszkania w centrum Olsztyna? Sprawdź ofertę https://centaurus-olsztyn.pl/pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.