› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Energa
"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ Anty

Remont mieszkania, wykończenie domu w Elblągu? Postaw na fachowców

› poradnik 6 miesięcy temu    23.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Remont mieszkania, wykończenie domu w Elblągu? Postaw na fachowców

Szukasz firmy do wykonania prac remontowo-budowlanych? Wybierz sprawdzonych fachowców z ponad 30-letnim doświadczeniem i postaw na jakość po dobrych cenach. Firma Scandi oferuje kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Elbląga i okolic. W zakres naszych usług wchodzą m.in. remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych i innych budynków komercyjnych.

Scandi – usługi budowlane, to młoda elbląska firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

Wykonamy dla Ciebie:

 • remont łazienki z montażem armatury
 • tynkowanie
 • malowanie
 • szpachlowanie
 • tapetowanie
 • suche zabudowy (montaż sufitów podwieszanych, montaż ścianek z płyt gipsowo-kartonowych)
 • posadzki
 • montaż podłóg, płytek i paneli
 • przeróbki, instalacje i pomiary elektryczne
 • pomieszczenia mokre (łazienki, sanitariaty, kuchnie, sauny, pralnie, suszarnie itp.)
 • ocenę stanu technicznego

Poza pracami remontowymi zajmujemy się również dociepleniami ścian budynków, wykonaniem elewacji, a także kompleksową budową domów i innych obiektów.

Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, doradzając w wyborze i zakupie materiałów budowlanych, które możemy dowieźć naszym transportem. Dla zainteresowanych wystawiamy faktury.

Więcej informacji pod numerem telefonu 667 611 667.

SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane
ul. Pszeniczna 33-35, Elbląg, tel. 667 611 667
biuro@scandi24.plwww.scandi24.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.