› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Samowola budowlana powodem zamknięcia dyskoteki przy ul. Grażyny?

› bieżące ponad rok temu    1.02.2013
Rafał Kadłubowski
komentarzy 71 ocen 41 / 95%
A A A
Samowola budowlana powodem zamknięcia dyskoteki przy ul. Grażyny? fot. elblag.net

Zaledwie przez jeden weekend funkcjonowała największa w Elblągu dyskoteka – Disco Imperiale. Otwarty 18 stycznia br. przy ul. Grażyny lokal, został zamknięty – jak twierdzi jego właściciel – z powodu awarii rury wodociągowej. Jak się jednak dowiedzieliśmy, dyskoteka nie posiada pozwolenia na użytkowanie pomieszczeń, przerobionych wcześniej na lokal rozrywkowy. Mimo to właściciel zorganizował w nich dwie imprezy. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

Disco Imperiale to lokal, który od dłuższego czasu reklamowany był jako największa dyskoteka w mieście i regionie. Jego właściciel Marco Chocchieri, Włoch od kilku lat mieszkający w Elblągu, pozyskał w tym celu odpowiedniej wielkości pomieszczenia przy ul. Grażyny 2. Znajdujący się w okolicach ul. Browarnej i Mostu Unii Europejskiej lokal, do niedawna służył jako magazyn firmy elektrycznej. Kilka tygodni temu został przerobiony na obiekt rozrywkowy. Dyskotekę hucznie otwarto 18 stycznia br. Jak relacjonował jeden z lokalnych portali internetowych, w kolejce do wejścia na dyskotekę ustawiło się tego dnia około dwóch tysięcy osób. Nie wszystkich jednak wpuszczono. Dzień później odbyła się kolejna impreza w lokalu. Do następnych dyskotek już nie doszło. Lokal został zamknięty. Dlaczego?

Na oficjalnym fanpage'u Disco Imperiale na Facebooku można dowiedzieć się, że imprezy zostały odwołane z powodu pęknięcia rury wodociągowej przez budynkiem. Jak tłumaczył właściciel, awaria była trudna do usunięcia z powodu panujących wówczas mrozów.

W sieci pojawiły się jednak doniesienia, o tym, że lokal został otwarty nielegalnie bez wymaganego odbioru budowlanego, opinii straży pożarnej i innych instytucji.

- Nie chciałabym, aby moje dzieci uczęszczały do lokalu niespełniającego wszystkich norm bezpieczeństwa. Ostatnie wydarzenie w Brazylii pokazało, że nie można ignorować takich rzeczy – czytamy komentarz internautki na jednym z elbląskich portali.

Reporterzy elblag.net dowiedzieli się, że prawdziwą przyczyną zamknięcia dyskoteki był brak uzyskania przez właściciela wymaganych zezwoleń, w tym m.in. na organizację imprez masowych w tym miejscu oraz decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Sprawą zajął się już Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Olsztynie, który zapowiedział podjęcie  odpowiednich kroków w tej sprawie.

- W lokalu przy ul. Grażyny doszło do samowoli budowlanej – mówi wprost Leopold Ażgin, Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego. - Inwestor, przystępując do prac budowlanych, złożył do elbląskiej delegatury Urzędu Wojewódzkiego jedynie zgłoszenie o zamiarze przeprowadzenia robót budowlanych. W odpowiedzi dostał sprzeciw i informację, jakie kroki powinien podjąć w celu uzyskania niezbędnych decyzji. Niestety inwestor nie wystąpił do nas o pozwolenie na zmianę użytkowania obiektu.  

Właściciel Disco Imperiale, po zakończeniu robót budowlanych, nie ubiegał się też o wydanie opinii o stanie obiektu pod względem wymogów wynikających z przepisów dotyczących ochrony przeciwpożarowej.

- Inwestor nie zgłaszał się do nas w celu wydania takiej opinii – potwierdza Przemysław Siagło, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Elblągu.

Co więcej właściciel dyskoteki zorganizował dwie duże imprezy, nie mając odpowiedniej, zezwalającej na to decyzji Prezydenta Miasta. W tej właśnie sprawie, we wtorek w Urzędzie Miejskim zwołano sztab kryzysowy.

