› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Mogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględny

Szafa rogowa pozwoli wykorzystać potencjał każdego wnętrza

› bieżące 3 miesiące temu    10.11.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Szafa rogowa pozwoli wykorzystać potencjał każdego wnętrza

Chcesz uporządkować swoje wnętrze, zorganizować posiadane ubrania a jednocześnie nie planujesz wydawania dużych kwot na szafy od stoalrza? Skorzystaj z wysokiej jakości mebli od sprawdzonego dostawcy, dzięki którym zorganizujesz swoje rzeczy i wykorzystasz każdą wolną przestrzeń. Pomogą Ci w tym szafy narożne, czyli tzw. rogówki. W końcu Twój dom czy mieszkanie to Twoja bezpieczna przystań, w której spędzasz swój wolny czas. Wprowadzone obostrzenia, praca zdalna, ograniczenia kontaktów międzyludzkich, zamknięte lokalne gastronomiczne i rozrywkowe - to tylko część czynników, które przyczyniają się do zwiększenia czasu wolnego spędzanego w domu.

  1. Szafy rogowe - wypełnią lukę w Twoim mieszkaniu
  2. Szafy narożne z lustrem optycznie powiększą przestrzeń
  3. Jak rozplanować zagospodarowanie szafy?

Szafy rogowe - wypełnią lukę w Twoim mieszkaniu

Odpowiednia szafa pomoże Ci nie tylko zorganizować nagromadzone ubrania dla Ciebie i Twojej rodziny, ale może także ozdobić Twoje wnętrze. Różnorodne propozycje w wielu kolorach możesz znaleźć na meblini.pl. Unikatowe kształty oraz wysoka jakość wykonania tych mebli sprawią, że Twoi goście będą przekonani, że Twoja szafa narożna została zrobiona pod wymiar, na indywidualne zamówienie przez stolarza. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz - minimalistyczny, nowoczesny czy bardziej zdobny - z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Ponadto - jeżeli wydaje Ci się, że w Twoim domu jest niezagospodarowany kąt, który można wykorzystać na przechowywanie - zakup szafy rogowej będzie wówczas słusznym posunięciem.

Szafy narożne z lustrem optycznie powiększą przestrzeń

Jeżeli sądzisz, że małe mieszkanie wyklucza posiadanie szafy rogowej - nic bardziej mylnego! Otóż zastosowanie lustra na froncie szafy dzięki odbiciu światła sprawi wrażenie, że pomieszczenie wydaje się większe, niż jest ono w rzeczywistości. Dodatkowo taki zabieg rozjaśni wnętrze i zmieni jego klimat. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy przedpokoju. Wszędzie tam, gdzie chcesz rozświetlić przestrzeń. Szafy rogowe to uniwersalny mebel, który pomoże Ci w optymalnym wykorzystaniu miejsca w Twoim domu.

Jak rozplanować zagospodarowanie szafy?

Warto poświęcić chwilę refleksji na to zagadnienie - z takiej szafy będziesz korzystać zarówno Ty, jak i członkowie Twojej rodziny. Słusznym posunięciem będzie w tym przypadku przechowywanie sezonowych rzeczy na najwyższych półkach, na niższych - obuwia, a w zasięgu wzroku - tych, z których korzystasz na co dzień. Dzięki temu prostemu zabiegowi nie tylko zoptymalizujesz czas poświęcony na wydobywanie potrzebnych Ci przedmiotów, ale także ułatwisz sobie utrzymanie porządku. Wprowadzenie powyższych wskazówek w życie z pewnością uczyni Twoje życie łatwiejszym - warto zatem o to zadbać.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.