› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Rusza budowa nowych kamienic na Starym Mieście

› bieżące ponad rok temu    3.07.2014
Ines Kuraś
komentarzy 8 ocen 7 / 57%
A A A
Rusza budowa nowych kamienic na Starym Mieście fot. ul. Studzienna 33-34

Budowa nowych kamienic na Starym Mieście prowadzona przez firmę Mytych miała rozpocząć się w maju. Jak się okazuje dopiero w zeszłym tygodniu (24.06) firma otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę kamienicy przy ul. Studziennej 32-34.

Firma Mytych rozpoczyna realizację budowy nowych kamienic. Zapewniają oni, że elewacja kamienicy zostanie zrekonstruowana zgodnie z jej przedwojennym wyglądem. Podobnie więc, jak inne kamienice na Starym Mieście, i ta będzie znakomicie wyglądała.

Inwestycja miała rozpocząć się w maju i potrwać rok do 15 maja 2015 roku. Okazuje się jednak, że firma prawomocne pozwolenie na budowę otrzymała w zeszłym tygodniu. Prace budowlane mają więc ruszyć 2 lipca br.

Co przygotowano w inwestycji?

Przede wszystkim dla mieszkańców przygotowano duże, przestronne i funkcjonalne mieszkania z powierzchnią powyżej 90 metrów kwadratowych, ale również znajdą się mniejsze. Na ostatnim piętrze zaplanowano dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem zimowym, do zaaranżowania na pracownię abo szklarnię. W dolnych częściach kamienicy będą pomieszczenia przeznaczone na lokale usługowe. Ponadto w odróżnieniu od innych kamienic na Starym Mieście tutaj znajdą się windy, które ułatwią dostęp do wszystkich kondygnacji.

Firma Mytych sukcesywnie od 2006 roku rozbudowuje kamienice na Starym Mieście. Ostatnia powstała w grudniu 2012 roku na ul. Studziennej 35-38.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (8)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ urnochód
ponad rok temu ocena: 44%  8
Może autorka przyłoży się i napisze coś więcej o tej firmie? Zainteresuje się na jak i kiedy została właścicielem działek od kogo za ile itd Wówczas ma to jakiś sens a tak od rozpoczęła się budowa zamiast w maju to w czerwcu...Gdzie tu sensacja?
odpowiedz oceń komentarz 4 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek
ponad rok temu 7
A dlaczego szukasz sensacji. To klasyczny tekst promocyjny.
~ Studzienniak
ponad rok temu ocena: 100%  6
Moze by tak ulice wreszcie zrobili przy studziennej od strony galerii el bo mieszkanka fajne, cena tez- 4,900 za metr a jak wiatr zawieje to piaskownica w domu murowana codziennie.. i mytych i spoldzielnia nie poczuwaja sie do odpowiedzialnosci zwalajac teraz na miasto.. a wczesniej.. tu bedzie ulica.. tu parking.. bierz pan.. ;/
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wień
ponad rok temu ocena: 100%  5
i jak przystało na ul. Studzienną przez pewien czas nie będzie chodnika .
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EBramis
ponad rok temu ocena: 80%  4
będzie winda i kilkadziesiąt złotych co miesiąc do czynszu będzie na jej konserwację dodać
odpowiedz oceń komentarz 4 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nm
ponad rok temu ocena: 100%  3
Zdjęcie nie tego placu.
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maria
ponad rok temu 2
Z tego placu.
~ yoe
ponad rok temu ocena: 100%  1
Winda to nie nowość na Starym Mieście, przecież np. sąsiednia kamienica czyli Studzienna 30 posiada windę.
odpowiedz oceń komentarz 6 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.