› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
lumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ AnnaNareszcie ktoś mówi to wprost - trzeba przerwać niemoc zrobić to co dawno powinno być... ~ Mieszkaniec zawady

Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo

› poradnik 7 miesięcy temu    24.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo
W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi robi zakupy przez Internet. Z czego wynika taki rozwój wydarzeń? Przede wszystkim z wygody. O wiele łatwiej jest po prostu siąść przed komputerem, poszukać niezbędnego przedmiotu, kliknąć odpowiedni przycisk, zapłacić przelewem i czekać na kuriera, niż jeździć po sklepach. Jest to więc sposób wygodny, szybki, a często jeszcze i tańszy. Dlatego też, niewielu ludziom chce się biegać po sklepach, stać w korkach, kolejkach i marnować mnóstwo czasu, kiedy mogą to zrobić w kilka minut.
 
Jeśli wiec planujesz zakładanie sklepu, nie ograniczaj się do stacjonarnej sprzedaży, ale poznaj potęgę Internetu i to tam sprzedawaj swoje produkty. Dlaczego warto? Zalet jest wiele. Przede wszystkim, nie potrzebujesz budynku na sklep. Wiedz, że wynajem pochłania potężne koszty, a budowa takiego sklepu jeszcze większe. W przypadku sprzedaży internetowej, ograniczasz się tylko do wynajmu magazynu, a nie i magazynu i sklepu. Może się jednak okazać, że znacznie łatwej i bardziej opłacalnie dla budżetu, jest taki magazyn postawić samodzielnie.

Nie takie proste jak się wydaje
 
Według niektórych, postawienie magazynu to bardzo prosta sprawa: przecież wystarczy tylko kilka płatów blachy złożyć w domek i gotowe. Tymczasem sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Przede wszystkim, nie wystarczy kilka płatów blachy, a trzeba jej naprawdę sporo. Po drugie, cała konstrukcja nie będzie stała jeśli nie będzie stabilna. Jest to rzecz konieczna, aby w ogóle można było cokolwiek we wnętrzu takiego magazynu umieścić. Dodatkowo, oprócz ścian potrzebny jest też dach, który wymaga odpowiedniego stelażu i zabezpieczeń. No i jeszcze jedna kwestia jaką jest posadzka. Wylewki są konieczne, ponieważ po takim magazynie nie biega się w klapkach plażowych, ale jeździ wózkiem widłowym. Są to zwykle konstrukcje duże, więc konieczny jest szybszy transport oraz cięższe maszyny – szczególnie jeśli towar nie należy do lekkich.

Stabilna konstrukcja – śruby
 
W całym przedsięwzięciu, ogromną rolę odgrywają śruby, które spajają całą konstrukcję ze sobą w całość. Dlatego, trzeba zwracać szczególna uwagę na to, czy wybrane śruby spełniają oczekiwane standardy wytrzymałościowe. Warto kupować śruby wkręty, pręty i innego rodzaju rzeczy konieczne do zbudowania i trzymania konstrukcji, tylko u zaufanych sprzedawców jak np. http://www.kristal.net.pl/. dzięki temu, będziemy mieć pewność, że magazyn będzie stabilny, wytrzymały i posłuży przez kilkadziesiąt następnych lat.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.