› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
Czekam na wyburzenie komenskiego 3 ! ~ MdTen kto budwoał naszą kamienicę chyba nie słyszał od czymś takim jak  wyciszenie... ~ marcelii94Chyba żeby dostać się i zająć te mieszkanie na parterze specjalnie siły używac nie trzeba a... ~ MKCały budynek to patologia ~ KJ.Od lat nic się nie zmienia e tej klatce mieszkkalam tam to wiem powinni dac ludziom mieszkania a... ~ KaśkaKtoś ze swoją miłością zrobi sobie kolację, wiecie, owoce morza, dobre wino... a wszystko... ~ De JaNiech dyrektor podniesie cztery litery i osobiście sprawdzi bo jego oszukują o zabezpieczeniach... ~ patolPatola prawie każdego dnia tam chleje i drze ryja, mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym... ~ OnJa wolałam zabezpieczyć się poprzez system alarmowy i  instalację kamer. Wydaje mi się... ~ MarcelaZmiękczacz wody to rewelacja, spore ułatwienie w domu. Łatwiej utrzymać dom w czystości i dać... ~ KrysiaAle dzieci ucza sie na małym basenie ~ Il..ngCześć,  Nie znalazłem odpowiedniego wątku, a temat dość podobny. Czy ktoś z was... ~ DominikWitkowskilokale uslugowe juz na Starowce niepotrzebne , trzeba garaży . ~ ottoA o ścieżce kościelnej to już zapomnieli? Kolejny minimalizm w wykonaniu władz miasta. ~ ArchitektJakos trudno mi znalezc podobienstwo.. ~ PickTa ciemna kamieniczka z żółtymi pionowymi paskami jest na prawdę brzydka.. ~ steSzkoda że nie będzie rekonstrukcji tego fragmentu ścieżki kościelnej. ~ er cemoże Ci się przyda https://www.zelbetex.pl/ile-cementu-na-m3-betonu/ ~ rokiwika

Przeciekający dach? Wybierz profesjonalne uszczelnianie dachu!

› bieżące miesiąc temu    16.09.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przeciekający dach? Wybierz profesjonalne uszczelnianie dachu!

Dach wykonany przed laty zaczyna przeciekać? Nie chcesz jednocześnie decydować się na poważny wydatek związany z jego wymianą na nowy? W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie hydroizolacja dachu wykonana specjalnymi preparatami!

Gdy dach zaczyna przeciekać, najlepiej działać szybko. Wszelkiego rodzaju przecieki mogą doprowadzić do znacznego zmniejszenia poziomu termoizolacji budynku, a przy tym także mogą naruszyć jego konstrukcję. W takim przypadku poleca się profesjonalne uszczelnianie dachu z wykorzystaniem tak zwanych „płynnych folii”, czyli specjalnych emulsji wodoodpornych. Taka hydroizolacja dachu jest wysoce skuteczna i przy tym przystępna cenowo!

Jak prowadzi się uszczelnianie dachu?

Jeśli w konstrukcji dachowej pojawiają się nieszczelności, w takim przypadku zaleca się wykonanie hydroizolacji dachu jak najszybciej. Profesjonalne firmy, które świadczą tego rodzaju usługi, wykorzystują specjalne emulsje, które tworzą na nawierzchni dachu nieprzepuszczającą wody powłokę. Uszczelnianie dachu możliwe jest na różnych nawierzchniach – betonowych, ceramicznych czy też z papy. Dobiera się wtedy odpowiednie preparaty zapewniające najskuteczniejsze działanie. Przy pracach wykonuje się także miejscowe naprawy, gdy pojawiają się ubytki w materiałach dachowych.

Hydroizolacja dachu – najważniejsze zalety:

 • Skuteczne zabezpieczenie dachu przed zbierającą się na nim wodą, na przykład z deszczu czy ze śniegu.
 • Poprawa odporności mechanicznej zadaszenia.
 • Zwiększenie termoizolacji budynku.
 • Wyeliminowanie potencjalnych źródeł przecieku – powłoki do hydroizolacji dachów nie posiadają łączeń.
 • Łatwość i szybkość wykonania prac – uszczelnianie dachów polega na nakładaniu preparatów wałkami, pędzlami albo metodą natryskową.
 • Bez potrzeby zrywania starego dachu.
 • Niski ciężar uszczelnienia.
 • Możliwość poprawy komfortu termicznego latem przez zastosowanie jasnych kolorów.

Aktualne oferty firm z całego kraju, których specjalnością jest hydroizolacja dachu, można znaleźć już teraz przez internet.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.