› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
REMONT ROBIĆ ŚMIECH NA SALI NIECH PODATKI ZACZNĄ PŁACIĆ A NIE NARKOTYKI SPRZEDAJĄ ~ JADO ROBOTY ŚMIECI A NIE CHLEJECIE I ĆPACIE A NA DODATEK SAMI PROCHY SPRZEDAJĄ ~ EDZIANa zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrh

Przełom na rynku nieruchomości - serwis Homescanner.pl

› poradnik 6 miesięcy temu    30.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przełom na rynku nieruchomości - serwis Homescanner.pl

Kup nieruchomość z pomocą Homescanner.pl!
 

Decydując się na kupno nieruchomości, nietrudno popełnić błąd i źle zainwestować, dlatego z pewnością przyda ci się pomoc! Skorzystaj z usług serwisu Homescanner.pl

Kupno nieruchomości to spory wydatek i bardzo ważna decyzja – niekiedy jedna z ważniejszych w życiu, dlatego nie może zostać podjęta pod wpływem emocji lub czyjejś usilnej namowy. Zanim zdecydujesz się zainwestować, koniecznie dokładnie sprawdź wybraną nieruchomość. Pamiętaj, że przeczytanie ogłoszenia o sprzedaży to zdecydowanie za mało, tym bardziej, że informacje, które są w nim zawarte, nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością. Zatem w jaki sposób można szybko i dokładnie sprawdzić nieruchomość bez straty czasu i pieniędzy?

Dlaczego serwis Homescanner.pl?
 

Korzystając z usług serwisu Homescanner.pl, masz możliwość rzetelnego i bardzo szczegółowego sprawdzenia nieruchomości, którą planujesz kupić – i to bez wychodzenia z domu! Homescanner.pl to jedyny taki serwis w Polsce. To platforma online, która oferuje swoim użytkownikom dostęp do raportów dotyczących nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Raporty nie są przygotowywane przez laików, tylko specjalistów w dziedzinie nieruchomości, którzy doskonale wiedzą, o co zapytać, na co zwrócić uwagę oraz w jaki sposób uzyskać dostęp do kluczowej dokumentacji.

Nie ulega wątpliwości, że kupujący, dla którego rynek nieruchomości ma sporo tajemnic, nie byłby w stanie zebrać tylu ważnych informacji, ponieważ ludzie często nawet nie wiedzą, co należy sprawdzić. Natomiast specjaliści serwisu Homescanner.pl dokładnie „prześwietlą” wybraną nieruchomość nie tylko pod kątem wizualnym, ale także prawnym i technicznym. Warto zaufać ich wiedzy i doświadczeniu.

Jak wygląda raport?
 

Raport, który otrzymujemy od serwisu Homescanner.pl, to kompleksowa wiedza na temat danej nieruchomości. Można w nim znaleźć mnóstwo kluczowych informacji, których laik z reguły nie potrafi pozyskać. W każdym raporcie znajduje się przede wszystkim wgląd do najważniejszej dokumentacji prawnej i technicznej budynku lub lokalu. Zatem kupujący ma możliwość przyjrzenia się księdze wieczystej, aktowi notarialnemu, obciążeniu hipotecznemu, planowi zagospodarowania przestrzennego, dokumentom dotyczącym położenia budynku czy wypisowi z rejestru gruntów i budynków. Każdy, kto planuje tak dużą inwestycję, powinien zapoznać się z tymi dokumentami.

Oprócz tego raport zawiera także wiele innych ważnych informacji dotyczących m.in. mediów, wszelkich instalacji (gazowej, elektrycznej, wodnej i sanitarnej), wielkości i rozmieszczenia pomieszczeń, wyposażenia, możliwych podłączeń telekomunikacyjnych, infrastruktury itp. To jednak nie wszystko. Specjaliści z serwisu Homescanner.pl dbają, aby nic nie umknęło uwadze kupującego, dlatego do raportu dołączają także wywiady z sąsiadami, a także zdjęcia nieruchomości, które w 100% pokrywają się z rzeczywistością – nie ma mowy o retuszu czy przeróbkach

Tak przygotowany raport można kupić już za 20 zł. To naprawdę niewielka cena, biorąc pod uwagę ilość i rzetelność informacji, jakie pozyskamy. Poza tym 20 zł w porównaniu z tak dużą inwestycją, jaką jest kupno nieruchomości, to grosze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Homescanner.pl?
 

Raporty o nieruchomościach przygotowują specjaliści, którym z pewnością nie umknie żadna ważna informacja. Ponadto można mieć pewność, że otrzymamy całkowicie obiektywną wiedzę, gdyż raporty nie są nastawione na sprzedaż. Oczywiście rozmowa z właścicielem nieruchomości lub jej pośrednikiem również jest konieczna, jednak inwestując w raport dostępny w serwisie Homescanner.pl, mamy możliwość weryfikacji przekazanych przez nich informacji.

Warto zaufać specjalistom, którzy w twoim imieniu sprawdzą wszystko, co konieczne. Nie stracisz czasu i pieniędzy na własne „śledztwo”, a ponadto oszczędzisz sporo nerwów. Po przeczytaniu raportu na pewno podejmiesz dobrą decyzję i nie wyrzucisz w błoto ciężko zarobionych pieniędzy. Warto dodać, że raporty są dostępne online przez 24 godziny na dobę.

Sprawdź przykładowy raport o nieruchomości.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.