› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noristo może beczki z wodą każdy bedzie wchodził do niej za opłatą i się chłodził ustawić... ~ tatus505to najgłupszy pomysł plaża nad rzeką jaki może być rzeka ma 2 przy brzegu i pływają łodzie... ~ tatus505nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motyl

Szansa na nowy budynek w centrum Elbląga

› budownictwo mieszkaniowe miesiąc temu    15.06.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Szansa na nowy budynek w centrum Elbląga  fot. archiwum elblag.net

Witold Wróblewski, prezydent Elbląga ogłosił pierwszy ustny przetarg na sprzedaż działki o powierzchni 0,2 hektara przy ulicy Oboźnej pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami. Cena wywoławcza nieruchomości  wynosi 543 tys. zł.  

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie prezydenta Elbląga. Pod młotek pójdzie działka (około 0,2 hektara), która znajduje się na ul. Oboźnej,  u zbiegu ulic 3 Maja i Placu Grunwaldzkiego. Będzie to pierwszy ustny przetarg nieograniczony. Planowany jest na 12 sierpnia. Wtedy dowiemy się jakie będzie zainteresowanie nabyciem nieruchomości. 

Na wystawionej na sprzedaż działce według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest możliwa zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z usługami nieuciążliwymi.

Cena wywoławcza nieruchomości  wynosi 543 tys. zł.  

Warunkiem nabycia działki przy Oboźnej jest nie tylko zapłacenie wylicytowanej kwoty, ale także podpisanie zobowiązania. Chodzi o gwarancję, że inwestor rozpocznie zabudowę do 31 grudnia 2023 roku i zakończy do 31 grudnia 2025 r. 

w przypadku niedotrzymania terminu zakończenia zabudowy nieruchomości zobowiąże się on do zapłaty na rzecz Gminy Miasto Elbląg kar umownych w wysokości po 55 tys. zł  za każdy rozpoczęty rok zwłoki, płatnych począwszy od 2026 roku

- czytamy w ogłoszeniu. To samo dotyczy rozpoczęcia budowy niezgodnie z terminem.

Dodatkowo w celu zabezpieczenia zapłaty kar umownych inwestor musi się dobrowolnie poddać się rygorowi egzekucji do kwoty 650 tys. zł.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kovalski
miesiąc temu ocena: 50%  1
a kiedy będzie ogłoszony przetarg na działkę przy ul. Stawidłowej 3 ????
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.