› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

› poradnik 8 miesięcy temu    9.05.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

Zakaz handlu w niedzielę, perspektywa podniesienia stóp procentowych i prognozowany spadek popytu na kredyty hipoteczne - to tylko niektóre wyzwania, z którymi będą musieli zmierzyć się przedstawiciele banków, firm deweloperskich, budowlanych i architektonicznych. Weź udział w czerwcowym Forum Rynku Nieruchomości i znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości polskiego rynku nieruchomości.

Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie - 8. edycja spotkań eksperckich

7-8 czerwca 2018 roku w sopockim Grand Hotel już po raz ósmy zgromadzą się najważniejsi gracze na rynku nieruchomości - przedstawiciele biur architektonicznych, deweloperów, banków i firm budowlanych. To prestiżowe wydarzenie, w którym każdego roku bierze udział blisko pół tysiąca osób. Uczestnicy trwającej dwa dni konferencji będą mieli okazję poznać najnowsze trendy na rynku nieruchomości, podyskutować z ekspertami o przyszłości branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wykłady oraz panele dyskusyjne dotyczące rynku komercyjnego odbędą się w sali Columbus, a wszystkie wydarzenia związane z rynkiem mieszkaniowym odbędą się w sali Marco Polo.

Trendy i wyzwania na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

Uczestnicy 8. edycji wydarzenia odbywającego się cyklicznie w Sopocie będą szukać rozwiązań najbardziej palących problemów. Tegoroczną konferencję otworzy wykład Jacka Santorskiego - cenionego psychologa społecznego i psychologa biznesu. Podczas dwóch dni wypełnionych spotkaniami, rozmowami i panelami dyskusyjnymi poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane z polskim rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Jaki potencjał tkwi w branży self storage? Nad tym zagadnieniem pochylą się m.in. Rennie Schafer - od kilkunastu lat związany z branżą storage, Klaudiusz Bechcicki - założyciel i prezes zarządu Stokado Self Storage oraz Przemysław Główczewski - dyrektor zarządzający Kangu Self Storage. Przedstawiciele branży TSL odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące przyszłości rynku magazynowego w Polsce. O szansach inwestycji mieszkaniowych na rynkach lokalnych 7 czerwca w sali Marco Polo opowiedzą m.in. Joanna Iwanowska-Nielsen - członek Rady Nadzorczej CeMat’70 i Piotr Piątek - dyrektor zarządzający i członek zarządu Alstal Dom. Drugiego dnia konferencji eksperci spróbują także odpowiedzieć na pytanie, jak zmiany związane z zakazem handlu w niedziele wpłyną na rynek nieruchomości.

Program konferencji oraz pełną listę prelegentów można znaleźć na stronie: www.biznesowi.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.