› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Europą siebie nazywają, zarobki na poziomie Kongo, mówią że Polacy nie mają kwalifikacji... ~ yulI kłamstwo II ordynarne kłamstwo III statystyka ~ ikivA zakaz palenia gum i śmieci w kominach też wejdzie? Bo to zdecydowanie bardziej przeszkadza! ~ 0-lo0A... to pewnie doliczyli tych co już wyjechali za pracą bo tu jej nie znależli. ~ nimfastatystyki są naciągane bo 2 mln za ganicą to raz. A dwa zę teraz są IPD w urzędach pracy i... ~ ogarniętyTo normalne tylko że w tym roku nagłosniona aby ratowac... ~ dannopKomu podziękujecie (plus górnicy) podczas wyborów ~ kukhahahahahahahahahahaha jaja sobie robią czy już pomniejszyli o te 124 tys i kolejne 100 które... ~ żałosna propagandaBardzo mądrze, zakażmy palenia węglem i spalajmy śmieci i odpady. Z pewnością powietrze nad... ~ Piotrja mam pytanie a gdzie sa te (ławeczki, stoliki drewniane, pergole powie mi ktos ???? ~ liliAle MOPS nadal wypłaca zasiłki na zakup węgla na polecenie tego samego prezydenta ;) puk, puk w... ~ BUhaJestem pełen podziwu dla " żaroodpornych " pracowników, którzy wykonywali to zadanie. Letniego... ~ jórkoTo znaczy że ja w domu węglem nie mogę - a elektrociepłownia już może? A może elektrownia... ~ JOWISZ ...dobrze ze mam duzo opon....... ~ wulkanizatorczy chociaż Elbląska firma wykonywała ten remont ? materiały też chociaż były z Elbląskich... ~ nwoja mam pytanie a gdzie sa te (ławeczki, stoliki drewniane, pergole powie mi ktos ???? ~ lilaJa sama wiem, że pracę ciężko oddzielić od czasu wolnego. O pracy myślę 24 godizny na dobę,... ~ AnetaZNo to węgla czy śmieci? To zasadnicza różnica. A nawet jeśli ktoś pali śmieci to i tak nie... ~ Przem

RTV EURO AGD - pierwszy najemca zmodernizowanego CH Ogrody

› bieżące ponad rok temu    12.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. elblag.net

13 czerwca w Centrum Handlowym Ogrody zostanie otwarty salon sprzedaży RTV EURO AGD. Będzie to pierwszy sklep w przebudowywanej części Centrum. Salon sprzedaży RTV EURO AGD, którego otwarcie odbędzie się 13 czerwca, zajmie w nowych Ogrodach powierzchnię blisko 950 mkw. Będzie to pierwszy oraz największy sklep znajdujący się w zmodernizowanej części Centrum.

Kolejne sklepy w przebudowanej części Ogrodów będą dostępne dla klientów zgodnie z przewidzianym harmonogramem inwestycji. 17 czerwca nastąpi otwarcie salonu T-Mobile a wkrótce potem salonu CCC.

RTV EURO AGD jest pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Sieć posiada obecnie 194 sklepów w 110 miejscowościach w kraju. Z CH Ogrody sieć RTV EURO AGD jest związana z od wielu lat. Jest to jeden z największych i najważniejszych najemców Ogrodów. Atrakcyjna oferta salonów RTV EURO AGD cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów, którzy od jutra (13 czerwca) będą mogli ponownie korzystać z usług sklepu w nowoczesnej, zmodernizowanej przestrzeni Centrum.

Powierzchnia rozbudowanego Centrum Handlowego Ogrody wyniesie ponad 40 tys. mkw. Komercjalizacja obiektu wynosi na obecnym etapie ponad 60%. Na dwóch poziomach znajdzie się 130 punktów usługowych i sklepów, m.in. Carrefour, H&M, salony marek należących do grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, House, Cropp Town), New Yorker, CCC, Deichmann, Rossmann, RTV Euro AGD, Camaieu, Orsay, Wojas, Sizeer, Esotiq, Yves Rocher, restauracja McDonald’s oraz kino. Na trzech poziomach centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia.

CH Ogrody przed rozbudową: • 17 500 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • jednopoziomowe centrum handlowe • 55 lokali handlowych i usługowych • 901 miejsc parkingowych • otwarcie: 2002 r.

CH Ogrody po rozbudowie: • ok. 40 000 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • dwupoziomowe centrum handlowe, parking podziemny i naziemny • 130 lokali handlowych i usługowych • kino wielosalowe • ok. 1000 miejsc parkingowych na 3 poziomach • otwarcie: 2014 r.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.