› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Sposób na dom z klimatem

› poradnik 7 miesięcy temu    16.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sposób na dom z klimatem

Planując aranżację wnętrza domu warto dokładnie przemyśleć wszelkie szczegóły. Zauważalna jest tendencja powrotu do natury, przywiązanie do detali oraz szukanie przedmiotów z duszą. W tym artykule podpowiadamy kilka niezawodnych sposobów na wprowadzenie nietuzinkowego ducha do każdego wnętrza!

Używaj naturalnych materiałów
 

Niezawodnym przyjacielem każdego miłośnika wnętrz z klimatem są naturalne materiały, a wśród nich króluje drewno. I nie trzeba mieć od razu domu z bali, by cieszyć się niesamowitą, ciepłą przestrzenią. Na pomoc przychodzi boazeria. Firma Timber Trade podkreśla, że boazeria może być ozdobą nie tylko ścian, ale i podłóg. Dobrej jakości boazeria ze świerku skandynawskiego, ze świerku syberyjskiego, czy sosny syberyjskiej jest wytrzymała i niezwykle atrakcyjna.

Odnawianie starych mebli
 

W Polsce przybywa miłośników renowacji starych mebli. Widzą w nich duszę, historię oraz niepowtarzalne piękno. W dobie taśmowych produkcji niektóre przedmioty zatraciły swój urok. Renowacja mebli pozwala uzyskać wnętrze pełne oryginalności oraz charakteru.

Obrazy i ramy
 

Niepowtarzalności i ciepłego klimatu dodaje wnętrzu ciekawa aranżacja ścian. Możemy wybrać obrazy, oryginalne plakaty, czy zaprojektować serię ukochanych zdjęć w ciekawych ramach.

Ogień w każdej postaci
 

Chyba każdy się zgodzi, że nie ma lepszego sposobu na uzyskanie niesamowitego klimatu, niż ogień. Właściciele domów mogą pozwolić sobie na klimatyczne kominki, ale także w blokach jest na to ciekawy sposób. Na rynku od kilku lat królują tzw. bio kominki, które nie potrzebują wszelkich systemów właściwych dla typowych kominków, a emitują równie klimatyczne płomienie. Inną alternatywą jest użycie dużej ilości świec, które tworzą niesamowity klimat w każdym wnętrzu.

Kolory
 

Dużą rolę w tworzeniu klimatu w domu odgrywają kolory. Warto wybierać ciepłe palety, nie bać się grać kolorami, a przez co nadawać charakteru.

W dobie nijakich i powtarzalnych wnętrz nie bójmy się wnieść do naszych domów charakteru.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.