› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ Anty

Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo

› poradnik 10 miesięcy temu    24.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo
W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi robi zakupy przez Internet. Z czego wynika taki rozwój wydarzeń? Przede wszystkim z wygody. O wiele łatwiej jest po prostu siąść przed komputerem, poszukać niezbędnego przedmiotu, kliknąć odpowiedni przycisk, zapłacić przelewem i czekać na kuriera, niż jeździć po sklepach. Jest to więc sposób wygodny, szybki, a często jeszcze i tańszy. Dlatego też, niewielu ludziom chce się biegać po sklepach, stać w korkach, kolejkach i marnować mnóstwo czasu, kiedy mogą to zrobić w kilka minut.
 
Jeśli wiec planujesz zakładanie sklepu, nie ograniczaj się do stacjonarnej sprzedaży, ale poznaj potęgę Internetu i to tam sprzedawaj swoje produkty. Dlaczego warto? Zalet jest wiele. Przede wszystkim, nie potrzebujesz budynku na sklep. Wiedz, że wynajem pochłania potężne koszty, a budowa takiego sklepu jeszcze większe. W przypadku sprzedaży internetowej, ograniczasz się tylko do wynajmu magazynu, a nie i magazynu i sklepu. Może się jednak okazać, że znacznie łatwej i bardziej opłacalnie dla budżetu, jest taki magazyn postawić samodzielnie.

Nie takie proste jak się wydaje
 
Według niektórych, postawienie magazynu to bardzo prosta sprawa: przecież wystarczy tylko kilka płatów blachy złożyć w domek i gotowe. Tymczasem sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Przede wszystkim, nie wystarczy kilka płatów blachy, a trzeba jej naprawdę sporo. Po drugie, cała konstrukcja nie będzie stała jeśli nie będzie stabilna. Jest to rzecz konieczna, aby w ogóle można było cokolwiek we wnętrzu takiego magazynu umieścić. Dodatkowo, oprócz ścian potrzebny jest też dach, który wymaga odpowiedniego stelażu i zabezpieczeń. No i jeszcze jedna kwestia jaką jest posadzka. Wylewki są konieczne, ponieważ po takim magazynie nie biega się w klapkach plażowych, ale jeździ wózkiem widłowym. Są to zwykle konstrukcje duże, więc konieczny jest szybszy transport oraz cięższe maszyny – szczególnie jeśli towar nie należy do lekkich.

Stabilna konstrukcja – śruby
 
W całym przedsięwzięciu, ogromną rolę odgrywają śruby, które spajają całą konstrukcję ze sobą w całość. Dlatego, trzeba zwracać szczególna uwagę na to, czy wybrane śruby spełniają oczekiwane standardy wytrzymałościowe. Warto kupować śruby wkręty, pręty i innego rodzaju rzeczy konieczne do zbudowania i trzymania konstrukcji, tylko u zaufanych sprzedawców jak np. http://www.kristal.net.pl/. dzięki temu, będziemy mieć pewność, że magazyn będzie stabilny, wytrzymały i posłuży przez kilkadziesiąt następnych lat.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.