› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Telewizor w salonie

› poradnik ponad rok temu    1.02.2013
Grzegorz Wiśniewski
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
Telewizor w salonie

Ten pokój traktowany jest jako miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Nic dziwnego, że właśnie w tym wnętrzu najczęściej urządzany jest kącik telewizyjny. Odpowiednio wyeksponowany, widoczny z każdego miejsca siedzącego telewizor pozwala cieszyć się całej rodzinie z możliwości oglądania ciekawych programów i filmów. To urządzenie skutecznie przyciąga wzrok, warto zatem zadbać o jego atrakcyjną i miłą dla oka oprawę. W jaki sposób można urządzić kącik telewizyjny w salonie?

W centralnej części salonu
Telewizor umieszczony w centralnej części salonu dobrze sprawdza się w większych pomieszczeniach. W takim przypadku staje się on głównym elementem wystroju wnętrza i to na nim skupia się uwaga wchodzących do salonu gości.

Umieszczając telewizor w centralnym punkcie można skorzystać z kilku rozwiązań. Popularnym sposobem na umieszczenia sprzętu RTV w takim miejscu są szafki telewizyjne, choć wraz z pojawieniem się płaskich telewizorów nastała moda na zawieszanie ich na ścianie. To dobry sposób na zagospodarowanie pustej ściany oraz na oszczędność miejsca. Ekran przymocowany do ściany jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku telewizorów LCD, jak i większych plazm.

Narożne szafki RTV
Mniejsze salony wykluczają w zasadzie umieszczenie telewizora w centralnej części pomieszczenia. W takich przypadkach wykorzystać można narożne szafki RTV. Ustawiony na nich sprzęt (telewizor, odtwarzacz DVD) jest dobrze widoczny, a jednocześnie nie utrudnia poruszania się po wnętrzu. Dodatkową zaletą takich szafek jest możliwość ukrycia za nimi wszelkich kabli, co pozwala na zachowanie ładu i porządku w tym reprezentacyjnym wnętrzu.


Jak wybrać szafkę pod telewizor?
Dobrze wybrana szafka jest nie tylko funkcjonalnym dodatkiem do salonu, ale i jego ozdobą. Musi być również dobrze dopasowana do wnętrza. Stylowe, drewniane szafki z przeszklonymi drzwiami lub nowoczesne, proste w swej formie nowoczesne półki RTV - dla każdego wnętrza znajdzie się stosowne rozwiązanie. Szafki telewizyjne powinny również umożliwiać przechowywanie odtwarzacza DVD, pilotów oraz domowej filmoteki. Warto wybierać szafki z drzwiczkami. Pozwala to nie tylko na zadbanie o porządek w salonie, ale również chroni drobniejsze sprzęty przed zakurzeniem.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ed
ponad rok temu 1
Ja lubię oryginalne wnętrza. U nas w domu jest styl nowoczesny. W salonie - motoryzacyjny. Mamy fotele z FR FURNITURE, świetnie się prezentują.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.