› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo

› poradnik ponad rok temu    24.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo
W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi robi zakupy przez Internet. Z czego wynika taki rozwój wydarzeń? Przede wszystkim z wygody. O wiele łatwiej jest po prostu siąść przed komputerem, poszukać niezbędnego przedmiotu, kliknąć odpowiedni przycisk, zapłacić przelewem i czekać na kuriera, niż jeździć po sklepach. Jest to więc sposób wygodny, szybki, a często jeszcze i tańszy. Dlatego też, niewielu ludziom chce się biegać po sklepach, stać w korkach, kolejkach i marnować mnóstwo czasu, kiedy mogą to zrobić w kilka minut.
 
Jeśli wiec planujesz zakładanie sklepu, nie ograniczaj się do stacjonarnej sprzedaży, ale poznaj potęgę Internetu i to tam sprzedawaj swoje produkty. Dlaczego warto? Zalet jest wiele. Przede wszystkim, nie potrzebujesz budynku na sklep. Wiedz, że wynajem pochłania potężne koszty, a budowa takiego sklepu jeszcze większe. W przypadku sprzedaży internetowej, ograniczasz się tylko do wynajmu magazynu, a nie i magazynu i sklepu. Może się jednak okazać, że znacznie łatwej i bardziej opłacalnie dla budżetu, jest taki magazyn postawić samodzielnie.

Nie takie proste jak się wydaje
 
Według niektórych, postawienie magazynu to bardzo prosta sprawa: przecież wystarczy tylko kilka płatów blachy złożyć w domek i gotowe. Tymczasem sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Przede wszystkim, nie wystarczy kilka płatów blachy, a trzeba jej naprawdę sporo. Po drugie, cała konstrukcja nie będzie stała jeśli nie będzie stabilna. Jest to rzecz konieczna, aby w ogóle można było cokolwiek we wnętrzu takiego magazynu umieścić. Dodatkowo, oprócz ścian potrzebny jest też dach, który wymaga odpowiedniego stelażu i zabezpieczeń. No i jeszcze jedna kwestia jaką jest posadzka. Wylewki są konieczne, ponieważ po takim magazynie nie biega się w klapkach plażowych, ale jeździ wózkiem widłowym. Są to zwykle konstrukcje duże, więc konieczny jest szybszy transport oraz cięższe maszyny – szczególnie jeśli towar nie należy do lekkich.

Stabilna konstrukcja – śruby
 
W całym przedsięwzięciu, ogromną rolę odgrywają śruby, które spajają całą konstrukcję ze sobą w całość. Dlatego, trzeba zwracać szczególna uwagę na to, czy wybrane śruby spełniają oczekiwane standardy wytrzymałościowe. Warto kupować śruby wkręty, pręty i innego rodzaju rzeczy konieczne do zbudowania i trzymania konstrukcji, tylko u zaufanych sprzedawców jak np. http://www.kristal.net.pl/. dzięki temu, będziemy mieć pewność, że magazyn będzie stabilny, wytrzymały i posłuży przez kilkadziesiąt następnych lat.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.