› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Remont mieszkania, wykończenie domu w Elblągu? Postaw na fachowców

› poradnik 8 miesięcy temu    23.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Remont mieszkania, wykończenie domu w Elblągu? Postaw na fachowców

Szukasz firmy do wykonania prac remontowo-budowlanych? Wybierz sprawdzonych fachowców z ponad 30-letnim doświadczeniem i postaw na jakość po dobrych cenach. Firma Scandi oferuje kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Elbląga i okolic. W zakres naszych usług wchodzą m.in. remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych i innych budynków komercyjnych.

Scandi – usługi budowlane, to młoda elbląska firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

Wykonamy dla Ciebie:

 • remont łazienki z montażem armatury
 • tynkowanie
 • malowanie
 • szpachlowanie
 • tapetowanie
 • suche zabudowy (montaż sufitów podwieszanych, montaż ścianek z płyt gipsowo-kartonowych)
 • posadzki
 • montaż podłóg, płytek i paneli
 • przeróbki, instalacje i pomiary elektryczne
 • pomieszczenia mokre (łazienki, sanitariaty, kuchnie, sauny, pralnie, suszarnie itp.)
 • ocenę stanu technicznego

Poza pracami remontowymi zajmujemy się również dociepleniami ścian budynków, wykonaniem elewacji, a także kompleksową budową domów i innych obiektów.

Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, doradzając w wyborze i zakupie materiałów budowlanych, które możemy dowieźć naszym transportem. Dla zainteresowanych wystawiamy faktury.

Więcej informacji pod numerem telefonu 667 611 667.

SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane
ul. Pszeniczna 33-35, Elbląg, tel. 667 611 667
biuro@scandi24.plwww.scandi24.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.