› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ Anty

Przełom na rynku nieruchomości - serwis Homescanner.pl

› poradnik 8 miesięcy temu    30.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przełom na rynku nieruchomości - serwis Homescanner.pl

Kup nieruchomość z pomocą Homescanner.pl!
 

Decydując się na kupno nieruchomości, nietrudno popełnić błąd i źle zainwestować, dlatego z pewnością przyda ci się pomoc! Skorzystaj z usług serwisu Homescanner.pl

Kupno nieruchomości to spory wydatek i bardzo ważna decyzja – niekiedy jedna z ważniejszych w życiu, dlatego nie może zostać podjęta pod wpływem emocji lub czyjejś usilnej namowy. Zanim zdecydujesz się zainwestować, koniecznie dokładnie sprawdź wybraną nieruchomość. Pamiętaj, że przeczytanie ogłoszenia o sprzedaży to zdecydowanie za mało, tym bardziej, że informacje, które są w nim zawarte, nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością. Zatem w jaki sposób można szybko i dokładnie sprawdzić nieruchomość bez straty czasu i pieniędzy?

Dlaczego serwis Homescanner.pl?
 

Korzystając z usług serwisu Homescanner.pl, masz możliwość rzetelnego i bardzo szczegółowego sprawdzenia nieruchomości, którą planujesz kupić – i to bez wychodzenia z domu! Homescanner.pl to jedyny taki serwis w Polsce. To platforma online, która oferuje swoim użytkownikom dostęp do raportów dotyczących nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Raporty nie są przygotowywane przez laików, tylko specjalistów w dziedzinie nieruchomości, którzy doskonale wiedzą, o co zapytać, na co zwrócić uwagę oraz w jaki sposób uzyskać dostęp do kluczowej dokumentacji.

Nie ulega wątpliwości, że kupujący, dla którego rynek nieruchomości ma sporo tajemnic, nie byłby w stanie zebrać tylu ważnych informacji, ponieważ ludzie często nawet nie wiedzą, co należy sprawdzić. Natomiast specjaliści serwisu Homescanner.pl dokładnie „prześwietlą” wybraną nieruchomość nie tylko pod kątem wizualnym, ale także prawnym i technicznym. Warto zaufać ich wiedzy i doświadczeniu.

Jak wygląda raport?
 

Raport, który otrzymujemy od serwisu Homescanner.pl, to kompleksowa wiedza na temat danej nieruchomości. Można w nim znaleźć mnóstwo kluczowych informacji, których laik z reguły nie potrafi pozyskać. W każdym raporcie znajduje się przede wszystkim wgląd do najważniejszej dokumentacji prawnej i technicznej budynku lub lokalu. Zatem kupujący ma możliwość przyjrzenia się księdze wieczystej, aktowi notarialnemu, obciążeniu hipotecznemu, planowi zagospodarowania przestrzennego, dokumentom dotyczącym położenia budynku czy wypisowi z rejestru gruntów i budynków. Każdy, kto planuje tak dużą inwestycję, powinien zapoznać się z tymi dokumentami.

Oprócz tego raport zawiera także wiele innych ważnych informacji dotyczących m.in. mediów, wszelkich instalacji (gazowej, elektrycznej, wodnej i sanitarnej), wielkości i rozmieszczenia pomieszczeń, wyposażenia, możliwych podłączeń telekomunikacyjnych, infrastruktury itp. To jednak nie wszystko. Specjaliści z serwisu Homescanner.pl dbają, aby nic nie umknęło uwadze kupującego, dlatego do raportu dołączają także wywiady z sąsiadami, a także zdjęcia nieruchomości, które w 100% pokrywają się z rzeczywistością – nie ma mowy o retuszu czy przeróbkach

Tak przygotowany raport można kupić już za 20 zł. To naprawdę niewielka cena, biorąc pod uwagę ilość i rzetelność informacji, jakie pozyskamy. Poza tym 20 zł w porównaniu z tak dużą inwestycją, jaką jest kupno nieruchomości, to grosze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Homescanner.pl?
 

Raporty o nieruchomościach przygotowują specjaliści, którym z pewnością nie umknie żadna ważna informacja. Ponadto można mieć pewność, że otrzymamy całkowicie obiektywną wiedzę, gdyż raporty nie są nastawione na sprzedaż. Oczywiście rozmowa z właścicielem nieruchomości lub jej pośrednikiem również jest konieczna, jednak inwestując w raport dostępny w serwisie Homescanner.pl, mamy możliwość weryfikacji przekazanych przez nich informacji.

Warto zaufać specjalistom, którzy w twoim imieniu sprawdzą wszystko, co konieczne. Nie stracisz czasu i pieniędzy na własne „śledztwo”, a ponadto oszczędzisz sporo nerwów. Po przeczytaniu raportu na pewno podejmiesz dobrą decyzję i nie wyrzucisz w błoto ciężko zarobionych pieniędzy. Warto dodać, że raporty są dostępne online przez 24 godziny na dobę.

Sprawdź przykładowy raport o nieruchomości.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.