› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A gdzie kosze na śmieci na całej Browarnej i przy ' nowych ' ulicach ? Miasteczko rowerowe... ~ piotruśTo po pietruszkę i marchewkę na zupkę będziemy jeździć na obrzeża miasta. Zyskają na tym... ~ Wegaszlabany powinny być stawiane z głową - a wjazdy powinny byc dwa, jeden dla gosci z mozliwoscia... ~ ElblazaninPrzenieść rynek na Modrzewinę albo na Lotnisko i będzie po problemie z parkowaniem a bu...i z... ~ TZW.RynkowiczCzy mieszkańcy tej "sielanki" nie jeżdżą i nie parkują na innych osiedlach?????? Może... ~ nickTylko jakos na Gwiezdnej mieszkaja leniwi i ankiety odniesc nie moga. Drugi raz zbyt niska... ~ stellaa"Mieszkańcy Zatorza chcą kompleksu sportowo-rekreacyjnego" i mają rację . ~ pampi - Zawada właśnie koszt pilota jest najbardziej interesujący, 70 zł to kosztuje pilot uniwrsalny do... ~ kiziNo i zaczynamy mieszkać jak w małych więzieniach ~ plifnie ma co sie denerwowac kazdy w mieszkaniu moze miec urzadzenie podnoszace szlaban ,a sluzby... ~ xxxto niech sobie wybudują są spóldzielnie wspólnoty.!!!!!to nie lkomuna kazdy robi za swoje... ~ wk...,nyzatorze siekiery i noże ~ gumbasTo jest fatalne miejsce na 'miadteczko' rowerowe! Radni - bezradni .... myślcie ! To nie boli... ~ piekarczykpana radny Turlej coś robi w tej materii ~ gJestem za tak ważna i mądra inicjatywa dla naszych mieszkańców to jest potrzebne ważne i... ~ a rTO JEST SKANDAL. JAK MOŻNA UZNAĆ GŁOS KTÓREGO NIE ODDANO ZA WIĄŻĄCY? A MOŻE NIE ODDANY... ~ SKANDALte szlabany powstają też za moje pieniądze. Co robi władza miejska, by przeciwstawiać się tym... ~ owczarekja się pytam kiedy PIH, skarbówka i UOKiK zainteresuje się pilotami do tych bram które... ~ Jan

RTV EURO AGD - pierwszy najemca zmodernizowanego CH Ogrody

› bieżące ponad rok temu    12.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. elblag.net

13 czerwca w Centrum Handlowym Ogrody zostanie otwarty salon sprzedaży RTV EURO AGD. Będzie to pierwszy sklep w przebudowywanej części Centrum. Salon sprzedaży RTV EURO AGD, którego otwarcie odbędzie się 13 czerwca, zajmie w nowych Ogrodach powierzchnię blisko 950 mkw. Będzie to pierwszy oraz największy sklep znajdujący się w zmodernizowanej części Centrum.

Kolejne sklepy w przebudowanej części Ogrodów będą dostępne dla klientów zgodnie z przewidzianym harmonogramem inwestycji. 17 czerwca nastąpi otwarcie salonu T-Mobile a wkrótce potem salonu CCC.

RTV EURO AGD jest pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Sieć posiada obecnie 194 sklepów w 110 miejscowościach w kraju. Z CH Ogrody sieć RTV EURO AGD jest związana z od wielu lat. Jest to jeden z największych i najważniejszych najemców Ogrodów. Atrakcyjna oferta salonów RTV EURO AGD cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów, którzy od jutra (13 czerwca) będą mogli ponownie korzystać z usług sklepu w nowoczesnej, zmodernizowanej przestrzeni Centrum.

Powierzchnia rozbudowanego Centrum Handlowego Ogrody wyniesie ponad 40 tys. mkw. Komercjalizacja obiektu wynosi na obecnym etapie ponad 60%. Na dwóch poziomach znajdzie się 130 punktów usługowych i sklepów, m.in. Carrefour, H&M, salony marek należących do grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, House, Cropp Town), New Yorker, CCC, Deichmann, Rossmann, RTV Euro AGD, Camaieu, Orsay, Wojas, Sizeer, Esotiq, Yves Rocher, restauracja McDonald’s oraz kino. Na trzech poziomach centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia.

CH Ogrody przed rozbudową: • 17 500 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • jednopoziomowe centrum handlowe • 55 lokali handlowych i usługowych • 901 miejsc parkingowych • otwarcie: 2002 r.

CH Ogrody po rozbudowie: • ok. 40 000 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • dwupoziomowe centrum handlowe, parking podziemny i naziemny • 130 lokali handlowych i usługowych • kino wielosalowe • ok. 1000 miejsc parkingowych na 3 poziomach • otwarcie: 2014 r.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.