- Zezwolenie na organizację imprezy masowej można wydać m.in. na podstawie dopuszczenia budynku do użytku. Obu tych decyzji inwestor nie miał – zaznacza Leopold Ażgin. - W najbliższych dniach powiadomię prokuraturę o naruszeniu prawa budowlanego, za co grozi kara grzywny, a nawet ograniczenia wolności. Z naszej strony możemy nałożyć na inwestora mandat w wysokości do 500 zł, z tytułu nielegalnego użytkowania budowlanego, w przypadku stwierdzenia przystąpienia do użytkowania obiektu budowlanego z naruszeniem przepisów.

Skontaktowaliśmy się z właścicielami dyskoteki, by poznać ich stanowisko na ten temat. Jeden ze wspólników Disco Imperiale, w rozmowie z nami zaprzecza, by impreza, która odbyła się 18 stycznia br. była imprezą masową.

- To była impreza charytatywna, podczas której od każdego uczestnika, zamiast pieniędzy zbieraliśmy przed wejściem słodkości dla dzieci z Domu Dziecka. Szacujemy, że uczestniczyło w niej około 460 osób, bo tyle słodyczy zebraliśmy – zaświadcza i dodaje - Ten lokal został zgłoszony, że jednorazowo przebywać w nim może 460 osób, bo tyle wynika z metrażu. Nie jest to więc lokal na imprezy masowe. Ktoś napisał w Internecie, że na imprezę przyszło ponad tysiąc osób. To jest bzdura. Tyle osób mogło się przewinąć rotacyjnie przez całą noc, bo ludzie wchodzili i wychodzili z lokalu.

Mężczyzna twierdzi również, że wynajęty budynek był już przystosowany do użytkowania i został jedynie odnowiony i wyposażony pod potrzeby dyskoteki. - Nie dokonaliśmy w nim żadnych zmian, jeśli chodzi o konstrukcję budynku – zapewnia.

Dodaje jednocześnie, że właściciele zostali wprowadzeni w błąd przez biuro architektoniczne, któremu zlecono przygotowanie dokumentacji.

- Architekt zapewnił nas, że złożone 2 stycznia br. do urzędu pismo w zupełności wystarcza. Jeżeli będziemy pociągnięci do odpowiedzialności przez instytucje, to wyciągniemy na drodze sądowej konsekwencje w stosunku do jego biura. Zapewniam, że nikt nie chciał tu działać nielegalnie, a wszelkie aspekty bezpieczeństwa w chwili występu zespołu Kalwi i Remi były zachowane – mówi jeden ze wspólników.

Dyskoteka ma pozostać zamknięta do chwili uporządkowania wszystkich dokumentów, które – jak nam przekazano - już wpłynęły do Urzędu Miejskiego. Wciąż także trwają prace modernizacyjne.

