› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Rodzinne ferie w górach? Nie tylko na stoku!

› bieżące 5 miesięcy temu    22.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rodzinne ferie w górach? Nie tylko na stoku!

Ferie zbliżają się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek, by zaplanować zimowy wypoczynek, zwłaszcza jeśli marzy się nam rodzinny wyjazd w góry. Choć wyjazd zimą kojarzy się głównie z szaleństwem na nartach, zwłaszcza w górach, nie jest to jedyna opcja spędzania czasu.

Ferie zbliżają się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek, by zaplanować zimowy wypoczynek, zwłaszcza jeśli marzy się nam rodzinny wyjazd w góry. Choć wyjazd zimą kojarzy się głównie z szaleństwem na nartach, zwłaszcza w górach, nie jest to jedyna opcja spędzania czasu.

Zimową porą górzyste regiony Polski wyglądają bajkowo. Musi to przyznać każdy! To właśnie tam możemy szaleć na śniegu, jeździć na nartach lub sankach. Sprzyja temu ukształtowanie terenu, a także bogata baza noclegowa i cała infrastruktura turystyczna.

Najczęściej obieranym przez turystów kierunkiem są Tatry. Nie każdy jednak lubi tłok i masowo odwiedzane przez podróżnych miejscowości. Coraz częściej poszukujemy ośrodków, w których można odpocząć w ciszy i spokoju, ale też dobrze się bawić. Takim miejscem jest położony u wrót Bieszczad Hotel Arłamów**** (oferta na ferie w górach w Arłamowie znajduje się tutaj). Pobyt w tym miejscu to gwarancja udanych ferii dla całej rodziny!

Atrakcje dla każdego

Zachwyca samo położenie hotelu. Z jego okien podziwiać można góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego. Kompleks stanowi doskonałą bazę wypadową na spacery i długie wędrówki niezależnie od pory roku. Nie trzeba też obawiać się, jak zorganizować sobie czas, gdy pogoda nie dopisze. W Hotelu Arłamów**** nie można się nudzić. Bogata baza atrakcji sprosta nawet największym wymaganiom małych i dużych gości.

Na świetną zabawę mogą liczyć dzieci. Przygotowano dla nich bawialnię pełną kolorowych zabawek. W sali zabaw znajdują się pod opieką wykwalifikowanych opiekunów. Dorośli mogą więc bez obaw zostawić dziecko i korzystać z licznych atrakcji hotelu. A tych nie brakuje. Basen i strefa SPA to tylko niektóre z nich.

Zabawa na świeżym powietrzu

Ferie zimowe to doskonała sposobność do tego, by spędzić razem czas na świeżym powietrzu. Można chodzić na spacery lub bawić się na śniegu, jednak tym, co najbardziej przyciąga zimową aurą, jest oczywiście narciarstwo. Zabawy na stoku kuszą każdego, również najmłodszych. Z myślą o nich w Hotelu Arłamów**** powstał Ski Kids Club. Pod okiem profesjonalnego, licencjonowanego instruktora prowadzone są w nim lekcje jazdy na nartach w dwóch grupach: początkujących i zaawansowanych narciarzy. Ale to nie wszystko! Na dzieci czekają też inne atrakcje, m.in. liczne zabawy na śniegu i ślizgawka na hotelowym lodowisku.

Zimą nie tylko na stoku!

Wyjeżdżając w góry zimą, nie trzeba od razu zakładać nart. Czas można spędzić na wiele różnych sposobów, jak choćby tych wymienionych powyżej. Hotel zapewnia ponadto świetną zabawę i możliwość aktywnego spędzania czasu na wielkiej hali sportowej. Znajdują się w niej m.in. pełnowymiarowe korty do tenisa ziemnego, korty do squasha, siłownie, ścianka wspinaczkowa, a nawet strzelnica!

Ferie zimowe to czas odpoczynku, ale też dobra okazja do zacieśnienia rodzinnych więzi i nabrania dystansu do codziennych spraw. Warto wybrać się wówczas całą rodziną do urokliwie położonego miejsca, w którym można zaznać odrobiny luksusu, ale też świetnie się bawić.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.