› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
REMONT ROBIĆ ŚMIECH NA SALI NIECH PODATKI ZACZNĄ PŁACIĆ A NIE NARKOTYKI SPRZEDAJĄ ~ JADO ROBOTY ŚMIECI A NIE CHLEJECIE I ĆPACIE A NA DODATEK SAMI PROCHY SPRZEDAJĄ ~ EDZIANa zdjęciach prezentuję się pięknie :) ~ hanulkaAle mi sensacja , przecież to normalna procedura. Przedsprzedaż jest stosowana wszędzie i na... ~ JaaagAutor artykułu nie ma pojęcia o rynku deweloperskim a szkoda. ~ BeckBudowlancy co to jest cytat z artykułu "pozwolenia na budowę na razie nie brak" budowlaniec z... ~ inspektor budowlanyByłby to najpiękniejszy pomnik w Elblągu i z ciekawą historią. Popieram całym sercem... ~ Jacoby"...ogrodzenie jest, ale pozwolenia na budowę na razie nie brak." Jak to rozumieć? ~ elka77Piękna! Elbląg miałby drugi po piekarczyku symbol, tym razem kobiecy. Jestem za. ~ Dominika[Po sprzedaży huczne bankructwo. ~ $$$$Regal park flat and byznes for janushe byznesu from elbląg ~ great nameJestem pewien że to ten wspaniały Człowiek i Pilot latał nad Elblagiem i nad Zalewem Wiślanym... ~ ObserwatorWiadomości ogórkowe ! ~ RomeoFajna inicjatywa brawo dla tego pana ~ autoszlifpopieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrh

Szukasz szybkiego i taniego internetu bez zobowiązań czasowych?

› poradnik 5 miesięcy temu    26.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Szukasz szybkiego i taniego internetu bez zobowiązań czasowych?

W dzisiejszych czasach życie bez internetu staje się niemal niemożliwe. Coraz więcej osób nie tylko pracuje czy uczy się, korzystając z sieci, ale także sięga po internet w celach rozrywkowych czy po prostu dla ułatwienia życia codziennego. Firmy, dostarczające internet, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, wciąż podnoszą poziom dostarczanych usług. Jednym z udogodnień jest możliwość korzystania z sieci na podstawie umowy bez zobowiązań czasowych, co oznacza, że możesz zrezygnować z usług operatora bez konieczności płacenia kar umownych. Sprawdź, jakie jeszcze usługi proponują dostawcy internetu!

Jaki internet wybrać?
 

Obecnie największą popularnością cieszy się internet światłowodowy. Jest to jedna z najnowocześniejszych technologii teleinformatycznych z dużym potencjałem na przyszłość.  Wyróżnia go niezawodność, nieograniczone możliwości prędkości przesyłu danych oraz brak zakłóceń. Kabel światłowodowy zbudowany jest ze szklanego włókna z domieszką tworzyw sztucznych, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością światła. Zaletą tego rozwiązania jest również niezakłócony dostęp do internetu, bez względu na warunki pogodowe, które zakłócają przesył przez tradycyjne rozwiązania infrastrukturalne. Światłowód to nieograniczone możliwości dostępu do internetu, telewizji czy telefonii. Jednym z operatorów, który ma najbardziej rozbudowaną infrastrukturę światłowodową jest UPC. Firma oferuje prędkość internetu, osiągającą nawet 500 Mb/s! Korzystając z usług tego operatora możesz wybrać jedynie pakiet internetowy lub pakiet z telewizją do 157 kanałów. Dodatkowo firma oferuje telewizję mobilną, dzięki której możesz oglądać ulubione filmy i seriale na kilku urządzeniach w domu i poza nim. Bardzo praktyczną funkcją jest też opcja Replay, która umożliwia odtwarzanie wybranej pozycji do 7 dni po emisji. UPC oferuje umowy bez zobowiązań czasowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą wiązać się umową na określony termin.

Szybszy internet w Twoim domu
 

Dzięki szybkiemu łączu internetowemu, możesz oglądać filmy online i słuchać muzyki bez zakłóceń. Im większa prędkość pobierania danych z internetu, tym szybciej otwierasz też strony internetowe, czy wysyłasz i odbierasz duże załączniki poczty elektronicznej. Możesz także bez zawieszeń grać w sieci i dzielić się zdjęciami z wakacji.

Jak obniżyć koszt rachunku?
 

Decydując się na podpisanie umowy z operatorem, warto dowiedzieć się o ulgi wliczone w abonament. Niektóre firmy oferują swoim klientom obniżenie rachunku po podpisaniu przez odbiorcę zgody na przesyłanie faktury drogą elektroniczną na adres e-mail. Dodatkowo klient może wyrazić zgodę na przesyłanie informacji marketingowych przez sms czy na adres e-mailowy, co wiąże się z kolejną obniżką comiesięcznego kosztu abonamentu.

Usługi dodatkowe
 

Jeśli jesteś fanem dobrych seriali lub chcesz mieć dostęp do najlepszych hitów filmowych tuż po premierze kinowej, wybierz któryś z pakietów dodatkowych oferowanych przez operatorów kablowych. Koszt takiej usługi nie jest duży i wynosi zwykle od kilkunastu do 20 zł. W tej cenie masz dostęp do obszernej biblioteki filmowej w usłudze na żądanie, czy do najpopularniejszych seriali. Taki pakiet to również kanały familijne, podróżnicze czy sportowe. W rozbudowanej ofercie programowej każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Wszystkie pozycje zapewniają najlepszą jakość dźwięku i obrazu!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ asd
4 miesiące temu 1
Tekst sponsorowany?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.