- Po ich zakończeniu, zgłosimy to do Miasta i poczekamy na ostateczny odbiór techniczny – zapowiada inwestor.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (71)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dość głupot lewandowskiego
ponad rok temu ocena: 50%  71
przepraszam za poniższy wpis.
odpowiedz oceń komentarz 3 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dość głupot lewandowskiego
ponad rok temu ocena: 50%  70
dlaczego redakcja ocenzurowała mój komentarz ?! naruszył prawo ? NIE ! czy chcecie dołączyć profesjonalizmem i poziomem do szmatławców typu info.elblag i elblag24 ?
odpowiedz oceń komentarz 4 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dość głupot lewandowskiego
ponad rok temu ocena: 63%  69
".... Lokal jest jak pamiętam po hurtowni elektrycznej czyli odbiory musiał mieć ...." To pańskie słowa ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy ktoś się podszył ? JAK ZWYKLE BREDZI PAN NIE ZNAJĄC PRAWA !!!!!!!!!!!! jest pan żałosną figurą.......
odpowiedz oceń komentarz 5 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 25%  68
Jak ni będzie się z czego śmiać ,., Tyle że ja pytam nie o prawo administracyjne ale i to czy stal niskiej jakości stała się wybuchowa ... Jak Pana odrażam to mnie Pan nie czytaj - to przerasta Pana pojmowanie świata ?
odpowiedz oceń komentarz 3 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dość głupot lewandowskiego
ponad rok temu ocena: 86%  67
panie lewandowski. pana poziom intelektualny i znajomości prawa administracyjnego jest na poziomie pięcioletniego dziecka - czyli zerowy ! bełkocze pan nie mając zielonego pojęcia o zagadnieniu. jest pan odrażający ze swoimi głupimądrymi wywodami...... kiedy zejdzie z pana parcie na monitor ?
odpowiedz oceń komentarz 12 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ as
ponad rok temu ocena: 73%  66
A Elblag24 ciągle się broni usprawiedliwiając ten fakt problemem z kanalizacją. Żałosne jest to, jak oni robią ludziom wode z mózgu. Pan Kuchejda jest w tym najlepszy :)
odpowiedz oceń komentarz 8 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ katerine 110
ponad rok temu ocena: 57%  65
kompletny absurd. Prawo w polsce jest naprawde ciezkie do zrozumienia, ale fakt, z e ludzie kombinuja z tym prawem tak, ze az sie robi niedobrze jest po prostu dobijajacy. KAse z baru powinni tez przekazac na dom dziecka, skoro tacy wielce charytatywni byli. Najgorzej ze uczciwi ludzie pracuja od rana do nocy oddajac 1/4 pensji panstwu, a taki glab ktory omija wszelki luki prawne jeszcze sie na tym dorabaiajac bedzie wykorzystywal nasze pensje na iles nowych spraw w urzedzie, w sadzie itd. ?PORAZKA?
odpowiedz oceń komentarz 4 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Lewandowski
ponad rok temu ocena: 23%  64
A to może ktoś z uczestników tej imprezy zabierze głos i coś napisze z sensem ? Lokal jest jak pamiętam po hurtowni elektrycznej czyli odbiory musiał mieć .... Co do wyjść to na ftc widać co najmniej dwa duże i na wyjścia ewakuacyjne w sam raz , Wdział tak ktoś gaśnice >? A prawo budowlane wymaga podania do akceptacji tylko zmian w konstrukcji nośnej . A tam konstrukcja nośna jak pamiętam jest na ramie stalowej .... A na takich halach pracuje się ze spawarkami i palnikami gazowym ... to o co t chodzi moi drodzy - stal i blacha stała się w 2013 r materiałem łatwopalnym lub wybuchowym ? Ktoś się ty jednak chyba zaczadził i to niekoniecznie w tym discko ....
odpowiedz oceń komentarz 3 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K
ponad rok temu ocena: 70%  63
Przeczytałem raz jeszcze te tłumaczenia właścicieli i się uśmiałem ... bardzo się uśmiałem:)
odpowiedz oceń komentarz 7 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawnik
ponad rok temu ocena: 81%  62
