› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac18.25.1. Jeśli stojący na początku nazwy wyraz: ulica, aleja, brama, bulwar, osiedle, plac,... ~ ulica, aleja, placJeżeli Rada Miejska w Elblągu podejmie uchwałę, że np kwiat róża piszemy ruża to też tak... ~ ulica, aleja, placA jak poprawnie napisać aleja Odrodzenia? ~ ŚwiadekNajpierw pseudo dziennikarzy wysłać na nauke języka ojczystego, a póxniej niech pisza! ~ EuPiNo coz, to bardzo przykre ze tak jest w Elblagu. To moje miasto rodzinne, tam sie urodzilem i... ~ AlexanderTaaa...nie ustępuje...tylko dlaczego co 2 tygodnie mam zapchane kamieniem filtry? ~ frwgtjupowiem tyle że te panie są okropne. A zwłaszcza MK ~ brak słówMoże i jest ekstra w stacji uzdatniania wody, potem płynie parę km rurami wodociągowymi, które... ~ SraczkaPrzede wszystkim to na dzień dobry należy zwiększyć próg dochodowy. Bo najwięcej jest osób,... ~ ambrozyco niektórym chyba sodowa uderzyła do głowy nie tak dawno walczono z jakaś paskudnym ślimakiem... ~ ccby tylko zaistnieć...... ~ j23Miasto duchów iemerytow. ~ Emeryt

Stawianie konstrukcji stalowej – bezpieczeństwo

› poradnik miesiąc temu    24.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi robi zakupy przez Internet. Z czego wynika taki rozwój wydarzeń? Przede wszystkim z wygody. O wiele łatwiej jest po prostu siąść przed komputerem, poszukać niezbędnego przedmiotu, kliknąć odpowiedni przycisk, zapłacić przelewem i czekać na kuriera, niż jeździć po sklepach. Jest to więc sposób wygodny, szybki, a często jeszcze i tańszy. Dlatego też, niewielu ludziom chce się biegać po sklepach, stać w korkach, kolejkach i marnować mnóstwo czasu, kiedy mogą to zrobić w kilka minut.
 
Jeśli wiec planujesz zakładanie sklepu, nie ograniczaj się do stacjonarnej sprzedaży, ale poznaj potęgę Internetu i to tam sprzedawaj swoje produkty. Dlaczego warto? Zalet jest wiele. Przede wszystkim, nie potrzebujesz budynku na sklep. Wiedz, że wynajem pochłania potężne koszty, a budowa takiego sklepu jeszcze większe. W przypadku sprzedaży internetowej, ograniczasz się tylko do wynajmu magazynu, a nie i magazynu i sklepu. Może się jednak okazać, że znacznie łatwej i bardziej opłacalnie dla budżetu, jest taki magazyn postawić samodzielnie.

Nie takie proste jak się wydaje
 
Według niektórych, postawienie magazynu to bardzo prosta sprawa: przecież wystarczy tylko kilka płatów blachy złożyć w domek i gotowe. Tymczasem sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Przede wszystkim, nie wystarczy kilka płatów blachy, a trzeba jej naprawdę sporo. Po drugie, cała konstrukcja nie będzie stała jeśli nie będzie stabilna. Jest to rzecz konieczna, aby w ogóle można było cokolwiek we wnętrzu takiego magazynu umieścić. Dodatkowo, oprócz ścian potrzebny jest też dach, który wymaga odpowiedniego stelażu i zabezpieczeń. No i jeszcze jedna kwestia jaką jest posadzka. Wylewki są konieczne, ponieważ po takim magazynie nie biega się w klapkach plażowych, ale jeździ wózkiem widłowym. Są to zwykle konstrukcje duże, więc konieczny jest szybszy transport oraz cięższe maszyny – szczególnie jeśli towar nie należy do lekkich.

Stabilna konstrukcja – śruby
 
W całym przedsięwzięciu, ogromną rolę odgrywają śruby, które spajają całą konstrukcję ze sobą w całość. Dlatego, trzeba zwracać szczególna uwagę na to, czy wybrane śruby spełniają oczekiwane standardy wytrzymałościowe. Warto kupować śruby wkręty, pręty i innego rodzaju rzeczy konieczne do zbudowania i trzymania konstrukcji, tylko u zaufanych sprzedawców jak np. http://www.kristal.net.pl/. dzięki temu, będziemy mieć pewność, że magazyn będzie stabilny, wytrzymały i posłuży przez kilkadziesiąt następnych lat.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.