› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek

Spraw, by Twój dom wyróżniał się dzięki tym pomysłom

› bieżące 4 miesiące temu    12.09.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Spraw, by Twój dom wyróżniał się dzięki tym pomysłom

Wszyscy chcemy, żeby goście i rodziny czuli się mile widziani, kiedy przychodzą do naszych domów. Chcesz także, aby wygląd zewnętrzny Twojego domu był jak najlepszy, kiedy będziesz gotowy do sprzedaży.

To punkt centralny dla każdego potencjalnego kupca, a to, co zobaczy, gdy podejdzie do frontowych schodów, będzie jego pierwszym wrażeniem o domu. Niezależnie od tego, czy planujesz pozostać w swoim domu jeszcze przez kilka lat, czy też przygotowujesz się do sprzedaży, te pomysły na zagospodarowanie teremu sprawią, że Twój dom będzie przyciągał wzrok.

Uporządkuj krajobraz

Przed zaplanowaniem jakiegokolwiek projektu mającego na celu podniesienie atrakcyjności otoczenia, warto zacząć od “czystej karty”. Przytnij wszystkie przerośnięte krzewy i rośliny wokół zewnętrznej części domu. Skoś trawnik, aby nadać mu wypielęgnowany, zadbany wygląd. Jeśli Twój domowy krajobraz jest zbyt trudny do ogarnięcia, rozważ zatrudnienie do pomocy ogrodnika. Dzięki niemu Twoje podwórko będzie wyglądało wspaniale w krótkim czasie. Będziesz miał lepszy pomysł na inne zmiany, które poprawią wygląd Twojego domu. Ciekawe oferty sprzedaży domów znajdziesz na https://www.ogloszenia24m.pl/nieruchomosci/

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne to jeden z najprostszych sposobów na zwiększenie atrakcyjności domu i rozjaśnienie jego zewnętrznej części. Większość właścicieli domów stroni od projektów związanych z pracami elektrycznymi, ale jeśli jesteś przygotowany do tego zadania, dodanie oświetlenia zewnętrznego może być proste, zwłaszcza jeśli znasz standardowe zasady bezpieczeństwa. Jeśli nie czujesz się pewnie w tego typu pracach, rozważ wynajęcie elektryka, który Ci pomoże.

Wybierz oprawy oświetleniowe, które pasują do stylu i wystroju Twojego domu - wiele sklepów sprzedaje atrakcyjne oprawy już od około 30 dolarów. Wyłącz prąd, zainstaluj nowe oświetlenie zewnętrzne i przygotuj się na to, że po zachodzie słońca będziesz zachwycony tym udoskonaleniem.

Podkreśl swoje rośliny nocą dzięki oświetleniu krajobrazowemu

Oprawy oświetleniowe nie tylko dodają atrakcyjności zewnętrznej części domu, ale mogą też podkreślić grządki ogrodowe lub inne rośliny na podwórku. Zainstalowanie opraw oświetleniowych w pobliżu roślin sprawi, że Twój dom będzie wyglądał lepiej o każdej porze dnia, ponieważ potencjalni nabywcy będą mogli podziwiać Twój jasno oświetlony krajobraz po zachodzie słońca.

Odśwież swoje drzwi wejściowe nową warstwą farby

Jeśli zawsze miałeś drzwi wejściowe, które wtapiały się w zewnętrzną bryłę domu, to na początku może być onieśmielające, by przejść do gry i pomalować drzwi wejściowe na kontrastujący kolor. Jednak odważne, jasne drzwi wejściowe pomogą wyróżnić się Twojemu domowi i nadadzą mu ciepły, zachęcający charakter. Więcej na www.ogloszenia24m.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.