Sebastian Bona-Kuchejda ma już prawomocny wyrok za składanie fałszywych oświadczeń przy sprawie zbiórki pieniedzy na Wojtusia - może Kurator który prowadzi p. Bonę-Kuchejdę w okresie próby zainteresuje się tym co skazany pisze w Internecie i czy to nie jest czasem składanie kolejnych fałszywych oświadczeń bo czymże jak nie fałszywym oświadczeniem jest wprowadzanie ludzi w błąd co do legalności lokalu Disco Imperiale.
odpowiedz oceń komentarz 13 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ samWieszKto
ponad rok temu ocena: 85%  61
E24 ładne ściemy prezentuje
odpowiedz oceń komentarz 11 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogdan
ponad rok temu ocena: 13%  60
Matko... Jak w roju! Co drugi komentarz to lepszy. Fajna ta dyskoteka jest chociaż? Jak się ludzie bawili ostatnio? Napiszcie bo nie wiem czy żałować :)
odpowiedz oceń komentarz 1 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czech
ponad rok temu ocena: 56% 59
Panie Bogdanie, dyskoteka jak każda inna tylko tyle, że duża, muzyka jakby radia słuchał, bez żadnej VIXY :) Tak w dwóch słowach "kulturalne potupaje" :)
~ Kuba
ponad rok temu ocena: 85%  58
No ale alkohol byl sprzedawany to koncesje dostal na krzywych papierach cY sprzedawal bez koncesjji z Kaliningradu.Moze wczesniej sam sie tego napil i biedula nie wiedzial ze to on ma zalatwic zezwolenia a nie zlecic do architekta.gruba sprawa powinny byc duze kary.
odpowiedz oceń komentarz 11 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ooi
ponad rok temu ocena: 88%  57
elbalg 24 to nie zetelny portal ktory napewno nie przyzna sie do promocji nielegalnej dyskoteki do takiego zachowania potryebne sa jaja a nie miekki h
odpowiedz oceń komentarz 14 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klopsikkolanko
ponad rok temu ocena: 83% 56
Oni dalej ciągną temat rury. Nawet dali zdjęcie z pieczątką że przepisy przeciwpożarowe też w porządku chociaż to zdjęcie wyglada tak samo profesjonalnie jak ich robotnicy od kanalizy.
oceń komentarz 10 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca Świadomy
ponad rok temu ocena: 68%  55
Teraz dzieci z domu dziecka będą musiały oddać słodycze, żeby właścicielom strarczyło na adwokata?
odpowiedz oceń komentarz 13 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SIWY
ponad rok temu ocena: 72%  54
A gdzie jest elblag24.pl??? Tak to reklamowali że tylko o imperiale bylo u nich na stronie a tak to piszą fałszywe artykuły o rurze :/
odpowiedz oceń komentarz 13 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oliwski
ponad rok temu ocena: 63%  53
Jaja sobie robią, najpierw odrabiali wielki sukces ze ponad 1000 tam przyszło a teraz jak maja za to beknac kary finansowe to zaniżają ilośc ludzi- niech skarbówka sprawdzi kasy fiskalne z tego dnia i faktury zakupowe, a Kuchejda przecież ma filmy i foto z otwarcia więc to są dowody.
odpowiedz oceń komentarz 10 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysiek
ponad rok temu ocena: 57%  52
Za otwarcie lokalu bez pozwoleń jest 50.000pln
odpowiedz oceń komentarz 8 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ no to lipa
ponad rok temu ocena: 28%  51
jak się otwiera taki lokal, to trzeba się spodziewać, że będzie się miało samych wrogów i trzeba niestety papierków pilnować, bo jak coś się stanie to kryminał jak nic. Ale też trochę nie rozumiem jak sprzedawano alkohol. Przecież koncesję otrzymuje się dopiero wówczas jak wszystkie formalności są już spełnione. Więc skoro była koncesja to GITARA.
odpowiedz oceń komentarz 5 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ona 33
ponad rok temu ocena: 75%  50
Mandaty w Nadzorze Budowlanym zaczynają się od 500 zł (do Krzysiek) i kończą na 50 000 tys. :)
