› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Projekty domów jednorodzinnych – wybierz swój z biurem projektowym KB Projekt

› bieżące 18 dni temu    6.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Projekty domów jednorodzinnych – wybierz swój z biurem projektowym KB Projekt

Domy jednorodzinne to obecnie jedne z najpopularniejszych rozwiązań, na które decydują się Polacy, gdy chcą wybudować w końcu swój własny dom. Z tego też powodu na rynku dostępnych jest tak wiele projektów, na które mogą się oni zdecydować. Dzisiaj przedstawimy, naszym zdaniem, projekty godne zainteresowania oraz przedstawimy na ich przykładzie, na jak różne sposoby można podejść do takiej inwestycji. A to wszystko oczywiście wraz z biurem projektowym KB Projekt.

Popularność domów jednorodzinnych wynika przynajmniej z kilku czynników. Jednym z nich na pewno jest fakt, że domy, w których mieszkają nawet 3 czy 4 pokolenia danej rodziny, często są już przeszłością. Dodatkowo, budowa domu jednorodzinnego często jest po prostu rozwiązaniem relatywnie tanim i bardzo praktycznym, zwłaszcza w zestawieniu go z perspektywą zakupu mieszkania w jednym z dużych, polskich miast. Ceny u deweloperów potrafią osiągać naprawdę astronomiczne wartości, stąd właśnie wiele osób decyduje się na budowę własnego, jednorodzinnego domu.

kbprojekt.pl

Poniżej przyjrzymy się propozycjom od biura projektowego KB Projekt. Oferują one nie tylko ponad 600 projektów domów jednorodzinnych, ale bez wątpienia możemy uznać, że cenowo, ze względu na sposób ich dystrybucji, projekty te możemy zaliczać do najtańszych na rynku.

Dodatkowo, w każdym z przedstawionych projektów biuro KB Projekt bezpłatnie zgadza się na wprowadzenie takich zmian, jak m.in.: sposób ogrzewania, układ wewnętrznych ścian, materiał pokrywający dach, przebieg instalacji, dodanie/likwidacja okien lub drzwi, zmiana przeznaczenia pomieszczeń czy zmianę rodzaju elewacji. Wszystkie te zmiany są również możliwe z punktu widzenia Brawa Budowlanego, ponieważ zaliczane są do tzw. nieistotnych odstępstw od projektu.

Projekt domu Nidowo (Kod: DM-6305)

Oto projekt parterowy i naprawdę prosty, przy czym jednocześnie niezwykle urokliwy, który w łatwy sposób można dostosować do wymagań inwestora. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują projektu naprawdę taniego w realizacji. Powierzchnia mieszkalna będzie wynosić 75.5 m2, więc idealnie sprawdzi się w przypadku małych rodzin. Jednocześnie, wnętrze zostało tak zaprojektowane, by wyróżniało się swoją praktycznością.

Na dom składają się m.in. hall, dwa pokoje, łazienka, pokój dzienny, kuchnia oraz kotłownia. Warto tutaj zaznaczyć, że projekt nie uwzględnia ani garażu, ani podpiwniczenia budynku. Na plus jednak na pewno trzeba zaznaczyć nie tylko klimatyczny taras, ale również kominek obecny w pokoju dziennym. Do realizacji samego projektu potrzebna jest działka o szerokości 18,3 m. Na powyższym przykładzie widać dokładnie, że nawet stosunkowo niewielki dom może okazać się tylko rozwiązaniem praktycznym, ale również naprawdę tanim w realizacji.

Projektu domu Przebiśnieżny (Kod: DM-6562)

Oto projekt zupełnie inny od poprzedniego. Jest to propozycja znacznie nowocześniejsza, która sprawdzi się równie dobrze jako dom mieszkalny, jak i również budynek o przeznaczeniu turystycznym. Budowany w technologii drewnianej, nie będzie posiadał ścian działowych na parterze, przy czym obejmować on będzie również wygodną antresolę. Dodatkowo, projekt uwzględnia naprawdę efektowne przeszklenia. Sama elewacje jest również minimalistyczna, co przypadnie do gustu wielu klientom.

W tym przypadku mamy do czynienia z powierzchnią mieszkalną wynoszącą 90.9 m2, jest więc większa niż w poprzedniej propozycji. Sam dom zostanie wybudowany na planie prostokąta o szerokości 8x10m, przy czym sama działka musi mieć wymiary przynajmniej 18x17,6 m2. Całość zostanie pokryta dwuspadowym dachem.

Sam wspomniany brak ścian działowych sprawia, że wnętrze można znakomicie i oryginalnie zaplanować, przy czym antresola, przy wspomnianych przeszkleniach, może okazać się znakomitym miejscem na klimatyczną sypialnię. Projekt uwzględnia również taras, przy czym również w tym przypadku nie możemy liczyć zarówno na garaż, jak i podpiwniczenie.

Projekt domu Józefów (Kod: L-6169)

Oto propozycja idealna dla osób, które potrzebują domu jednorodzinnego o znacznie większej powierzchni mieszkalnej – w tym przypadku będzie ona wynosić aż 169,5 m2. W skład domu będzie również wchodzić nie tylko poddasze oraz podpiwniczenie, lecz również część gospodarcza, która może idealnie sprawdzić się u osób, które posiadają gospodarstwo rolne lub posiadają np. ogród przy domu.

Sam projekt jest również idealnym połączeniem klasycznego stylu z wykorzystaniem nowoczesnych konstrukcji oraz technologii wykorzystanych podczas budowy. Obejmuje on również wielospadowy dach oraz balkon.

Piwnica będzie obejmować m.in. garaż, skład opału czy kotłownię. Na parterze znajdzie się pokój dzienny, kuchnia, spiżarnia, kuchnia gospodarcza, garderoba, łazienka, WC czy hall. Na piętrze znów znajdują się cztery pokoje, garderoba oraz łazienka – widać więc, że projekt ten idealnie sprawdzi się w przypadku licznych rodzin.

Projekt domu Sasiny (Kod: L-6261)

No koniec projekt, który idealnie sprawdzi się na terenach górskich oraz działkach pochyłych. Będzie on wykonany w technologii drewnianej, a aż trzy kondygnację sprawią, że projekt ten będzie posiadał naprawdę sporą przestrzeń mieszkalną, wynoszącą 75.50 m2. Dwuspadowy dach, naprawdę prosta bryła czy również po prostu podhalański charakter – to kolejne cechy, które wyróżniają ten budynek. Całość prezentuje się naprawdę klimatycznie i stylowo.

Co ważne, dom będzie posiadał podpiwniczenia, w którym znajdzie się nie tylko kotłownia, ale również garaż. Na parterze znajdziemy WC, kuchnię oraz pokój dzienny, który w tym przypadku idealnie sprawdzi się również jako jadalnia. Na piętrze znów znajdują się aż 3 pokoje oraz łazienka – rozwiązanie to sprawdzi się idealnie w przypadku małych rodzin, gdzie każdy z domowników otrzyma swoją własną, prywatną przestrzeń.

Powyższe projekty to tylko fragment tego, co oferuje biuro projektowe KB Projekt – jeżeli żaden z zaproponowanych projektów nie spełnił Waszych oczekiwań, sprawdźcie pozostałe. W ponad 600 z nich na pewno znajdzie się ten, który uznacie za perfekcyjnie i idealnie dopasowany do Waszych potrzeb!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.