› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Przy Królewieckiej powstaje nowy chodnik

› inwestycje miejskie ponad rok temu    1.03.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
10 zdjęćPrzy Królewieckiej powstaje nowy chodnik fot. Bartłomiej Ryś

Idzie wiosna, w wielu miejscach miasta trwają prace budowlane związane z mniejszymi bądź większymi inwestycjami. Jedną z nich jest budowa chodnika i ścieżki rowerowej przy ul. Królewieckiej, vis'a'vis Szpitala Wojewódzkiego.

Inwestycja ta jest zamówieniem uzupełniającym do zrealizowanej w ubiegłym roku przebudowy ul. Częstochowskiej. Jak informuje biuro prasowe Urzędu Miejskiego, umowy na roboty uzupełniające podpisano z firmą TUGA 18 grudnia ubiegłego roku. W ramach zadania powstanie chodnik i ścieżka rowerowa na odcinku od szpitala do ul. Fromborskiej (po stronie Częstochowskiej chodnik ze ścieżką rowerową, po stronie szpitala chodnik).

Firma TUGA zobowiązała się do wykonania zadania do 16 maja 2016 roku. W lutym przekazano plac budowy Wykonawcy – stąd sprzęt i pierwsze prace.

Kwota zamówienia na prace uzupełniające to 310 tys. brutto.

 

 

ilość zdjęć 10 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ oxx
ponad rok temu 3
Nareszcie!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bulkomor
ponad rok temu ocena: 100%  2
Najlepiej dać zlecenie z ręki TUDZE z NDG zamiast komuś z Elbląga, np. miejskiej PDiM
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jamaleg
ponad rok temu ocena: 100%  1
Przydalo by sie rondo krolewiecka \ fromborska z bezkolizyjnymi przejazdami na wprost w strone dabrowy i skret w lewo z fromborskiej w krolewiecka . Miejsce jest a naprawde ulatwilo by zycie ludziom
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.