› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Sposób na dom z klimatem

› poradnik 5 miesięcy temu    16.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sposób na dom z klimatem

Planując aranżację wnętrza domu warto dokładnie przemyśleć wszelkie szczegóły. Zauważalna jest tendencja powrotu do natury, przywiązanie do detali oraz szukanie przedmiotów z duszą. W tym artykule podpowiadamy kilka niezawodnych sposobów na wprowadzenie nietuzinkowego ducha do każdego wnętrza!

Używaj naturalnych materiałów
 

Niezawodnym przyjacielem każdego miłośnika wnętrz z klimatem są naturalne materiały, a wśród nich króluje drewno. I nie trzeba mieć od razu domu z bali, by cieszyć się niesamowitą, ciepłą przestrzenią. Na pomoc przychodzi boazeria. Firma Timber Trade podkreśla, że boazeria może być ozdobą nie tylko ścian, ale i podłóg. Dobrej jakości boazeria ze świerku skandynawskiego, ze świerku syberyjskiego, czy sosny syberyjskiej jest wytrzymała i niezwykle atrakcyjna.

Odnawianie starych mebli
 

W Polsce przybywa miłośników renowacji starych mebli. Widzą w nich duszę, historię oraz niepowtarzalne piękno. W dobie taśmowych produkcji niektóre przedmioty zatraciły swój urok. Renowacja mebli pozwala uzyskać wnętrze pełne oryginalności oraz charakteru.

Obrazy i ramy
 

Niepowtarzalności i ciepłego klimatu dodaje wnętrzu ciekawa aranżacja ścian. Możemy wybrać obrazy, oryginalne plakaty, czy zaprojektować serię ukochanych zdjęć w ciekawych ramach.

Ogień w każdej postaci
 

Chyba każdy się zgodzi, że nie ma lepszego sposobu na uzyskanie niesamowitego klimatu, niż ogień. Właściciele domów mogą pozwolić sobie na klimatyczne kominki, ale także w blokach jest na to ciekawy sposób. Na rynku od kilku lat królują tzw. bio kominki, które nie potrzebują wszelkich systemów właściwych dla typowych kominków, a emitują równie klimatyczne płomienie. Inną alternatywą jest użycie dużej ilości świec, które tworzą niesamowity klimat w każdym wnętrzu.

Kolory
 

Dużą rolę w tworzeniu klimatu w domu odgrywają kolory. Warto wybierać ciepłe palety, nie bać się grać kolorami, a przez co nadawać charakteru.

W dobie nijakich i powtarzalnych wnętrz nie bójmy się wnieść do naszych domów charakteru.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.