› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce.

Przydatne akcesoria domowe

› bieżące 11 miesięcy temu    4.02.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przydatne akcesoria domowe

W domu dobrze jest mieć gadżety, które pełnią praktyczne funkcje, a przy tym ułatwiają nam codzienne życie. W ofercie sklepu Eltkom znajdziesz akcesoria, które nie tylko usprawnią Twoje domowe obowiązki, ale także będą estetycznie i nowocześnie wyglądać.

Waga Łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 Mifit Lcd, Odkurzacz Bezprzewodowy Xiaomi Dreame V11, czy Oczyszczacz Powietrza Xiaomi Air Purifier 3C, kto nie chciałby mieć w swoim domowym zakątku tak pomocnych gadżetów? Poniżej znajdziesz kilka słów o każdym z nich.

Waga prawdę Ci powie

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 Mifit Lcd (https://eltkom.pl/Waga-Lazienkowa-Xiaomi-Mi-Smart-Scale-2-Mifit-Lcd-p152578) to urządzenie, którego nie można zabraknąć w każdej łazience. Pozwala kontrolować wagę ciała i analizować wyniki w aplikacji Mi Fit. Waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 Mifit Lcd jest w stanie zidentyfikować zmianę masy ciała nawet o 50 gram! Zaletą urządzenia jest duża dokładność ważenia oraz funkcja zapamiętywania wyników wszystkich członków rodziny. 

To inteligentne urządzenie jest w stanie podać wagę z dokładnością pomiaru do 100g. Jej maksymalne obciążenie wynosi do 150 kg. Kontrolując wagę, możesz monitorować swoje BMI. Ponadto, waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 Mifit Lcd zapamięta wyniki pomiaru aż 16 użytkowników!

Radość z czystego powietrza dzięki oczyszczaczowi powietrza Xiaomi Air Purifier 3C

Firma Xiaomi wypuściła na rynek swój najnowszy model oczyszczacza powietrza. Jest on bardzo wydajny, a jednocześnie kompaktowy. Wyposażony jest także w filtr Hepa, który może pochłonąć 99,97% cząstek wielkości do 0,1 mikrometra, a do tego działa na obszarze do 106 m2. 

Filtr powietrza jest naprawdę solidny. Można go porównać do aerodynamicznego cylindra 360 stopni z potrójnym filtrem wykonanym z warstwy pierwotnej Hepa i węgla aktywnego. Będąc użytkownikiem oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3C (https://eltkom.pl/Oczyszczacz-Powietrza-Xiaomi-Air-Purifier-3C-p166301) masz gwarancję, że urządzenie jest skuteczne, a do tego łatwe w użyciu. 

Zadaniem oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 3C jest nie tylko zadbanie o jakość powietrza, ale również wyeliminowanie silnych, nieprzyjemnych zapachów takich jak formaldehyd lub inne substancje znajdujące się w kanapach i kocach. 

Urządzenie wyposażone jest w precyzyjny czujnik laserowy, który monitoruje dokładne wyniki pomiarów jakości powietrza w mieszkaniu. Dzięki trybowi automatycznemu można dopasować prędkość filtracji na podstawie aktualnego stanu powietrza. 

Aplikacja Mi Home pozwoli na kontrolowanie jakości powietrza w Twoim domu, z jej pomocą będziesz w stanie zdalnie sterować oczyszczaczem powietrza Xiaomi Air Purifier 3C.

Koniec z nadmiarem kurzu, czyli niezawodny odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Dreame V11

Ciesz się wygodą, którą możesz mieć dzięki zasilaniu akumulatorowemu. Bezprzewodowy Xiaomi Dreame V11 to model, którego nie musisz podłączać do prądu, gdyż działa bezprzewodowo. To cudowne, kiedy odkurzając nie musisz potykać się o kabel. Pojemna i wydajna bateria sprawia, że urządzenie jest w stanie funkcjonować przez dłuższy czas, a Ty spokojnie możesz dokładnie posprzątać całe mieszkanie.  

Model ten wyposażony został w odłączany odkurzacz ręczny, którego z łatwością możesz odpiąć w każdej chwili i odkurzyć podłogę, czy blat. Idealnie sprawdzi się także podczas sprzątania wnętrza samochodu. 

Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Dreame V11 jest niezwykle cichym urządzeniem, działającym w trybie ECO, przez co emituje tylko 73 dB. Wszystko to, możliwe jest dzięki 7-stopniowemu systemowi wydajności, na który składa się wygłuszająca pianka, precyzyjne łączenie części i ulepszona wentylacja. 

To jednak nie jedyne zalety tego sprzętu. Odkurzacz posiada niezwykle mocny silnik bezszczotkowy Dreame SPACE 4.0, który generuje 125000 obrotów na minutę. Pomimo intensywnej pracy silnik nie przegrzewa się dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia.

Bezprzewodowy odkurzacz Xiaomi Dreame V11 ma opcję mocowania 2 w 1 do ładowania i przechowywania, przez co możesz zyskać sporo miejsca w szafie.  

Dbanie o porządek w Twoim domu nie było nigdy tak proste i przyjemne. Sklep Eltkom wyposażony jest w gadżety pozwalające na zachowanie czystości. Wydajne urządzenia ułatwią i skrócą czas Twojej pracy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.