› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Chodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosna

Poznaj parkingi działające na lotnisku w Gdańsku

› bieżące 2 miesiące temu    28.02.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poznaj parkingi działające na lotnisku w Gdańsku

W 2018 roku na terenie lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku spółka Interparking otworzyła parking P6 „Najtańszy”. Nie jest to jednak jedyny parking działający na lotnisku. Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się za granicę, sprawdź, gdzie opłaca się pozostawić samochód.

Strefa kiss&fly – gdy tylko chcesz się pożegnać

Strefa kiss&fly jest położona w odległości zaledwie 15 metrów od terminala. Postój na niej jest bezpłatny, o ile trwa do 10 minut. Za każdą kolejną minutę postoju trzeba płacić – 20-minutowy postój kosztuje 20 zł. W efekcie postój w strefie kiss&fly sprawdza się wyłącznie wówczas, gdy kogoś odwozisz na lotnisko i chcesz się z nim pożegnać przed odlotem.

Parkingi krótkoterminowe – P1 i P3

Tańszą alternatywą dla strefy kiss&fly są parkingi przeznaczone pod postój krótkoterminowy. Na lotnisku w Gdańsku są to parkingi oznaczone jako P1 i P3. Ile trzeba zapłacić za postój na nich? Za każde 10 minut operator nalicza 2 zł. Godzina postoju kosztuje 12 zł, a cały dzień 18 zł (na parkingu P1) i 22 zł (na parkingu P3). Parkingi P1 i P3 są usytuowane w niewielkiej odległości od terminala – odpowiednio 50 i 100 metrów.

Parkingi długoterminowe – P4, P5 i P6

Część osób podróżujących z gdańskiego lotniska wybiera się w dłuższą podróż. Właśnie z myślą o nich powstały parkingi przeznaczone pod parkowanie długoterminowe. To parkingi oznaczone jako P4, P5 i P6, które są położone w odległości 250 metrów od  terminala.

Łącznie na parkingach przeznaczonych pod parkowanie długoterminowe znajduje się ponad 2100 miejsc. Przy dłuższym pobycie za granicą pojazd warto zostawić na parkingu P6, który nieprzypadkowo został nazwany przez operatora – spółkę Interparking Polska – „Najtańszym”. Za 4 dni postoju na nim trzeba zapłacić 27 zł, a za 14 dni 67 zł.

Jak zapłacić na miejsce postojowe?

Zarządcą parkingów zlokalizowanych na lotnisku w Gdańsku jest spółka Interparking. Osoby podróżujące mogą zapłacić za miejsce postojowe na kilka sposobów. Na terenie parkingów znajdują się biletomaty. Płacić można zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca postojowego, skorzystaj z możliwości zarezerwowania go przez internet. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: http://www.airport.gdansk.pl/passenger/parking/parking-plan, a następnie podasz datę i czas wjazdu, numer rejestracyjny pojazdu oraz datę i czas wyjazdu. Po wpisaniu tych danych otrzymasz informacje o cenie miejsc postojowych na różnych parkingach. Wystarczy, że wybierzesz ten, na którym postój będzie Ci się najbardziej opłacał.

Rachunek za zarezerwowane miejsce postojowe opłacisz w wygodny dla siebie sposób – przez internet. Dzięki temu zapomnisz o szukaniu najbliższego biletomatu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.