› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Spieki kwarcowe Laminam

› bieżące 29 dni temu    25.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Spieki kwarcowe Laminam

Spieki kwarcowe Laminam to wielkoformatowe płyty o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystywane w aranżacji salonów, kuchni, tarasów i łazienek są trwałe, odporne na uszkodzenia i do złudzenia przypominają naturalny kamień. Spieki kwarcowe Laminam to prawdziwy aranżacyjny hit. Uwielbiane nie tylko przez urządzających swoje mieszkania Polaków, ale również przez architektów i projektantów wnętrz. Wypiekane w hybrydowych piecach stanowią połączenie naturalnych składników - kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych i pigmentów ceramicznych. Są więc w pełni przyjazne środowisku. Dostępne w rozmiarze nawet 324 cm x 162 cm przy jednoczesnej grubości od 3 do 12 milimetrów gwarantują szerokie możliwości aranżacyjne.

Zastosowanie spieków kwarcowych Laminam

Spieki kwarcowe Laminam są obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najnowocześniejszych kompozytów kamiennych. Ich zastosowanie jest bardzo wszechstronne. Grubsze płyty świetnie sprawdzają się jako okładzina podłóg i schodów. Nieco cieńsze - jako blaty kuchenne, a najcieńsze skutecznie chronią i zdobią fonty szafek i wnętrza łazienek.

Najważniejsze zalety spieków kwarcowych Laminam

Ogromna popularność spieków Laminam wynika przede wszystkim z ich zalet.
Spieki Laminam są niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wysoką i niską temperaturę oraz substancje chemiczne (rozpuszczalniki organiczne i nieorganiczne, środki odkażające i detergenty). Ich właściwości pozostają niezmienne nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym czyszczeniu. Dzięki temu można używać ich także w miejscach, narażonych na zwiększoną eksploatację - na schodach i podłogach oraz w pomieszczeniach gospodarczych.
Płyty Laminam cechują także wyjątkowe walory estetyczne. Do złudzenia przypominają naturalny kamień - łupek, mikę, piaskowiec, granit, a nawet marmur. Nie emitują do środowiska żadnych szkodliwych substancji i mogą zostać poddane recyklingowi. Są więc w pełni naturalnym produktem.
W przeciwieństwie do montażu kamienia instalacja spieków jest banalnie prosta. Aby połączyć płytę z wybraną powierzchnią, wystarczy użyć kleju o podwyższonych parametrach w zakresie przyczepności.
Spieki Laminam eliminują powstawanie się pleśni, bakterii i grzybów. Są więc powszechnie stosowane w pomieszczeniach, w których regularnie przebywają małe dzieci.
Ze względu na łatwość montażu, duży rozmiar (przy zachowaniu maksymalnej lekkości) płyt, spieki stanowią uniwersalny, efektowny materiał wykończeniowy. W połączeniu z atrakcyjną ceną umożliwiają stworzenie wymarzonej aranżacji bez nadmiernego obciążenia portfela.

Źródło: https://www.e-stone.pl/

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.