› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Bieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gośćJest drożyzna. W końcu ktoś napisał prawdę. Propaganda, że niby jest lepiej. Jest lepiej, bo... ~ ZbyszekNa Youtube jest fajny filmik oni muszą być na prawdę głodni:https://youtu.be/H8pgR4OlH0U ~ Akcjat4 Trochę mnie to dziwi, bo komunikację oblegają same emeryty z wózkiem. Co wy dzień w dzień... ~ gośćTylko milicyjna guma nauczy hołotę kultury! ~ gośćNiech Elbląskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Zimowych zadeklaruje się że bez względu na... ~ Misia KasiaBędziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak ZAWODZIE ta cała dzielnica jest tak zdewastowana że nawet nie wiadomo czy to jeszcze Elbląg czy... ~ novak

Przełom na rynku nieruchomości - serwis Homescanner.pl

› poradnik 3 miesiące temu    30.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Kup nieruchomość z pomocą Homescanner.pl!
 

Decydując się na kupno nieruchomości, nietrudno popełnić błąd i źle zainwestować, dlatego z pewnością przyda ci się pomoc! Skorzystaj z usług serwisu Homescanner.pl

Kupno nieruchomości to spory wydatek i bardzo ważna decyzja – niekiedy jedna z ważniejszych w życiu, dlatego nie może zostać podjęta pod wpływem emocji lub czyjejś usilnej namowy. Zanim zdecydujesz się zainwestować, koniecznie dokładnie sprawdź wybraną nieruchomość. Pamiętaj, że przeczytanie ogłoszenia o sprzedaży to zdecydowanie za mało, tym bardziej, że informacje, które są w nim zawarte, nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością. Zatem w jaki sposób można szybko i dokładnie sprawdzić nieruchomość bez straty czasu i pieniędzy?

Dlaczego serwis Homescanner.pl?
 

Korzystając z usług serwisu Homescanner.pl, masz możliwość rzetelnego i bardzo szczegółowego sprawdzenia nieruchomości, którą planujesz kupić – i to bez wychodzenia z domu! Homescanner.pl to jedyny taki serwis w Polsce. To platforma online, która oferuje swoim użytkownikom dostęp do raportów dotyczących nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Raporty nie są przygotowywane przez laików, tylko specjalistów w dziedzinie nieruchomości, którzy doskonale wiedzą, o co zapytać, na co zwrócić uwagę oraz w jaki sposób uzyskać dostęp do kluczowej dokumentacji.

Nie ulega wątpliwości, że kupujący, dla którego rynek nieruchomości ma sporo tajemnic, nie byłby w stanie zebrać tylu ważnych informacji, ponieważ ludzie często nawet nie wiedzą, co należy sprawdzić. Natomiast specjaliści serwisu Homescanner.pl dokładnie „prześwietlą” wybraną nieruchomość nie tylko pod kątem wizualnym, ale także prawnym i technicznym. Warto zaufać ich wiedzy i doświadczeniu.

Jak wygląda raport?
 

Raport, który otrzymujemy od serwisu Homescanner.pl, to kompleksowa wiedza na temat danej nieruchomości. Można w nim znaleźć mnóstwo kluczowych informacji, których laik z reguły nie potrafi pozyskać. W każdym raporcie znajduje się przede wszystkim wgląd do najważniejszej dokumentacji prawnej i technicznej budynku lub lokalu. Zatem kupujący ma możliwość przyjrzenia się księdze wieczystej, aktowi notarialnemu, obciążeniu hipotecznemu, planowi zagospodarowania przestrzennego, dokumentom dotyczącym położenia budynku czy wypisowi z rejestru gruntów i budynków. Każdy, kto planuje tak dużą inwestycję, powinien zapoznać się z tymi dokumentami.

Oprócz tego raport zawiera także wiele innych ważnych informacji dotyczących m.in. mediów, wszelkich instalacji (gazowej, elektrycznej, wodnej i sanitarnej), wielkości i rozmieszczenia pomieszczeń, wyposażenia, możliwych podłączeń telekomunikacyjnych, infrastruktury itp. To jednak nie wszystko. Specjaliści z serwisu Homescanner.pl dbają, aby nic nie umknęło uwadze kupującego, dlatego do raportu dołączają także wywiady z sąsiadami, a także zdjęcia nieruchomości, które w 100% pokrywają się z rzeczywistością – nie ma mowy o retuszu czy przeróbkach

Tak przygotowany raport można kupić już za 20 zł. To naprawdę niewielka cena, biorąc pod uwagę ilość i rzetelność informacji, jakie pozyskamy. Poza tym 20 zł w porównaniu z tak dużą inwestycją, jaką jest kupno nieruchomości, to grosze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Homescanner.pl?
 

Raporty o nieruchomościach przygotowują specjaliści, którym z pewnością nie umknie żadna ważna informacja. Ponadto można mieć pewność, że otrzymamy całkowicie obiektywną wiedzę, gdyż raporty nie są nastawione na sprzedaż. Oczywiście rozmowa z właścicielem nieruchomości lub jej pośrednikiem również jest konieczna, jednak inwestując w raport dostępny w serwisie Homescanner.pl, mamy możliwość weryfikacji przekazanych przez nich informacji.

Warto zaufać specjalistom, którzy w twoim imieniu sprawdzą wszystko, co konieczne. Nie stracisz czasu i pieniędzy na własne „śledztwo”, a ponadto oszczędzisz sporo nerwów. Po przeczytaniu raportu na pewno podejmiesz dobrą decyzję i nie wyrzucisz w błoto ciężko zarobionych pieniędzy. Warto dodać, że raporty są dostępne online przez 24 godziny na dobę.

Sprawdź przykładowy raport o nieruchomości.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.