› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Pożyczka ratalna – najlepszy sposób na łatanie domowego budżetu

› bieżące 2 miesiące temu    28.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pożyczka ratalna – najlepszy sposób na łatanie domowego budżetu

Jeśli zabrakło Ci pieniędzy na świąteczne zakupy, marzysz o zmywarce albo chcesz wymienić meble w kuchni na nowe – zgłoś się do firmy Funeda po szybką pożyczkę ratalną. Firma pozwala w szybki sposób uzyskać pożyczkę do kwoty nawet 12 000 złotych, którą pożyczkobiorca może spłacić w dogodnych dla siebie ratach.

Formalności zostały skrócone do minimum, a pożyczki dostępne są dla wszystkich osób od 20 roku życia aż do 70 lat. Szczegóły dotyczące pożyczek i sposobu przyznawania decyzji znajdziesz na stronie internetowej pożyczkodawcy https://www.funeda.pl/pozyczka-ratalna.html

Co to jest pożyczka ratalna?

Pożyczka jest produktem finansowym oferowanym przez instytucje pozabankowe. Po podpisaniu z pożyczkodawcą umowie – pożyczkobiorca jest zobowiązany do regularnej spłaty zobowiązań w postaci miesięcznych rat w uprzednio określonej wysokości. Zwykła pożyczka powinna zostać spłacona w całości w ustalonym terminie.

Jaką kwotę pożyczki możesz otrzymać w firmie Funeda?

Decydując się na pożyczkę ratalną w Funeda, możesz wnioskować o dowolną kwotę pieniężną w przedziale od 2500 zł aż 12 000 złotych. Zaciągnięte zobowiązanie można spłacać w stałych ratach w czasie od 12 do 42 miesięcy. Aby dowiedzieć się jaką ratę pożyczki będziesz spłacać, możesz wykonać symulację znajdującą się na stronie głównej firmy Funeda. Za pomocą specjalnych suwaków zobaczysz jak wysokie będą raty do spłacenia.

Kto może ubiegać się o pożyczkę?

Wniosek o pożyczkę może składać każda osoba pełnoletnia, która posiada ważny dowód osobisty i ukończyła 20 lat. Ponadto wymagane jest posiadanie obywatelstwa polskiego, jak również posiadanie konta bankowego w polskim banku z dostępem do rachunku internetowego. Dodatkowym warunkiem jest konieczność posiadania aktywnego numeru telefonu komórkowego. Inną ważną kwestią jest również to, aby formularz rejestracyjny wypełniła ta sama osoba, która posiada w banku rachunek, na który ma zostać przelana pożyczka ratalna.

Jak szybko otrzymasz pieniądze od pożyczkodawcy Funeda?

Składając wniosek w godzinach pracy pożyczkodawcy Funeda, masz szansę otrzymać pożyczkę w ciągu kilku minut od uzyskania pozytywnej decyzji. To najwygodniejszy sposób zaciągania pożyczki, gdyż cała procedura odbywa się online. Więcej informacji na ten temat udostępniono na stronie https://www.funeda.pl/pozyczka-ratalna.html Zwróć uwagę na fakt, że podczas dokonywania przelewu pomijana jest sesja ELIXIR.

Inne ważne informacje dotyczące zobowiązań finansowych

Środki pieniężne można pożyczyć na dowolny cel, bez udziału zabezpieczeń i poręczycieli. Wystarczy, aby potencjalny pożyczkobiorca spełnił minimum formalności. Zarówno dane osobowe osoby ubiegającej się o pożyczkę, podobnie jak zdolność kredytowa, zostaną weryfikowane za pośrednictwem usługi Instantor w bardzo krótkim czasie.

Na czym polega Instantor?

Instantor to błyskawiczny i bezpieczny sposób sprawdzania danego klienta, który zwiększa szansę danej osoby na uzyskanie pożyczki. Jest to innowacyjna metoda umożliwiająca weryfikację tożsamości i zdolności kredytowej poszczególnych klientów. Pozwala ona pożyczkodawcy na ograniczenie do minimum formalności, co oznacza minimalną liczbę niezbędnych do okazania dokumentów. Narzędzie to wdrożone przez szwedzką firmę o tej samej nazwie działa się w Polsce w 2014 roku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.