› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
REMONT ROBIĆ ŚMIECH NA SALI NIECH PODATKI ZACZNĄ PŁACIĆ A NIE NARKOTYKI SPRZEDAJĄ ~ JADO ROBOTY ŚMIECI A NIE CHLEJECIE I ĆPACIE A NA DODATEK SAMI PROCHY SPRZEDAJĄ ~ EDZIANa zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrh

Remont mieszkania, wykończenie domu w Elblągu? Postaw na fachowców

› poradnik 3 miesiące temu    23.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Remont mieszkania, wykończenie domu w Elblągu? Postaw na fachowców

Szukasz firmy do wykonania prac remontowo-budowlanych? Wybierz sprawdzonych fachowców z ponad 30-letnim doświadczeniem i postaw na jakość po dobrych cenach. Firma Scandi oferuje kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Elbląga i okolic. W zakres naszych usług wchodzą m.in. remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych i innych budynków komercyjnych.

Scandi – usługi budowlane, to młoda elbląska firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

Wykonamy dla Ciebie:

 • remont łazienki z montażem armatury
 • tynkowanie
 • malowanie
 • szpachlowanie
 • tapetowanie
 • suche zabudowy (montaż sufitów podwieszanych, montaż ścianek z płyt gipsowo-kartonowych)
 • posadzki
 • montaż podłóg, płytek i paneli
 • przeróbki, instalacje i pomiary elektryczne
 • pomieszczenia mokre (łazienki, sanitariaty, kuchnie, sauny, pralnie, suszarnie itp.)
 • ocenę stanu technicznego

Poza pracami remontowymi zajmujemy się również dociepleniami ścian budynków, wykonaniem elewacji, a także kompleksową budową domów i innych obiektów.

Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, doradzając w wyborze i zakupie materiałów budowlanych, które możemy dowieźć naszym transportem. Dla zainteresowanych wystawiamy faktury.

Więcej informacji pod numerem telefonu 667 611 667.

SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane
ul. Pszeniczna 33-35, Elbląg, tel. 667 611 667
biuro@scandi24.plwww.scandi24.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.