› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Wszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobby

Śmietniki do segregacji

› bieżące 4 miesiące temu    3.01.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Śmietniki do segregacji

Segregacja odpadów nie musi być procesem żmudnym i trudnym, wystarczą odpowiednie kosze do segregacji, aby ułatwić cały proces i zaoszczędzić sobie dużą część pracy. Pojemniki, które są jasno opisane, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, i oczywiście zadbać o stan środowiska naturalnego. Kosze do segregacji śmieci świetnie sprawdzają się w domach, miejscach publicznych, na zewnątrz, jak i przy segregacji wewnętrznej.

Śmietniki do segregacji śmieci - kolory

Śmietniki do segregacji wykonane z metalu bądź plastiku, wyposażone są w odpowiednie otwory wrzutowe.  Nasze kosze do segregacji są odpowiednio pomalowane:  PLASTIK – kolor żółty, SZKŁO – kolor zielony, PAPIER – kolor niebieski. Przystosowane są do łatwego zbierania: opakowania szklane, makulatura i inne odpady. 

Segregacja odpadów w domu, biurze i szkole

Segregacja śmieci w biurze czy szkole jest tak samo ważna jak domowe sortowanie odpadów – kosze należy wówczas dobierać pod względem rozmiarów i miejsca ich przeznaczenia. Kryteria te zadecydują również o tym, ile pojemników do segregacji śmieci trzeba będzie ostatecznie kupić. Śmietniki do segregacji w domu znajdują się najczęściej w kuchni – to najwygodniejsze miejsce zarówno dla domowników, jak i gości. Są to zwykle niewysokie kosze do segregacji śmieci w mieszkaniu, które nie wymagają specjalnej konserwacji. Standardowy kosz w domu na śmieci, znajduje się zazwyczaj w szafce pod zlewem, ale jest coraz częściej zastępowany nowoczesnymi systemami, który dzieli się na kilka oddzielnych pojemników na odpady segregowane.

Po co segregować odpady?

Posortowane w gospodarstwach domowych śmieci trafiają do specjalnych śmieciarek, które przesypują je do konkretnych przegród. Następnie przewożone są do przedsiębiorstwa oczyszczania i na sortownię. W ten sposób zyskujemy ogromne ilości surowców, które można przetworzyć i ponownie wykorzystać – nie tylko na nowe opakowania, ale także na energię elektryczną czy cieplną. Dlatego tak ważna jest segregacja śmieci u podstaw, a więc w naszych domach. Dla zachęty można dodać, że posegregowane śmieci mają niższy koszt wywozu, ale przede wszystkim największą motywacją powinna być ochrona środowiska naturalnego.

Jakie kosze do segregacji śmieci kupić?

To, jakie pojemniki do segregacji odpadów kupić, w znacznej mierze zależy od tego, gdzie mieszkasz. Jeśli jest to dom, możesz postawić na duże pojemniki do segregacji zewnętrznej, każdy w odpowiednim kolorze. Bez problemu znajdziesz śmietniki do segregacji 120 l lub nawet 240 l. Wygodnym rozwiązaniem mogą być również specjalne stojaki na worki, które można umieścić na zewnątrz, na przykład w ogrodzie.

Ekofabryka

Ekofabryka to czołowy dostawca pojemników - koszy do segregacji odpadów, którego produkty są wybierane zarówno przez klientów instytucjonalnych jak i gospodarstwa domowe.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • Pojemniki i kosze na śmieci / odpady,
 • Pojemniki i kosze do segregacji śmieci /odpadów,
 • Kosze uliczne,
 • Wiaty i obudowy śmietnikowe,
 • Belownice i zgniatarki,
 • Wózki na odpady,
 • Kompostowniki,
 • Zbiorniki / pojemniki na deszczówkę,
 • Popielnice i koszopopielnice,
 • Pojemniki i skrzynie na piasek i sól,
 • Kontenery samowyładowcze,
 • Automaty kaucyjne - butelkomaty,
 • Akcesoria do pojemników na odpady,
 • Edukacja ekologiczna,
 • Prezenty Ekologiczne.

Ekofabryka to m.in.:

 • Profesjonalne doradztwo,
 • Tania, bezpieczna i szybka dostawa,
 • Możliwość zwrotu do 30 dni,
 • Nowatorskie podejście do ekologii.

Adres firmy:

Grobla 25,

66-600 Krosno Odrzańskie

 

Telefon:

+48 68 30 30 30 8

 

Szczegóły oferty znajdziesz na:

https://ekofabryka.com.pl/

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.