› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

„Ślubne ABC” - targi na 100 procent! Zobacz film i zdjęcia

› relacje ponad rok temu    2.02.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
46 zdjęć„Ślubne ABC” - targi na 100 procent! Zobacz film i zdjęcia fot. Mateusz Milanowski

Planujesz ślub? Już wiesz, z jak olbrzymimi wydatkami i stresem się to wiąże. Którą suknię ślubną wybrać? Jak udekorować salę? I przede wszystkim – którą salę? To najważniejszy dzień w życiu młodej pary, więc wszystko musi być idealne. Bardzo dużą pomocą są właśnie targi ślubne, gdzie możemy osobiście zapoznać się z ofertą, porozmawiać z właścicielami firm i wybrać te najkorzystniejsze usługi. Sprawdziliśmy i my: gazeta internetowa elblag.net objęła patronat medialny nad Regionalnymi Targami Ślubnymi w Elblągu „Ślubne ABC”.

Ponad 40 wystawców, duża powierzchnia targów, pokazy sukien ślubnych, piękne hostessy, pokazy makijażu ślubnego, pokazy pirotechniczne – mało? A to dopiero scena główna. Wokół niej kilkunastu wystawców oferujących produkty i usługi, które na pewno przydadzą się podczas organizacji ślubu i wesela.

Na targach więc mogliśmy przeglądnąć miejsca, gdzie wesele ma się odbyć, podpatrzeć wzory obrączek, sprawdzić pokazy fajerwerków, porozmawiać z ekspertami od makijażu ślubnego, przejrzeć kompozycje kwiatowe i skontaktować się z tymi, dla których kompozycje florystyczne to prawdziwa pasja i hobby.

Byliśmy również i my – specjalnie dla naszych Czytelników nakręciliśmy relację w formie materiału video oraz przygotowaliśmy galerię zdjęć. Zapraszamy serdecznie!

Gazeta elblag.net była patronem medialnym imprezy.

ilość zdjęć 46 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

 • 10
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.