› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Ruszyła Akcja „Posesja” 2019, wiemy od jakich ulic rozpoczęto kontrolę

› bieżące 2 miesiące temu    25.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
Ruszyła Akcja „Posesja” 2019, wiemy od jakich ulic rozpoczęto kontrolę

Dzisiaj (25.03) ruszyła akcja pod nazwą „Posesja 2019". Są to działania służb miejskich, które pogrupowane w komisje, patrolują różne części miasta. Są one złożone z administratorów, policjantów i strażników miejskich. Mają na celu kontrolowanie porządku.

W akcję jak co roku zaangażowani są dzielnicowi. To oni współuczestniczą w sprawdzaniu wyglądu poszczególnych ulic, budynków, czy też tego, co dzieje się na zapleczach sklepów i innych obiektów. Akcja posesja to również okazja do tego by podzielić się swoimi uwagami z administratorem danego terenu. Podczas działań sprawdzane jest także oznakowanie drogowe, ewentualne uszkodzenia chodnika czy jezdni. Wszystkie te rzeczy wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców.

Dzisiaj w ramach akcji sprawdzane są następujące ulice: Teatralna, 12 Lutego, Hetmańska, Tysiąclecia, Piłsudskiego, Płk. Dąbka, Ogólna, Legionów, Łęczycka, Bema, Orzeszkowa,  Sienkiewicza, Górnośląska, Traugutta, Moniuszki i Marymoncka.

„Posesja 2019" potrwa do do 29 marca wtedy też poznamy wyniki kontroli.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Oburzona
miesiąc temu 9
No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te karteczki roznosi... Nie życzę sobie żeby w ten sposób zwracać się do ludzi. P. S mam remont i na pewno nie posprzątam. W końcu jak na brudasa przystało
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elblążanin
2 miesiące temu 8
Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu innych miejscach,Okrężna itd.Straz miejska i ci co smieci zbierają za nasze ogromne opłaty i zaróbcie na swoje pensje uczciwie!!!!!!!!111111111
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ potrzebna interwencja
2 miesiące temu ocena: 100%  7
Błagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qaz
2 miesiące temu ocena: 100%  6
Zapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat "Prezydentowi" zacznijcie akcję od swojego podwórka (miasto) a potem kontrolujcie innych.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sor
2 miesiące temu ocena: 0%  5
Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiosna
2 miesiące temu ocena: 100%  4
Chętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy ich nie widziałam w okolicach Grunwaldzkiej od Morszyńskiej, Przyjaźni i pobliskich ulicach. Szczególnie ciekawi mnie jak zareagują na stojące na chodnikach samochody ,które uniemożliwiają przejście pieszym jak również właścicielom posesji posprzątanie przed posesją. Z tego co wiem to niedawno w tym rejonie była straż miejska ponieważ kontrolowano piece, i jakoś na stojące samochody nie zareagowano. Czyżby zmieniły się przepisy?
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec rencista
2 miesiące temu ocena: 100%  3
na robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ novak
2 miesiące temu ocena: 100%  2
będzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do miasta przejadą na pełnym gazie .
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tatus505
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei stronie jak się wchodzi na dolinkę od Agrykola jedne wysypisko śmieci wizytówka miasta
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.