› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Skrzyniowa czy szufladowa? Jaką zamrażarkę wybrać?

› poradnik 10 miesięcy temu    15.03.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Skrzyniowa czy szufladowa? Jaką zamrażarkę wybrać?

Zamrażarka w Twojej chłodziarce przestała ci wystarczać? Lubisz robić duże zapasy mrożonek? A może chcesz przechować duże porcje mięsa czy warzyw przez dłuższy czas? Jeśli tak, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie osobna zamrażarka. Do wyboru masz dwa typy konstrukcji. Czy w Twoim przypadku lepiej sprawdzi się zamrażarka szufladowa, czy skrzyniowa? Sprawdź, jak wybrać najlepszy model.

O ile jeszcze kilka lat temu tego typu zamrażarki obecne były jedynie w sklepach czy lokalach gastronomicznych, o tyle dzisiaj coraz częściej trafiają do naszych domów. Dzieje się tak między innymi dlatego, że producenci sprzętu AGD, np. Liebherr, przygotowali gamę modeli tych urządzeń przeznaczonych do prywatnego użytku. Zamrażarki domowe można podzielić na skrzyniowe oraz szufladowe. Oto, czym się różnią.

Zamrażarki skrzyniowe – na naprawdę duże zapasy

Zamrażarki skrzyniowe są doskonale znane właśnie ze sklepów czy zapleczy restauracji. Zgodnie z nazwą, ich konstrukcja przypomina skrzynię. Otwiera się je od góry, a produkty układa warstwami – jedne na drugich. W bardziej nowoczesnych modelach znajdziesz specjalne kosze ułatwiające dostęp do produktów, z których korzystasz najczęściej. Takie urządzenie sprawdzi się idealnie również, gdy planujesz zgromadzić duże zapasy mrożonek bez potrzeby ich bieżącego wyciągania.

Zamrażarki szufladowe – nowoczesne i komfortowe

Zamrażarki szufladowe to rozwiązanie chętniej wybierane przez osoby szukające funkcjonalnego urządzenia, które może stanąć w kuchni. W coraz bogatszej gamie modeli można znaleźć zarówno te wolnostojące, jak i do zabudowy – te drugie mogą się zupełnie wtopić w aranżację kuchennej przestrzeni.

Jakie są najważniejsze zalety zamrażarek szufladowych?

 • Komfortowa konstrukcja – w tych urządzeniach AGD zyskujesz możliwość łatwego dostępu do wszystkich umieszczonych wewnątrz zapasów. Aby się do nich dostać, nie musisz schylać się i próbować dosięgnąć dna skrzyni – jak to bywa w przypadku urządzeń pierwszego omawianego typu.
 • Łatwość organizacji przestrzeni – każdą z szuflad możesz przeznaczyć na inny typ produktów spożywczych. Jeśli natomiast zdecydujesz się na model wyposażony w przeszklone szuflady, bez trudu sprawdzisz, co znajduje się wewnątrz każdej z nich, bez konieczności otwierania.
 • Możliwość doboru modelu w odpowiednim rozmiarze – najlepsi producenci oferują zarówno niewielkie szufladowe zamrażarki, o pojemności poniżej 100 l, jak i te, które pomieszczą nawet powyżej 350 l produktów. Z łatwością odnajdziesz więc wersję, która pozwoli Ci przechować i małe, i duże zapasy.

Wybierając zamrażarkę – bez względu na preferowany typ – zwróć również uwagę na jej klasę energetyczną, klasę zamrażania (tylko modele mające cztery gwiazdki pozwolą ci przechowywać produkty powyżej roku) czy też zdolność zamrażania. To te parametry decydują o jakości jej pracy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.