› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak ZAWODZIE ta cała dzielnica jest tak zdewastowana że nawet nie wiadomo czy to jeszcze Elbląg czy... ~ novak Szaleństwa ciąg dalszy.Wszystko zmienić i na nowo opisać.Komuna wróciła. ~ PRBardzo rzetelny tekst - inna nazwa muzeum w nagłówku, inna w tekście. To MUZEUM STUTTHOF, a nie... ~ gośćPowinni jeszcze przed każdym dawnym obozem postawić wysokie maszty z Niemieckimi flagami i... ~ mkmkmzapomnieli na końcu dodać "imienia Lecha Kaczynskiego" ~ fasolaPowinni nazwac to Naziland. ~ BartoszzLegionella to nie przelewki, przydałoby sie jakieś zmiękczenie wody czy coś takiego. ~ Emma77ERCE A dlaczego nie Jarosława przepraszam Lecha Kaczyńskiego.? ~ er ceOby Pisiory nie wyskoczyły z nazwą im. wielkiego, małego prezydenta! ~ Jaaneka może Lecha Kaczyńskiego???? jakiego stulecia przecież szkopy zajebały elbląg po I rozbiorze... ~ elblążaninBardzo dobra nazwa. Szacun dla prezydenta! ~ człowiek od pizzyNie głosowałem na Wróblewskiego, ale ten jego pomysł z nazwą wiaduktu popieram. ~ Tomek88

Sposób na dom z klimatem

› poradnik 3 dni temu 10:17    16.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Planując aranżację wnętrza domu warto dokładnie przemyśleć wszelkie szczegóły. Zauważalna jest tendencja powrotu do natury, przywiązanie do detali oraz szukanie przedmiotów z duszą. W tym artykule podpowiadamy kilka niezawodnych sposobów na wprowadzenie nietuzinkowego ducha do każdego wnętrza!

Używaj naturalnych materiałów
 

Niezawodnym przyjacielem każdego miłośnika wnętrz z klimatem są naturalne materiały, a wśród nich króluje drewno. I nie trzeba mieć od razu domu z bali, by cieszyć się niesamowitą, ciepłą przestrzenią. Na pomoc przychodzi boazeria. Firma Timber Trade podkreśla, że boazeria może być ozdobą nie tylko ścian, ale i podłóg. Dobrej jakości boazeria ze świerku skandynawskiego, ze świerku syberyjskiego, czy sosny syberyjskiej jest wytrzymała i niezwykle atrakcyjna.

Odnawianie starych mebli
 

W Polsce przybywa miłośników renowacji starych mebli. Widzą w nich duszę, historię oraz niepowtarzalne piękno. W dobie taśmowych produkcji niektóre przedmioty zatraciły swój urok. Renowacja mebli pozwala uzyskać wnętrze pełne oryginalności oraz charakteru.

Obrazy i ramy
 

Niepowtarzalności i ciepłego klimatu dodaje wnętrzu ciekawa aranżacja ścian. Możemy wybrać obrazy, oryginalne plakaty, czy zaprojektować serię ukochanych zdjęć w ciekawych ramach.

Ogień w każdej postaci
 

Chyba każdy się zgodzi, że nie ma lepszego sposobu na uzyskanie niesamowitego klimatu, niż ogień. Właściciele domów mogą pozwolić sobie na klimatyczne kominki, ale także w blokach jest na to ciekawy sposób. Na rynku od kilku lat królują tzw. bio kominki, które nie potrzebują wszelkich systemów właściwych dla typowych kominków, a emitują równie klimatyczne płomienie. Inną alternatywą jest użycie dużej ilości świec, które tworzą niesamowity klimat w każdym wnętrzu.

Kolory
 

Dużą rolę w tworzeniu klimatu w domu odgrywają kolory. Warto wybierać ciepłe palety, nie bać się grać kolorami, a przez co nadawać charakteru.

W dobie nijakich i powtarzalnych wnętrz nie bójmy się wnieść do naszych domów charakteru.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.