› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
B1 - odwierty - jpg
dzisiejszy posiadacz czworonoga coraz częściej sprząta po swoim pupilu. Powód jest prosty i... ~ ZoskaBrawo Panie Robercie! Małymi krokami poprawia się świat! Super. ~ Lit-rByłem też (niby) przypadkowo z synem, bo widziałem wcześniej plakat na mieście. Dla dzieci to... ~ ojcieckolejny artykuł sponsorowany? ~ ...Po prostu sposób na biznes, marketing dewelopera, mieszkań na elbląskim rynku wiele a... ~ -abc-Nie trzeba wykładać swojej kasy, żeby coś dobrego zrobić dla miasta, po to ustawodawca dał... ~ BryzaZ tego co wiem Pani Maria Kosecka wspierała ten projekt - co w tym złego .Miłośnicy psów mają... ~ popieramŚwietny pomysł GRATULACJE !!!!!!!!!! ~ mmmmLewy pisz dalej te swoje urojone bzdury - na nikim to już nie robi wrażenia .Ataki personalne na... ~ opiniaA na zdjęciu to niewątpliwie przedwyborczy sponsor. Zuch chłopak swoją kasę pewnie... ~ abccbaTakie pomysły i i inicjatywy są godne naśladowania. Brawo. Prosimy o więcej Panie Robercie.... ~ mieszkanka ElblągaTacy ludzie są nam potrzebni, działanie przeprowadzone samodzielnie od pomysłu po pozyskanie... ~ MisiaczekA dla kogo ten stadion, skoro nawet w 1 lidze nie było sredniej 1000/mecz. Dla 300 kibicow to... ~ -kibolekjak zwykle brak odpowiedzialnych a pieniądze z podatków w PISdu ~ adfsghanie ma to jak stanąć w garniaku pod budowlą za cudze haha ~ uselesssssssŚwietna sprawa! Dobrze, że tacy radni jak Robert Turlej dostrzegają to, co można zrobić w... ~ zadowolonyMoże to działanie nie rozwiąże problemu Elbląga ale to i tak więcej niż 50 ławek... ~ elblążankaWolę zagłosować na chodnik z pasem dla rowerzystów choćby... na Zawadzie . ~ pampi - ZAWADA

RTV EURO AGD - pierwszy najemca zmodernizowanego CH Ogrody

› bieżące ponad rok temu    12.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. elblag.net

13 czerwca w Centrum Handlowym Ogrody zostanie otwarty salon sprzedaży RTV EURO AGD. Będzie to pierwszy sklep w przebudowywanej części Centrum. Salon sprzedaży RTV EURO AGD, którego otwarcie odbędzie się 13 czerwca, zajmie w nowych Ogrodach powierzchnię blisko 950 mkw. Będzie to pierwszy oraz największy sklep znajdujący się w zmodernizowanej części Centrum.

Kolejne sklepy w przebudowanej części Ogrodów będą dostępne dla klientów zgodnie z przewidzianym harmonogramem inwestycji. 17 czerwca nastąpi otwarcie salonu T-Mobile a wkrótce potem salonu CCC.

RTV EURO AGD jest pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Sieć posiada obecnie 194 sklepów w 110 miejscowościach w kraju. Z CH Ogrody sieć RTV EURO AGD jest związana z od wielu lat. Jest to jeden z największych i najważniejszych najemców Ogrodów. Atrakcyjna oferta salonów RTV EURO AGD cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów, którzy od jutra (13 czerwca) będą mogli ponownie korzystać z usług sklepu w nowoczesnej, zmodernizowanej przestrzeni Centrum.

Powierzchnia rozbudowanego Centrum Handlowego Ogrody wyniesie ponad 40 tys. mkw. Komercjalizacja obiektu wynosi na obecnym etapie ponad 60%. Na dwóch poziomach znajdzie się 130 punktów usługowych i sklepów, m.in. Carrefour, H&M, salony marek należących do grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, House, Cropp Town), New Yorker, CCC, Deichmann, Rossmann, RTV Euro AGD, Camaieu, Orsay, Wojas, Sizeer, Esotiq, Yves Rocher, restauracja McDonald’s oraz kino. Na trzech poziomach centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia.

CH Ogrody przed rozbudową: • 17 500 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • jednopoziomowe centrum handlowe • 55 lokali handlowych i usługowych • 901 miejsc parkingowych • otwarcie: 2002 r.

CH Ogrody po rozbudowie: • ok. 40 000 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • dwupoziomowe centrum handlowe, parking podziemny i naziemny • 130 lokali handlowych i usługowych • kino wielosalowe • ok. 1000 miejsc parkingowych na 3 poziomach • otwarcie: 2014 r.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.