› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Rynek nieruchomości w Elblągu – wywiad z Jarosławem Kraińskim, właścicielem BPN w Elblągu

› wywiady ponad rok temu    11.02.2013
Bartosz Gas
komentarzy 4 ocen 11 / 73%
A A A
Rynek nieruchomości w Elblągu – wywiad z Jarosławem Kraińskim, właścicielem BPN w Elblągu fot. elblag.net

W minionym tygodniu przeprowadziliśmy rozmowę z Jarosławem Kraińskim, właścicielem Biura Pośrednictwa Nieruchomości BPN w Elblągu. Zapytaliśmy, jak wygląda rynek nieruchomości w naszym mieście, ale także chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat samej pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami i jakimi uprawnieniami powinien się posługiwać. 

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami z 1997 roku, pośrednikiem w obrocie nieruchomościami jest osoba fizyczna posiadająca licencję zawodową, ale także spełniająca określone wymogi, kwalifikujące jej zdolność do wykonywania tego zawodu – mówi Jarosław Kraiński. – Najważniejszym dokumentem jest posiadanie świadectwa nadania licencji zawodowej oraz polisy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Dopiero takie poświadczenia, dają kupującemu i sprzedającemu gwarancję jakości i pewności wykonywanych usług w sektorze nieruchomości – dodaje.
Zadaliśmy także pytania dotyczące definicji „wyłączności” w obrocie nieruchomościami i jak ten rynek wygląda w innych krajach europejskich, ale o tym więcej w wywiadzie z właścicielem w materiale video.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ były klient
ponad rok temu ocena: 100%  4
Miałem z tym człowiekiem również do czynienia. CWANIAK I WYŁUDZACZ. Tak konstruuje umowę ze sprzedającym, że ten nie może się z tego procederu wyplątać (nawet jak sam znajdzie potencjalnego kupującego). Po drugie potrafi brać prowizję zarówno do kupującego, jak i sprzedającego. KUrrrr wielki mi POŚREDNIK,, żałosny pasożyt!!!
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..uj i qwa
ponad rok temu ocena: 100%  3
Jest to ostatni w Elblagu pośrednik który moze mówić o rzetelności w branży. Znany w Elblągu kretacz i wyłudzacz kasy. Ispirator zmowy cenowej. Najwyższy czas aby ktos sie dobrał do tego .... Dalczego usuwacie wpisy ???
odpowiedz oceń komentarz 6 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dodol
ponad rok temu ocena: 100%  2
Kiedys chyba bekneli za zmowę cenową
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czech
ponad rok temu ocena: 25%  1
Pełen profesjonalizm :))
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.