odpowiedz oceń komentarz 9 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obiektywny
ponad rok temu ocena: 63%  49
Tam nie bylo spelnionych zadnych minimów bezpieczeństwa.... A co z wyjsciami awaryjnymi ? Bo jakoś nie widzialem, orazy zero "oznakowania" takowych wyjść
odpowiedz oceń komentarz 10 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ imprezowicz
ponad rok temu ocena: 50%  48
heheh masakra fun page na fb. zdjęcie patrz > http://www.facebook.com/photo.... heheheh prace utrudnione z powodów wysokich mrozów :), piszą na e-24 a kolega " ekipa naprawcza w tle " w bluzeczce i kapturku a poprzednik w mokasynkach z hali elzam no masakra : nie no ale rurkę PCV ładnie przypasowali :) ehhhh ściema na maksa jak to na f.page pisało e-24 jedyny i wyłączny patron medialny :) no i faktycznie patron nieudanej ściemy roku 2013r. ps. fajny art. rzetelny bez zbędnych zdjęć i plotek, fakty to fakty. Tylko pytanie nasuwa się jedno pytanie > Dla czego wszystkie te niedociągnięcia ( pozwolenia) nie były skontrolowane przed otwarciem : czyżby poszły łapóweczki i cichooo szaaaa. Jak można otworzyć lokal bez podstawowego pozwolenia na organizacje imprez masowych ... i jednocześnie przetrzymywać w lokalu ponad normatywną ilość osób. Dobrze że nie wydarzyła się jakaś tragedia.
odpowiedz oceń komentarz 8 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysiek
ponad rok temu ocena: 50%  47
Właściciel nie dopełnia formalności, robi reklamę na cały powiat i pretensje, że lokal mu zamykają. Bogaty człowiek ten Marco, bo mandaty w Nadzorze Budowlanym zaczynają się od 50.000pln:)
odpowiedz oceń komentarz 8 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 42%  46
żal dupe wam wszystkim sciska....
odpowiedz oceń komentarz 8 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zibi
ponad rok temu ocena: 45%  45
W Elblągu była i jest potrzebna dobra dyskoteka, nie podoba mi się zamknięcie Marco do współpracy tylko z jednym (dwoma) słusznym portalem. Prawo budowlane i polska rzeczywistość to farsa. Byłem ostatnio w epoce. To nie ten klimat co kiedyś - generalnie syf. Życzę uporządkowania tematu i otwarcia się na wszystkie media...
odpowiedz oceń komentarz 9 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 50%  44
"Ten lokal został zgłoszony, że jednorazowo przebywać w nim może 460 osób, bo tyle wynika z metrażu. Nie jest to więc lokal na imprezy masowe. Ktoś napisał w Internecie, że na imprezę przyszło ponad tysiąc osób. To jest bzdura. Tyle osób mogło się przewinąć rotacyjnie przez całą noc, bo ludzie wchodzili i wychodzili z lokalu" - Przecież szanowni włosi ogłaszali, ze będzie to dyskoteka przystosowana do 1000 osób... Sami się gubią w swoich wypowiedziach...
odpowiedz oceń komentarz 11 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Angle
ponad rok temu ocena: 47% 43
Tylko nie wiem czy wiesz ale ta dyskoteka nie jest jeszcze w pełni wykończona bo ma być jeszcze 1 sala więc owszem 1000 osób się tam może zmieścić.
~
ponad rok temu ocena: 43%  42
No proszę tak piszecie ładnie!!! jedno wyjście, śmieszni jesteście bo to nie prawda. Jedno wejście do lokalu( tak z tym się zgodzę bo jaki lokal ma kilka wejść)ale nie zgodzę się z tym że nie ma innych wyjść, nie z tym się nie zgodzę!!!! ja tam widziałem dodatkowe dwa wyjścia trzeba było się rozejrzeć .Jedno wyście to się zgodzę ma obecna EPOCA i co tym się nikt nie zainteresuje czy oni też mają wszystkie pozwolenia hmmmmm oj tu bym się zastanowił a Bollywood tam to już w ogóle masakra jak by był pożar to ludzie z trzeciego piętra by się pozabijali . Więc nie piszcie bo jesteście żałośni. Trzymam kciuki za DISCO IMPERIALE
odpowiedz oceń komentarz 10 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wwo
ponad rok temu ocena: 39% 41
Lubisz z wazelinką co? No lubisz, przyznaj sieę :D
