› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Co istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ Ed

Poznaj parkingi działające na lotnisku w Gdańsku

› bieżące 21 dni temu    28.02.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poznaj parkingi działające na lotnisku w Gdańsku

W 2018 roku na terenie lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku spółka Interparking otworzyła parking P6 „Najtańszy”. Nie jest to jednak jedyny parking działający na lotnisku. Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się za granicę, sprawdź, gdzie opłaca się pozostawić samochód.

Strefa kiss&fly – gdy tylko chcesz się pożegnać

Strefa kiss&fly jest położona w odległości zaledwie 15 metrów od terminala. Postój na niej jest bezpłatny, o ile trwa do 10 minut. Za każdą kolejną minutę postoju trzeba płacić – 20-minutowy postój kosztuje 20 zł. W efekcie postój w strefie kiss&fly sprawdza się wyłącznie wówczas, gdy kogoś odwozisz na lotnisko i chcesz się z nim pożegnać przed odlotem.

Parkingi krótkoterminowe – P1 i P3

Tańszą alternatywą dla strefy kiss&fly są parkingi przeznaczone pod postój krótkoterminowy. Na lotnisku w Gdańsku są to parkingi oznaczone jako P1 i P3. Ile trzeba zapłacić za postój na nich? Za każde 10 minut operator nalicza 2 zł. Godzina postoju kosztuje 12 zł, a cały dzień 18 zł (na parkingu P1) i 22 zł (na parkingu P3). Parkingi P1 i P3 są usytuowane w niewielkiej odległości od terminala – odpowiednio 50 i 100 metrów.

Parkingi długoterminowe – P4, P5 i P6

Część osób podróżujących z gdańskiego lotniska wybiera się w dłuższą podróż. Właśnie z myślą o nich powstały parkingi przeznaczone pod parkowanie długoterminowe. To parkingi oznaczone jako P4, P5 i P6, które są położone w odległości 250 metrów od  terminala.

Łącznie na parkingach przeznaczonych pod parkowanie długoterminowe znajduje się ponad 2100 miejsc. Przy dłuższym pobycie za granicą pojazd warto zostawić na parkingu P6, który nieprzypadkowo został nazwany przez operatora – spółkę Interparking Polska – „Najtańszym”. Za 4 dni postoju na nim trzeba zapłacić 27 zł, a za 14 dni 67 zł.

Jak zapłacić na miejsce postojowe?

Zarządcą parkingów zlokalizowanych na lotnisku w Gdańsku jest spółka Interparking. Osoby podróżujące mogą zapłacić za miejsce postojowe na kilka sposobów. Na terenie parkingów znajdują się biletomaty. Płacić można zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca postojowego, skorzystaj z możliwości zarezerwowania go przez internet. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: http://www.airport.gdansk.pl/passenger/parking/parking-plan, a następnie podasz datę i czas wjazdu, numer rejestracyjny pojazdu oraz datę i czas wyjazdu. Po wpisaniu tych danych otrzymasz informacje o cenie miejsc postojowych na różnych parkingach. Wystarczy, że wybierzesz ten, na którym postój będzie Ci się najbardziej opłacał.

Rachunek za zarezerwowane miejsce postojowe opłacisz w wygodny dla siebie sposób – przez internet. Dzięki temu zapomnisz o szukaniu najbliższego biletomatu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.