› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
REMONT ROBIĆ ŚMIECH NA SALI NIECH PODATKI ZACZNĄ PŁACIĆ A NIE NARKOTYKI SPRZEDAJĄ ~ JADO ROBOTY ŚMIECI A NIE CHLEJECIE I ĆPACIE A NA DODATEK SAMI PROCHY SPRZEDAJĄ ~ EDZIANa zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrh

Skrzyniowa czy szufladowa? Jaką zamrażarkę wybrać?

› poradnik 5 miesięcy temu    15.03.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Skrzyniowa czy szufladowa? Jaką zamrażarkę wybrać?

Zamrażarka w Twojej chłodziarce przestała ci wystarczać? Lubisz robić duże zapasy mrożonek? A może chcesz przechować duże porcje mięsa czy warzyw przez dłuższy czas? Jeśli tak, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie osobna zamrażarka. Do wyboru masz dwa typy konstrukcji. Czy w Twoim przypadku lepiej sprawdzi się zamrażarka szufladowa, czy skrzyniowa? Sprawdź, jak wybrać najlepszy model.

O ile jeszcze kilka lat temu tego typu zamrażarki obecne były jedynie w sklepach czy lokalach gastronomicznych, o tyle dzisiaj coraz częściej trafiają do naszych domów. Dzieje się tak między innymi dlatego, że producenci sprzętu AGD, np. Liebherr, przygotowali gamę modeli tych urządzeń przeznaczonych do prywatnego użytku. Zamrażarki domowe można podzielić na skrzyniowe oraz szufladowe. Oto, czym się różnią.

Zamrażarki skrzyniowe – na naprawdę duże zapasy

Zamrażarki skrzyniowe są doskonale znane właśnie ze sklepów czy zapleczy restauracji. Zgodnie z nazwą, ich konstrukcja przypomina skrzynię. Otwiera się je od góry, a produkty układa warstwami – jedne na drugich. W bardziej nowoczesnych modelach znajdziesz specjalne kosze ułatwiające dostęp do produktów, z których korzystasz najczęściej. Takie urządzenie sprawdzi się idealnie również, gdy planujesz zgromadzić duże zapasy mrożonek bez potrzeby ich bieżącego wyciągania.

Zamrażarki szufladowe – nowoczesne i komfortowe

Zamrażarki szufladowe to rozwiązanie chętniej wybierane przez osoby szukające funkcjonalnego urządzenia, które może stanąć w kuchni. W coraz bogatszej gamie modeli można znaleźć zarówno te wolnostojące, jak i do zabudowy – te drugie mogą się zupełnie wtopić w aranżację kuchennej przestrzeni.

Jakie są najważniejsze zalety zamrażarek szufladowych?

 • Komfortowa konstrukcja – w tych urządzeniach AGD zyskujesz możliwość łatwego dostępu do wszystkich umieszczonych wewnątrz zapasów. Aby się do nich dostać, nie musisz schylać się i próbować dosięgnąć dna skrzyni – jak to bywa w przypadku urządzeń pierwszego omawianego typu.
 • Łatwość organizacji przestrzeni – każdą z szuflad możesz przeznaczyć na inny typ produktów spożywczych. Jeśli natomiast zdecydujesz się na model wyposażony w przeszklone szuflady, bez trudu sprawdzisz, co znajduje się wewnątrz każdej z nich, bez konieczności otwierania.
 • Możliwość doboru modelu w odpowiednim rozmiarze – najlepsi producenci oferują zarówno niewielkie szufladowe zamrażarki, o pojemności poniżej 100 l, jak i te, które pomieszczą nawet powyżej 350 l produktów. Z łatwością odnajdziesz więc wersję, która pozwoli Ci przechować i małe, i duże zapasy.

Wybierając zamrażarkę – bez względu na preferowany typ – zwróć również uwagę na jej klasę energetyczną, klasę zamrażania (tylko modele mające cztery gwiazdki pozwolą ci przechowywać produkty powyżej roku) czy też zdolność zamrażania. To te parametry decydują o jakości jej pracy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.