› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Będziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak ZAWODZIE ta cała dzielnica jest tak zdewastowana że nawet nie wiadomo czy to jeszcze Elbląg czy... ~ novak Szaleństwa ciąg dalszy.Wszystko zmienić i na nowo opisać.Komuna wróciła. ~ PRBardzo rzetelny tekst - inna nazwa muzeum w nagłówku, inna w tekście. To MUZEUM STUTTHOF, a nie... ~ gośćPowinni jeszcze przed każdym dawnym obozem postawić wysokie maszty z Niemieckimi flagami i... ~ mkmkmzapomnieli na końcu dodać "imienia Lecha Kaczynskiego" ~ fasolaPowinni nazwac to Naziland. ~ BartoszzLegionella to nie przelewki, przydałoby sie jakieś zmiękczenie wody czy coś takiego. ~ Emma77

Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo

› poradnik 5 miesięcy temu    24.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi robi zakupy przez Internet. Z czego wynika taki rozwój wydarzeń? Przede wszystkim z wygody. O wiele łatwiej jest po prostu siąść przed komputerem, poszukać niezbędnego przedmiotu, kliknąć odpowiedni przycisk, zapłacić przelewem i czekać na kuriera, niż jeździć po sklepach. Jest to więc sposób wygodny, szybki, a często jeszcze i tańszy. Dlatego też, niewielu ludziom chce się biegać po sklepach, stać w korkach, kolejkach i marnować mnóstwo czasu, kiedy mogą to zrobić w kilka minut.
 
Jeśli wiec planujesz zakładanie sklepu, nie ograniczaj się do stacjonarnej sprzedaży, ale poznaj potęgę Internetu i to tam sprzedawaj swoje produkty. Dlaczego warto? Zalet jest wiele. Przede wszystkim, nie potrzebujesz budynku na sklep. Wiedz, że wynajem pochłania potężne koszty, a budowa takiego sklepu jeszcze większe. W przypadku sprzedaży internetowej, ograniczasz się tylko do wynajmu magazynu, a nie i magazynu i sklepu. Może się jednak okazać, że znacznie łatwej i bardziej opłacalnie dla budżetu, jest taki magazyn postawić samodzielnie.

Nie takie proste jak się wydaje
 
Według niektórych, postawienie magazynu to bardzo prosta sprawa: przecież wystarczy tylko kilka płatów blachy złożyć w domek i gotowe. Tymczasem sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Przede wszystkim, nie wystarczy kilka płatów blachy, a trzeba jej naprawdę sporo. Po drugie, cała konstrukcja nie będzie stała jeśli nie będzie stabilna. Jest to rzecz konieczna, aby w ogóle można było cokolwiek we wnętrzu takiego magazynu umieścić. Dodatkowo, oprócz ścian potrzebny jest też dach, który wymaga odpowiedniego stelażu i zabezpieczeń. No i jeszcze jedna kwestia jaką jest posadzka. Wylewki są konieczne, ponieważ po takim magazynie nie biega się w klapkach plażowych, ale jeździ wózkiem widłowym. Są to zwykle konstrukcje duże, więc konieczny jest szybszy transport oraz cięższe maszyny – szczególnie jeśli towar nie należy do lekkich.

Stabilna konstrukcja – śruby
 
W całym przedsięwzięciu, ogromną rolę odgrywają śruby, które spajają całą konstrukcję ze sobą w całość. Dlatego, trzeba zwracać szczególna uwagę na to, czy wybrane śruby spełniają oczekiwane standardy wytrzymałościowe. Warto kupować śruby wkręty, pręty i innego rodzaju rzeczy konieczne do zbudowania i trzymania konstrukcji, tylko u zaufanych sprzedawców jak np. http://www.kristal.net.pl/. dzięki temu, będziemy mieć pewność, że magazyn będzie stabilny, wytrzymały i posłuży przez kilkadziesiąt następnych lat.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.