› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
lumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ AnnaNareszcie ktoś mówi to wprost - trzeba przerwać niemoc zrobić to co dawno powinno być... ~ Mieszkaniec zawady

Sposób na dom z klimatem

› poradnik 3 miesiące temu    16.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sposób na dom z klimatem

Planując aranżację wnętrza domu warto dokładnie przemyśleć wszelkie szczegóły. Zauważalna jest tendencja powrotu do natury, przywiązanie do detali oraz szukanie przedmiotów z duszą. W tym artykule podpowiadamy kilka niezawodnych sposobów na wprowadzenie nietuzinkowego ducha do każdego wnętrza!

Używaj naturalnych materiałów
 

Niezawodnym przyjacielem każdego miłośnika wnętrz z klimatem są naturalne materiały, a wśród nich króluje drewno. I nie trzeba mieć od razu domu z bali, by cieszyć się niesamowitą, ciepłą przestrzenią. Na pomoc przychodzi boazeria. Firma Timber Trade podkreśla, że boazeria może być ozdobą nie tylko ścian, ale i podłóg. Dobrej jakości boazeria ze świerku skandynawskiego, ze świerku syberyjskiego, czy sosny syberyjskiej jest wytrzymała i niezwykle atrakcyjna.

Odnawianie starych mebli
 

W Polsce przybywa miłośników renowacji starych mebli. Widzą w nich duszę, historię oraz niepowtarzalne piękno. W dobie taśmowych produkcji niektóre przedmioty zatraciły swój urok. Renowacja mebli pozwala uzyskać wnętrze pełne oryginalności oraz charakteru.

Obrazy i ramy
 

Niepowtarzalności i ciepłego klimatu dodaje wnętrzu ciekawa aranżacja ścian. Możemy wybrać obrazy, oryginalne plakaty, czy zaprojektować serię ukochanych zdjęć w ciekawych ramach.

Ogień w każdej postaci
 

Chyba każdy się zgodzi, że nie ma lepszego sposobu na uzyskanie niesamowitego klimatu, niż ogień. Właściciele domów mogą pozwolić sobie na klimatyczne kominki, ale także w blokach jest na to ciekawy sposób. Na rynku od kilku lat królują tzw. bio kominki, które nie potrzebują wszelkich systemów właściwych dla typowych kominków, a emitują równie klimatyczne płomienie. Inną alternatywą jest użycie dużej ilości świec, które tworzą niesamowity klimat w każdym wnętrzu.

Kolory
 

Dużą rolę w tworzeniu klimatu w domu odgrywają kolory. Warto wybierać ciepłe palety, nie bać się grać kolorami, a przez co nadawać charakteru.

W dobie nijakich i powtarzalnych wnętrz nie bójmy się wnieść do naszych domów charakteru.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.