› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
REMONT ROBIĆ ŚMIECH NA SALI NIECH PODATKI ZACZNĄ PŁACIĆ A NIE NARKOTYKI SPRZEDAJĄ ~ JADO ROBOTY ŚMIECI A NIE CHLEJECIE I ĆPACIE A NA DODATEK SAMI PROCHY SPRZEDAJĄ ~ EDZIANa zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrh

Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

› poradnik 3 miesiące temu    9.05.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

Zakaz handlu w niedzielę, perspektywa podniesienia stóp procentowych i prognozowany spadek popytu na kredyty hipoteczne - to tylko niektóre wyzwania, z którymi będą musieli zmierzyć się przedstawiciele banków, firm deweloperskich, budowlanych i architektonicznych. Weź udział w czerwcowym Forum Rynku Nieruchomości i znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości polskiego rynku nieruchomości.

Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie - 8. edycja spotkań eksperckich

7-8 czerwca 2018 roku w sopockim Grand Hotel już po raz ósmy zgromadzą się najważniejsi gracze na rynku nieruchomości - przedstawiciele biur architektonicznych, deweloperów, banków i firm budowlanych. To prestiżowe wydarzenie, w którym każdego roku bierze udział blisko pół tysiąca osób. Uczestnicy trwającej dwa dni konferencji będą mieli okazję poznać najnowsze trendy na rynku nieruchomości, podyskutować z ekspertami o przyszłości branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wykłady oraz panele dyskusyjne dotyczące rynku komercyjnego odbędą się w sali Columbus, a wszystkie wydarzenia związane z rynkiem mieszkaniowym odbędą się w sali Marco Polo.

Trendy i wyzwania na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

Uczestnicy 8. edycji wydarzenia odbywającego się cyklicznie w Sopocie będą szukać rozwiązań najbardziej palących problemów. Tegoroczną konferencję otworzy wykład Jacka Santorskiego - cenionego psychologa społecznego i psychologa biznesu. Podczas dwóch dni wypełnionych spotkaniami, rozmowami i panelami dyskusyjnymi poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane z polskim rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Jaki potencjał tkwi w branży self storage? Nad tym zagadnieniem pochylą się m.in. Rennie Schafer - od kilkunastu lat związany z branżą storage, Klaudiusz Bechcicki - założyciel i prezes zarządu Stokado Self Storage oraz Przemysław Główczewski - dyrektor zarządzający Kangu Self Storage. Przedstawiciele branży TSL odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące przyszłości rynku magazynowego w Polsce. O szansach inwestycji mieszkaniowych na rynkach lokalnych 7 czerwca w sali Marco Polo opowiedzą m.in. Joanna Iwanowska-Nielsen - członek Rady Nadzorczej CeMat’70 i Piotr Piątek - dyrektor zarządzający i członek zarządu Alstal Dom. Drugiego dnia konferencji eksperci spróbują także odpowiedzieć na pytanie, jak zmiany związane z zakazem handlu w niedziele wpłyną na rynek nieruchomości.

Program konferencji oraz pełną listę prelegentów można znaleźć na stronie: www.biznesowi.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.