› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Pralki hotelowe: profesjonalne wyposażenie pralni

› poradnik 2 miesiące temu    24.04.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pralki hotelowe: profesjonalne wyposażenie pralni

Pralki hotelowe powinny być urządzeniami o najwyższej jakości, aby służyć jak najdłużej i sprostać oczekiwaniom, zarówno obsługi hotelowej, jak i gości. Bo oczywistym jest, że pośród wielu kryteriów, jakimi kierują się goście przy wyborze hotelu, jednym z najważniejszych jest kwestia higieny i czystości w tymże miejscu.

 1. Pralki hotelowe: na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?
 2. Top 5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pralki hotelowej

O jakości usługi hotelowej świadczy wiele rzeczy. Goście wybierają miejsce ze względu na lokalizację, ceny, komfort, jedzenie w przyhotelowej restauracji. Ale chyba nic tak skutecznie nie skreśla hotelu w oczach klienta, jak problemy z zachowaniem czystości i środków higieny. W utrzymaniu nieskazitelnej czystości, niezastąpioną rolę odgrywają pralki hotelowe. Ale jak dokonać odpowiedniego zakupu?

1. Pralki hotelowe: na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

Profesjonalne pralki hotelowe, przystosowane są do długiej i wytężonej pracy. Dzięki nim możesz na bieżąco zapewnić czystość w pokojach gości i wspólnej przestrzeni. Pościele, ręczniki, tekstylia, odzież - cokolwiek chcesz wyprać, na pewno zależy ci na tym, by nie straciło to swojego koloru, nie uległo zniszczeniu, a przy tym szybko i sprawnie nadało się do ponownego użytku.

Zarówno garderoba jak i hotelowa bielizna, powinny być nie tylko świeże, ale i bezpieczne dla gości. Ważny jest również piękny zapach, który na pewno doceni nawet najbardziej wymagający klient.

Oczywiście, właścicielowi i zarządzającemu hotelu, zależy również na oszczędnościach. Przy masowej ilości prania, nie bez znaczenie są koszty związane ze środkami chemicznymi i kosztami eksploatacji pralki hotelowej. Na szczęście obecnie producenci pralek dbają również o wykorzystanie jak najbardziej ekologicznych technologii. To z kolei pozwala hotelowi generować znaczne oszczędności, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

Dla pracowników obsługujących pralkę, duże znaczenie ma również komfort użytkowania. Przebywanie w pomieszczeniu o dużym natężeniu hałasu na pewno nie wpłynie pozytywnie na zdrowie i wydajność pracownika.

2. Top 5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pralki hotelowej

 Jeśli zależy ci na tym, aby w twoim hotelu pranie było ekologiczne, tanie, wydajne, a dodatkowo stanowiło przyjemność dla pracownika, zwróć uwagę na kilka istotnych czynników:

1. Pralki hotelowe powinny być wyposażone w nowoczesne rozwiązania, wpływające na komfort pracy. A są to: sprężyny amortyzujące, które nie zawodzą, wytrzymałe łożyska, silniki indukcyjne, czy programowane panele, które łączą pralkę z systemem wi-fi. Pamiętaj, że wszystko wpływa na natężenie hałasu podczas użytkowania

2. Ogromne znaczenie podczas wyboru pralki hotelowej ma jej ładowność. Weź pod uwagę zarówno pakowność, jak i rodzaj bębna. Przed zakupem poświęćmy trochę czasu na zmierzenie ile miejsca może zająć pralka

3. Zwróć uwagę na politykę firmy, która produkuje i dystrybuuje pralkę hotelową. Czy producent przykłada wagę na ekologicznych rozwiązań? Czy dokonując zakupu, zadbasz nie tylko o swój komfort, ale i o środowisko naturalne?

4. Dokonując zakupu, nie kieruj się wyłącznie ceną. To błąd! Oszczędność to dbałość o maksymalną wydajność i długie życie pralki

5. Weź pod uwagę klasę energetyczną nowej pralki, rozumianą jako roczne zużycie energii wyrażonej w kW/h.

Oczywiście zawsze warto korzystać z promocji, ale kieruj się starą zasadą: co tanie, to drogie. A przynajmniej może się takie okazać, gdy za niedługi czas trzeba będzie powtórzyć zakup.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.