› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Oczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ AntyJeden z lepszych pomysłów ostatnich lat. Mam nadzieję, że takie miejsce powstanie. ~ AgnieszkaPo co nam ozywiac jakąs starówke??? My mieszkamy na osiedlach takich jak ul próchnika... ~ KosmitaAhahahaha! Gadki dla półgłówków.Czy pan raczył już coś kiedyś wybudować?:))))) ~ suweręW tym miejscu gdzie jest uzbrojony teren to bzdura. Tylko i wyłącznie dać działki za DARMO !... ~ ErykPowiedzcie mi kandydujący TOWARZYSZE skąd u WAS takie natchnienie? POMOŻECIE? POMOŻEMY! (Ale... ~ Anty lewak Wszystko fajnie, tyle że cały branding i key visual psu na budę, bo to nie ten obiekt. Prawdziwa... ~ Pogotowie historycznejak były takie fajne rauty na otwarcie to może przyznać tytuł szlachecki tejże zacnej Osobie... ~ koniuszy

Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

› poradnik 5 miesięcy temu    9.05.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

Zakaz handlu w niedzielę, perspektywa podniesienia stóp procentowych i prognozowany spadek popytu na kredyty hipoteczne - to tylko niektóre wyzwania, z którymi będą musieli zmierzyć się przedstawiciele banków, firm deweloperskich, budowlanych i architektonicznych. Weź udział w czerwcowym Forum Rynku Nieruchomości i znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości polskiego rynku nieruchomości.

Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie - 8. edycja spotkań eksperckich

7-8 czerwca 2018 roku w sopockim Grand Hotel już po raz ósmy zgromadzą się najważniejsi gracze na rynku nieruchomości - przedstawiciele biur architektonicznych, deweloperów, banków i firm budowlanych. To prestiżowe wydarzenie, w którym każdego roku bierze udział blisko pół tysiąca osób. Uczestnicy trwającej dwa dni konferencji będą mieli okazję poznać najnowsze trendy na rynku nieruchomości, podyskutować z ekspertami o przyszłości branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wykłady oraz panele dyskusyjne dotyczące rynku komercyjnego odbędą się w sali Columbus, a wszystkie wydarzenia związane z rynkiem mieszkaniowym odbędą się w sali Marco Polo.

Trendy i wyzwania na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

Uczestnicy 8. edycji wydarzenia odbywającego się cyklicznie w Sopocie będą szukać rozwiązań najbardziej palących problemów. Tegoroczną konferencję otworzy wykład Jacka Santorskiego - cenionego psychologa społecznego i psychologa biznesu. Podczas dwóch dni wypełnionych spotkaniami, rozmowami i panelami dyskusyjnymi poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane z polskim rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Jaki potencjał tkwi w branży self storage? Nad tym zagadnieniem pochylą się m.in. Rennie Schafer - od kilkunastu lat związany z branżą storage, Klaudiusz Bechcicki - założyciel i prezes zarządu Stokado Self Storage oraz Przemysław Główczewski - dyrektor zarządzający Kangu Self Storage. Przedstawiciele branży TSL odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące przyszłości rynku magazynowego w Polsce. O szansach inwestycji mieszkaniowych na rynkach lokalnych 7 czerwca w sali Marco Polo opowiedzą m.in. Joanna Iwanowska-Nielsen - członek Rady Nadzorczej CeMat’70 i Piotr Piątek - dyrektor zarządzający i członek zarządu Alstal Dom. Drugiego dnia konferencji eksperci spróbują także odpowiedzieć na pytanie, jak zmiany związane z zakazem handlu w niedziele wpłyną na rynek nieruchomości.

Program konferencji oraz pełną listę prelegentów można znaleźć na stronie: www.biznesowi.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.