› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Mnie polecono fototapety, które powiększają wnętrze i kupiłam taką i co ciekawe... ~ Mała miBieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gośćJest drożyzna. W końcu ktoś napisał prawdę. Propaganda, że niby jest lepiej. Jest lepiej, bo... ~ ZbyszekNa Youtube jest fajny filmik oni muszą być na prawdę głodni:https://youtu.be/H8pgR4OlH0U ~ Akcjat4 Trochę mnie to dziwi, bo komunikację oblegają same emeryty z wózkiem. Co wy dzień w dzień... ~ gośćTylko milicyjna guma nauczy hołotę kultury! ~ gośćNiech Elbląskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Zimowych zadeklaruje się że bez względu na... ~ Misia KasiaBędziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak

Remont mieszkania, wykończenie domu w Elblągu? Postaw na fachowców

› poradnik miesiąc temu    23.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Szukasz firmy do wykonania prac remontowo-budowlanych? Wybierz sprawdzonych fachowców z ponad 30-letnim doświadczeniem i postaw na jakość po dobrych cenach. Firma Scandi oferuje kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Elbląga i okolic. W zakres naszych usług wchodzą m.in. remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych i innych budynków komercyjnych.

Scandi – usługi budowlane, to młoda elbląska firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

Wykonamy dla Ciebie:

 • remont łazienki z montażem armatury
 • tynkowanie
 • malowanie
 • szpachlowanie
 • tapetowanie
 • suche zabudowy (montaż sufitów podwieszanych, montaż ścianek z płyt gipsowo-kartonowych)
 • posadzki
 • montaż podłóg, płytek i paneli
 • przeróbki, instalacje i pomiary elektryczne
 • pomieszczenia mokre (łazienki, sanitariaty, kuchnie, sauny, pralnie, suszarnie itp.)
 • ocenę stanu technicznego

Poza pracami remontowymi zajmujemy się również dociepleniami ścian budynków, wykonaniem elewacji, a także kompleksową budową domów i innych obiektów.

Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, doradzając w wyborze i zakupie materiałów budowlanych, które możemy dowieźć naszym transportem. Dla zainteresowanych wystawiamy faktury.

Więcej informacji pod numerem telefonu 667 611 667.

SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane
ul. Pszeniczna 33-35, Elbląg, tel. 667 611 667
biuro@scandi24.plwww.scandi24.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.