› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Remont szpitalnego lotniska. Gdzie wylądują śmigłowce?

› bieżące ponad rok temu    14.08.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A
Remont szpitalnego lotniska. Gdzie wylądują śmigłowce? fot. elblag.net

W przyszłym tygodniu rozpocznie się modernizacja szpitalnego lotniska dla śmigłowców. Oznacza to, że przez najbliższe 4 miesiące transport lotniczy do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego będzie utrudniony. Szpital wskazał trzy możliwe lokalizacje lądowisk zastępczych.

Płyta lotniska szpitalnego musi przejść modernizację, aby spełniać wymogi obowiązujących przepisów prawnych. Oprócz samej płyty modernizowane będą także: droga dojazdowa, oświetlenie płyty i oświetlenie tzw. dolotu. Zamontowane zostaną także nowe wiatromierze – na budynku szpitala oraz na lądowisku. Prace remontowe mają potrwać około 4 miesięcy, do grudnia br.

Czy w tym czasie transport lotniczy do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego będzie zawieszony? Niekoniecznie. Pracownicy szpitala starają się, aby Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zaakceptowało trzy możliwe lokalizacje lądowania śmigłowców medycznych w naszym mieście. Takie miejsca to boiska – przy ul. Moniuszki, Krakusa i Agrykola.

Według informacji uzyskanych ze szpitala wynika, że te lokalizacje spełniają warunki lądowisk tymczasowych. Wojewódzki Szpital Zespolony czeka obecnie na akceptację Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wskazanych lokalizacji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ noname
ponad rok temu ocena: 0%  1
lotnisko-lądowisko... co za różnica ;)
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.