› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
8 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazaninto jest luksus, Bema 33 klatka szok ~ mama"Nie ma domofonu więc co rusz nocuje na klatce bezdomny. Boimy się czy nie zaprószy ognia" W... ~ DonDenie gadajcie glupot mieszkania w srodku sa extra chyba ze ktos nie dba to ze troche tynku odpada to... ~ masakraco za glupoty po prostu chca zeby im blok wyrementowac mieszkalem tam wiele lat nie dawno sie... ~ aaaaaaaaasZebrać się w kupę,zrobić zebranie,ustalić reguły remontu u gitara. Prezes pomoże,tylko... ~ Skutki kupna mieszkania na własność Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac

Przełom na rynku nieruchomości - serwis Homescanner.pl

› poradnik 22 dni temu    30.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Kup nieruchomość z pomocą Homescanner.pl!
 

Decydując się na kupno nieruchomości, nietrudno popełnić błąd i źle zainwestować, dlatego z pewnością przyda ci się pomoc! Skorzystaj z usług serwisu Homescanner.pl

Kupno nieruchomości to spory wydatek i bardzo ważna decyzja – niekiedy jedna z ważniejszych w życiu, dlatego nie może zostać podjęta pod wpływem emocji lub czyjejś usilnej namowy. Zanim zdecydujesz się zainwestować, koniecznie dokładnie sprawdź wybraną nieruchomość. Pamiętaj, że przeczytanie ogłoszenia o sprzedaży to zdecydowanie za mało, tym bardziej, że informacje, które są w nim zawarte, nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością. Zatem w jaki sposób można szybko i dokładnie sprawdzić nieruchomość bez straty czasu i pieniędzy?

Dlaczego serwis Homescanner.pl?
 

Korzystając z usług serwisu Homescanner.pl, masz możliwość rzetelnego i bardzo szczegółowego sprawdzenia nieruchomości, którą planujesz kupić – i to bez wychodzenia z domu! Homescanner.pl to jedyny taki serwis w Polsce. To platforma online, która oferuje swoim użytkownikom dostęp do raportów dotyczących nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Raporty nie są przygotowywane przez laików, tylko specjalistów w dziedzinie nieruchomości, którzy doskonale wiedzą, o co zapytać, na co zwrócić uwagę oraz w jaki sposób uzyskać dostęp do kluczowej dokumentacji.

Nie ulega wątpliwości, że kupujący, dla którego rynek nieruchomości ma sporo tajemnic, nie byłby w stanie zebrać tylu ważnych informacji, ponieważ ludzie często nawet nie wiedzą, co należy sprawdzić. Natomiast specjaliści serwisu Homescanner.pl dokładnie „prześwietlą” wybraną nieruchomość nie tylko pod kątem wizualnym, ale także prawnym i technicznym. Warto zaufać ich wiedzy i doświadczeniu.

Jak wygląda raport?
 

Raport, który otrzymujemy od serwisu Homescanner.pl, to kompleksowa wiedza na temat danej nieruchomości. Można w nim znaleźć mnóstwo kluczowych informacji, których laik z reguły nie potrafi pozyskać. W każdym raporcie znajduje się przede wszystkim wgląd do najważniejszej dokumentacji prawnej i technicznej budynku lub lokalu. Zatem kupujący ma możliwość przyjrzenia się księdze wieczystej, aktowi notarialnemu, obciążeniu hipotecznemu, planowi zagospodarowania przestrzennego, dokumentom dotyczącym położenia budynku czy wypisowi z rejestru gruntów i budynków. Każdy, kto planuje tak dużą inwestycję, powinien zapoznać się z tymi dokumentami.

Oprócz tego raport zawiera także wiele innych ważnych informacji dotyczących m.in. mediów, wszelkich instalacji (gazowej, elektrycznej, wodnej i sanitarnej), wielkości i rozmieszczenia pomieszczeń, wyposażenia, możliwych podłączeń telekomunikacyjnych, infrastruktury itp. To jednak nie wszystko. Specjaliści z serwisu Homescanner.pl dbają, aby nic nie umknęło uwadze kupującego, dlatego do raportu dołączają także wywiady z sąsiadami, a także zdjęcia nieruchomości, które w 100% pokrywają się z rzeczywistością – nie ma mowy o retuszu czy przeróbkach

Tak przygotowany raport można kupić już za 20 zł. To naprawdę niewielka cena, biorąc pod uwagę ilość i rzetelność informacji, jakie pozyskamy. Poza tym 20 zł w porównaniu z tak dużą inwestycją, jaką jest kupno nieruchomości, to grosze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Homescanner.pl?
 

Raporty o nieruchomościach przygotowują specjaliści, którym z pewnością nie umknie żadna ważna informacja. Ponadto można mieć pewność, że otrzymamy całkowicie obiektywną wiedzę, gdyż raporty nie są nastawione na sprzedaż. Oczywiście rozmowa z właścicielem nieruchomości lub jej pośrednikiem również jest konieczna, jednak inwestując w raport dostępny w serwisie Homescanner.pl, mamy możliwość weryfikacji przekazanych przez nich informacji.

Warto zaufać specjalistom, którzy w twoim imieniu sprawdzą wszystko, co konieczne. Nie stracisz czasu i pieniędzy na własne „śledztwo”, a ponadto oszczędzisz sporo nerwów. Po przeczytaniu raportu na pewno podejmiesz dobrą decyzję i nie wyrzucisz w błoto ciężko zarobionych pieniędzy. Warto dodać, że raporty są dostępne online przez 24 godziny na dobę.

Sprawdź przykładowy raport o nieruchomości.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.