oceń komentarz 7 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaa
ponad rok temu ocena: 36% 40
Na tak dużych powierzchniach muszą być przynjamniej 2 wyjścia. Masz rację co do epoki i bollywood, gdyby w którymś z tych klubów wybuchł pożar to zero szans żeby się uratować jeśli ludzie w tym czasie znajdują się np. w palarni (zarówno w palarni w epoce jak i w palarni w bolly) ponieważ są za daleko wyjścia!!!! Nie byłam w disco imperiale, więc nie wiem ile ma wyjść, ale przyczepianie się do imperiale jest denerwujące. W kółko tylko nagonki na ten klub, a nikt nie widzi błędów w innych klubach. Elblążanie ciągle tylko biadolą, że nie mają się gdzie bawić, a jak wam ktoś stwarza takie perspektywy to dołki kopiecie pod właścicielami. A Włoch na pewno będzie mieć same pozytywne opinie o Polakach. Na pewno! ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ.
~ bolek
ponad rok temu ocena: 64% 39
Akurat Bollywood ma dwa wyjścia - drugie na końcu lokalu przez drugi bar i drugą klatkę, tak się w Imperiale rozglądałeś a w bowlu nie wiesz gdzie zaplecze mają i którędy wychodzą po pracy. Co do epoki racja, że tam ewakuacja marna.
~ gualione
ponad rok temu ocena: 71%  38
Kontrolę nasłał W..... z E....i sam to głośno zapowiadał,że da im ze 2 dni a potem naśle na nich wszystkie kontrole świata,kto był tam to widział 1 małe wejście/wyjście jakby doszło to pożaru to byłaby tragedia!skoro zebrali 460 słodyczy a było ponad 1000 osób tzn,że resztę sami zjedli
odpowiedz oceń komentarz 17 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ janosik
ponad rok temu ocena: 0% 37
ślepy dekiel
~ ef
ponad rok temu ocena: 41%  36
Elbląg jako miasto zacofanych intelektualnie ludzi. widze, ze elblazanie beda zacofani do konca zycia, włoch sie stara a ci nadal glupoty gadaja. jak tacy madrzy jestescie i nic wam nie pasuje to sami otworzcie cos w elblagu bystrzaki.trzymam kciuki za włochów, ale mysle, ze elblag jest zbyt zalosnym miastem zeby cokolwiek robic tu dla ludzi, bo elblaska spolecznosc to banda zadufanych darmozjadow, ktorzy umieja tylko siedziec na dupie, krytykowac i nic od siebie nie dawac. Oby tak dalej!! :))))
odpowiedz oceń komentarz 9 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaa
ponad rok temu ocena: 40% 35
100% prawdy!!! Elbląg znany jest z narzekania i nie doceniania!
~ raziula
ponad rok temu ocena: 50%  34
Hahahah.... Zdaniem jednego z właścicieli było 460 osób.. bo metrażowo nie wejdzie. hahaha Po pierwsze wiekszość znaczna wiekszosc osób wchodziła bez żadnej czekolady, ja osobiście cukierka dałem ochroniarzowi ;D jak by było 460 os jak zapewnia to by sie nie czekało w kolejce na wejscie godz. i na wyjscie ponad godz... sam syf dobrze, że zamkneli... ten włoch nie zna sie na imprezach...
odpowiedz oceń komentarz 9 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lol
ponad rok temu ocena: 73% 33
Strasznie mi Cię żal jak jesteś tak żałosny, że nie potrafisz biednym dzieciom kupić czekolady za 2zł!!!!!! a na piwo i drineczki Cię stać??? Jakbyś miał płacić np. 10zł za wstęp to też by było stać niee? ale 2zł na dzieci szkoda? ŻAŁOSNEEEE!!!
~ B-ASS
ponad rok temu ocena: 65%  32
wóda z pod baru i pucha smaru! śnieg sypał się jak na grenladii XD dobrze nosiło co niektórych
odpowiedz oceń komentarz 13 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Studenttt
ponad rok temu ocena: 60%  31
Syf na potęgę :D Dobrze, że go Epoki pozbawili. Widać jaki z niego oszust i krętacz. POLSKA DLA POLAKÓW. Reszta niech się dostosuje i nie zgrywa cwaniaków w nieswoim kraju.
odpowiedz oceń komentarz 15 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Grzeesiu
ponad rok temu ocena: 71%  30
hhaahhahhahahhahahhahahahhahahhaahhahahahah :D dlugo nie trzeba bylo czekac az stodola zostanie zamknieta :D
