› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Mnie polecono fototapety, które powiększają wnętrze i kupiłam taką i co ciekawe... ~ Mała miBieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gośćJest drożyzna. W końcu ktoś napisał prawdę. Propaganda, że niby jest lepiej. Jest lepiej, bo... ~ ZbyszekNa Youtube jest fajny filmik oni muszą być na prawdę głodni:https://youtu.be/H8pgR4OlH0U ~ Akcjat4 Trochę mnie to dziwi, bo komunikację oblegają same emeryty z wózkiem. Co wy dzień w dzień... ~ gośćTylko milicyjna guma nauczy hołotę kultury! ~ gośćNiech Elbląskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Zimowych zadeklaruje się że bez względu na... ~ Misia KasiaBędziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak

Poznaj nowe trendy na rynku nieruchomości – bądź 7-8 czerwca w Sopocie

› poradnik 14 dni temu    9.05.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Zakaz handlu w niedzielę, perspektywa podniesienia stóp procentowych i prognozowany spadek popytu na kredyty hipoteczne - to tylko niektóre wyzwania, z którymi będą musieli zmierzyć się przedstawiciele banków, firm deweloperskich, budowlanych i architektonicznych. Weź udział w czerwcowym Forum Rynku Nieruchomości i znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości polskiego rynku nieruchomości.

Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie - 8. edycja spotkań eksperckich

7-8 czerwca 2018 roku w sopockim Grand Hotel już po raz ósmy zgromadzą się najważniejsi gracze na rynku nieruchomości - przedstawiciele biur architektonicznych, deweloperów, banków i firm budowlanych. To prestiżowe wydarzenie, w którym każdego roku bierze udział blisko pół tysiąca osób. Uczestnicy trwającej dwa dni konferencji będą mieli okazję poznać najnowsze trendy na rynku nieruchomości, podyskutować z ekspertami o przyszłości branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wykłady oraz panele dyskusyjne dotyczące rynku komercyjnego odbędą się w sali Columbus, a wszystkie wydarzenia związane z rynkiem mieszkaniowym odbędą się w sali Marco Polo.

Trendy i wyzwania na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

Uczestnicy 8. edycji wydarzenia odbywającego się cyklicznie w Sopocie będą szukać rozwiązań najbardziej palących problemów. Tegoroczną konferencję otworzy wykład Jacka Santorskiego - cenionego psychologa społecznego i psychologa biznesu. Podczas dwóch dni wypełnionych spotkaniami, rozmowami i panelami dyskusyjnymi poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane z polskim rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Jaki potencjał tkwi w branży self storage? Nad tym zagadnieniem pochylą się m.in. Rennie Schafer - od kilkunastu lat związany z branżą storage, Klaudiusz Bechcicki - założyciel i prezes zarządu Stokado Self Storage oraz Przemysław Główczewski - dyrektor zarządzający Kangu Self Storage. Przedstawiciele branży TSL odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące przyszłości rynku magazynowego w Polsce. O szansach inwestycji mieszkaniowych na rynkach lokalnych 7 czerwca w sali Marco Polo opowiedzą m.in. Joanna Iwanowska-Nielsen - członek Rady Nadzorczej CeMat’70 i Piotr Piątek - dyrektor zarządzający i członek zarządu Alstal Dom. Drugiego dnia konferencji eksperci spróbują także odpowiedzieć na pytanie, jak zmiany związane z zakazem handlu w niedziele wpłyną na rynek nieruchomości.

Program konferencji oraz pełną listę prelegentów można znaleźć na stronie: www.biznesowi.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.