› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej

› inwestycje miejskie ponad rok temu    27.08.2012
Konrad Kosacz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
8 zdjęćRemont zieleńca przy Szkole Muzycznej fot. Konrad Kosacz

Uczniowie Szkoły muzycznej, od tej pory znowu będą mogli chodzić z głową w chmurach. Nie muszą już patrzeć pod nogi, aby nie potknąć się o krzywe i połamane płyty chodnikowe prowadzące do budynku placówki.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu rozpoczął prace na zieleńcu przed szkołą muzyczną. W chwili obecnej zakończono pierwszy etap prac, który polegał na naprawie chodnika biegnącego od wejścia szkoły muzycznej w kierunku budynku ratusza i przylegającej do niego ścieżki.

Drugi etap prac będzie obejmował zasadzenie nowej zieleni w obrębie zieleńca. Będą to nowe krzewy i roślinność z wykorzystaniem istniejącej już zieleni. W kompozycji zieleni dominowały będą owale, łuki i załamania. Rośliny zostaną dobrane w ten sposób, aby przez cały sezon ich wegetacji, na trawniku było zielono, począwszy od wiosny aż do jesieni. W okresie zimowym w terenie odznaczać się będą zielone akcenty bukszpanu i jałowców. Całości dopełnią ławki ustawione wzdłuż ścieżek.

- W związku z wieloma dodatkowymi pracami na terenie miasta, prace związane z zielenią przesuną się na wrzesień - informuje Margita Hańska z Zarządu Zieleni Miejskiej w Elblągu. - Przede wszystkim chcieliśmy w okresie wakacyjnym zakończyć prace związane z budową chodników. Prace z zielenią potrwają najpóźniej do końca września.

Na tę inwestycję w budżecie miasta przewidziano 100 tys. zł. Wykonawcą i projektantem wszystkich prac jest Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu.

 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
 • Remont zieleńca przy Szkole Muzycznej
ilość zdjęć 8 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.