odpowiedz oceń komentarz 15 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ marysia
ponad rok temu ocena: 62%  29
jak impreza charytatywna to i dochod z baru powini porzekazac do domu dziecka zaraz powiedza ze bar nie zarabial wsumie racja bo nie dostalam paragonu jak placilam
odpowiedz oceń komentarz 16 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zoom x80
ponad rok temu ocena: 67%  28
Czy tylko mnie nie dziwi, że wszystko za co bierze się lub łączy w jakikolwiek sposób z e24 od razu z kilometra wydziela odór wałka? ;)
odpowiedz oceń komentarz 14 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ #
ponad rok temu ocena: 39%  27
ludzie jak zwykle szukacie sensacji,co za zasr**e miasto. znow znalazl sie ktos"zyczliwy" i zazdrosny,ale Wlosi jeszcze dopna swego,trzymam kciuki
odpowiedz oceń komentarz 11 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klopsikkolanko
ponad rok temu ocena: 72% 26
To prawda co piszesz. To miasto jest tak zasrane że łajno przytkało rurę w dyskotece ;>
oceń komentarz 13 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HOUSE BEJBI
ponad rok temu ocena: 27% 25
klopsik :DDDDDDDDDD
~ raziel
ponad rok temu ocena: 50% 24
włosi do kręcenia placków a nie do dyskotek sie nadają ;P
~ mooll
ponad rok temu ocena: 67%  23
Ej Ty "zainteresowany", a co ma piernik do wiatraka?
odpowiedz oceń komentarz 8 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klopsikkolanko
ponad rok temu ocena: 59%  22
Ha dobre. A na fanpage`u są zdjęcia jak koleś w nowych dżinach i odświętnych mokasynach przyodziany w kamizelkę odblaskową siedzi w dawno wykopanym rowie i przymierza urżniętą rurę ściekową z pcv. Elblag 24 nawet kłamstwa dobrze nie potrafi zilustrować.
odpowiedz oceń komentarz 13 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zaintereseowany
ponad rok temu ocena: 8%  21
zróbcie materiał o kasi ejaka palikociarnia wkłada zeby w miescie referendum zrobic.. penkalski podobno sporo wysilku w to wklada
odpowiedz oceń komentarz 1 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kacza
ponad rok temu ocena: 55%  20
Przyjezdzaja obcokrajowcy i robia w nszaym kraju (miescie) co chca!!! a Polak Polakowi pod gorke tylko!!!! bezsensu!!
odpowiedz oceń komentarz 11 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ff
ponad rok temu ocena: 39% 19
przynajmniej wloch sie stara cos zrobic, bo polak nie wiedzialby w co rece wsadzic ;/
oceń komentarz 7 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maciu
ponad rok temu ocena: 57%  18
Wspol wlasciciel twierdzi, ze bylo mniej niz 470 os. to dlaczego przez godzine ludzie sciskali sie wrecz zgniatali przy wyjsciu i nie mogli wyjsc sam stalem kolo godziny zeby dostac sie do wyjscia zgniaty przez ludzi gdzie ochrona nie dawala juz sobie z tym rady i nie mowcie, ze tak nie bylo . Dobrze, ze ktos tym sie zainteresowal!!!
odpowiedz oceń komentarz 13 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zygi
ponad rok temu ocena: 57%  17
To nie chodzi tu o podkładanie świń,tylko o to,aby w końcu w Polsce wyeliminować samowolę,bezprawie,kolesiostwo,korupcje itd...itd. Chyba nam wszystkim na tym zależy,aby prawo było dla wszystkich jednakowe a nie tylko dla tych co mają kasę...chyba z tym zgodzą się wszyscy?
odpowiedz oceń komentarz 13 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kari
ponad rok temu ocena: 50%  16
PAnie "~" to chyba normalne, że takie pozwolenia trzeba mieć więc nie wiem czy Pan Marco taki biedny....tak kocha Elbląg jak się sam wypowiada haha
odpowiedz oceń komentarz 10 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~
ponad rok temu ocena: 46% 15
Panie kari to jest oczywiste i zgadzam się z Panem ale poniżej jest napisane ..... zlecone zostało do biura architektonicznego, i tu pewnie było nie dopatrzenie. Dalej twierdze że Elbląg to okrutne miasto.
