› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Szaleństwa ciąg dalszy.Wszystko zmienić i na nowo opisać.Komuna wróciła. ~ PRBardzo rzetelny tekst - inna nazwa muzeum w nagłówku, inna w tekście. To MUZEUM STUTTHOF, a nie... ~ gośćPowinni jeszcze przed każdym dawnym obozem postawić wysokie maszty z Niemieckimi flagami i... ~ mkmkmzapomnieli na końcu dodać "imienia Lecha Kaczynskiego" ~ fasolaPowinni nazwac to Naziland. ~ BartoszzLegionella to nie przelewki, przydałoby sie jakieś zmiękczenie wody czy coś takiego. ~ Emma77ERCE A dlaczego nie Jarosława przepraszam Lecha Kaczyńskiego.? ~ er ceOby Pisiory nie wyskoczyły z nazwą im. wielkiego, małego prezydenta! ~ Jaaneka może Lecha Kaczyńskiego???? jakiego stulecia przecież szkopy zajebały elbląg po I rozbiorze... ~ elblążaninBardzo dobra nazwa. Szacun dla prezydenta! ~ człowiek od pizzyNie głosowałem na Wróblewskiego, ale ten jego pomysł z nazwą wiaduktu popieram. ~ Tomek888 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazanin

Szukasz szybkiego i taniego internetu bez zobowiązań czasowych?

› poradnik 18 dni temu    26.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W dzisiejszych czasach życie bez internetu staje się niemal niemożliwe. Coraz więcej osób nie tylko pracuje czy uczy się, korzystając z sieci, ale także sięga po internet w celach rozrywkowych czy po prostu dla ułatwienia życia codziennego. Firmy, dostarczające internet, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, wciąż podnoszą poziom dostarczanych usług. Jednym z udogodnień jest możliwość korzystania z sieci na podstawie umowy bez zobowiązań czasowych, co oznacza, że możesz zrezygnować z usług operatora bez konieczności płacenia kar umownych. Sprawdź, jakie jeszcze usługi proponują dostawcy internetu!

Jaki internet wybrać?
 

Obecnie największą popularnością cieszy się internet światłowodowy. Jest to jedna z najnowocześniejszych technologii teleinformatycznych z dużym potencjałem na przyszłość.  Wyróżnia go niezawodność, nieograniczone możliwości prędkości przesyłu danych oraz brak zakłóceń. Kabel światłowodowy zbudowany jest ze szklanego włókna z domieszką tworzyw sztucznych, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością światła. Zaletą tego rozwiązania jest również niezakłócony dostęp do internetu, bez względu na warunki pogodowe, które zakłócają przesył przez tradycyjne rozwiązania infrastrukturalne. Światłowód to nieograniczone możliwości dostępu do internetu, telewizji czy telefonii. Jednym z operatorów, który ma najbardziej rozbudowaną infrastrukturę światłowodową jest UPC. Firma oferuje prędkość internetu, osiągającą nawet 500 Mb/s! Korzystając z usług tego operatora możesz wybrać jedynie pakiet internetowy lub pakiet z telewizją do 157 kanałów. Dodatkowo firma oferuje telewizję mobilną, dzięki której możesz oglądać ulubione filmy i seriale na kilku urządzeniach w domu i poza nim. Bardzo praktyczną funkcją jest też opcja Replay, która umożliwia odtwarzanie wybranej pozycji do 7 dni po emisji. UPC oferuje umowy bez zobowiązań czasowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą wiązać się umową na określony termin.

Szybszy internet w Twoim domu
 

Dzięki szybkiemu łączu internetowemu, możesz oglądać filmy online i słuchać muzyki bez zakłóceń. Im większa prędkość pobierania danych z internetu, tym szybciej otwierasz też strony internetowe, czy wysyłasz i odbierasz duże załączniki poczty elektronicznej. Możesz także bez zawieszeń grać w sieci i dzielić się zdjęciami z wakacji.

Jak obniżyć koszt rachunku?
 

Decydując się na podpisanie umowy z operatorem, warto dowiedzieć się o ulgi wliczone w abonament. Niektóre firmy oferują swoim klientom obniżenie rachunku po podpisaniu przez odbiorcę zgody na przesyłanie faktury drogą elektroniczną na adres e-mail. Dodatkowo klient może wyrazić zgodę na przesyłanie informacji marketingowych przez sms czy na adres e-mailowy, co wiąże się z kolejną obniżką comiesięcznego kosztu abonamentu.

Usługi dodatkowe
 

Jeśli jesteś fanem dobrych seriali lub chcesz mieć dostęp do najlepszych hitów filmowych tuż po premierze kinowej, wybierz któryś z pakietów dodatkowych oferowanych przez operatorów kablowych. Koszt takiej usługi nie jest duży i wynosi zwykle od kilkunastu do 20 zł. W tej cenie masz dostęp do obszernej biblioteki filmowej w usłudze na żądanie, czy do najpopularniejszych seriali. Taki pakiet to również kanały familijne, podróżnicze czy sportowe. W rozbudowanej ofercie programowej każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Wszystkie pozycje zapewniają najlepszą jakość dźwięku i obrazu!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.