~ Fotografia Ślubna-Maciej Radzi
ponad rok temu ocena: 64%  14
hahahahah no i tak kończy się współpraca z kuchejdą hahahah
odpowiedz oceń komentarz 16 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klopsikkolanko
ponad rok temu ocena: 53% 13
Co jak co ale w balona to on potrafi zrobić niejednego i wcale mu się to nie chwali.
oceń komentarz 10 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~
ponad rok temu ocena: 37%  12
Ja pier............ ale ten Elblag to dziura cały czas chce sensacji. Na pewno nic nie zrobili żeby zaszkodzić innym wręcz przeciwnie. Moim zdaniem ktoś im podłożył minę i to dużą .Nie sądzę żeby po włożeniu tyle kasy chcieli coś zrobić nie tak ,,coś tu śmierdzi,, Mam nadzieję że uda im się rozwiązać wszystkie problemy .Współczuje Marco ale żyjemy w Elblągu a tu każdy podkłada świnie. Na pewno wszystko się wyjaśni życzę powadzenia i na otwarcie dyskoteki.
odpowiedz oceń komentarz 10 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ raziel
ponad rok temu ocena: 40% 11
To wy z Marco na ty jesteście? Pucujesz sie!
~ ciekawska
ponad rok temu ocena: 56%  10
Ciekawe, czy na eg24 będą mieli odwagę o tym napisać;P
odpowiedz oceń komentarz 15 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czech
ponad rok temu ocena: 64% 9
Nie napiszą, bo widac ze wzajemnie się promują. Z resztą widac ze e24 ucichło z tym tematem. Dlatego elblag.net przez ten temat może nabrac przewagi :)
oceń komentarz 16 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ babi84
ponad rok temu ocena: 43%  8
Ja im gratuluje na forum piszą, że awaria (kłamcy) mimo to, że ludzie za czeli już gadać, że otworzyli bez pozwoleń tutaj tłumaczą się, że było 470 osób gdzie sami reklamują się "dyskoteka na ponad 1000 osób" i ponad 1000 osób z tego co widziałam na pewno było w lokalu (mam nadzieje, że instytuty przeczytają Elbl...24 gdzie piszą ile było ludzi) do boliwooda więcej wchodzi niż 500 osób do epoci też pewnie koło 350-400 osób więc obliczyć sobie łatwo. I do tego zapraszają na filmie w domu dziecka dzieciaki na dyskotekę która nie powinna być otwarta no to już są żarty!!!! Nigdy już tam nie wyląduje nawet jak otworzą nie wiadomo jak tą hale a mam nadzieje, że na takie bez prawie nie pozwolą.
odpowiedz oceń komentarz 10 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ liki
ponad rok temu ocena: 46%  7
Dobrze, że nie trzymają wersji że takowa impreza się nie odbyła ;-)
odpowiedz oceń komentarz 11 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~
ponad rok temu ocena: 36% 6
Liki czy może fakty co??? a to przecież jedna i to sama osoba żałosne że jesteście tacy podli. Jeszcze bardziej im współczuje bo wiem że to się wszystko wyjaśni
oceń komentarz 8 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fakty
ponad rok temu ocena: 50%  5
Dowód na to że to jedna wielka lipa, a właściciele jak wszędzie piszą to oszuści i wały!!!
odpowiedz oceń komentarz 14 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Albert
ponad rok temu ocena: 35%  4
Czech - sp....j.
odpowiedz oceń komentarz 8 15
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czech
ponad rok temu ocena: 65% 3
A kto to tak mnie wita serdecznie :> Kogoś tu suty pieką bo rozpowszechniam taki wspaniały artykuł ? :>
oceń komentarz 15 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "Gringo"
ponad rok temu ocena: 50%  2
To się dorobili ehehehe,a tak się podniecali...
odpowiedz oceń komentarz 13 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czech
ponad rok temu ocena: 64%  1
No to zaszaleli ! Dobry artykuł, na pewno wzbudzi spore zainteresowanie, już wrzuciłem na fejsa :)
odpowiedz oceń komentarz 21 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.