› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Aniado kumaty. Przecież to prywatna działka. Notabene właściciel ten sam na którego działce... ~ qqqZdaje się, że to była działka prywatna więc miasto będzie kiedyś z tego miało podatki od... ~ POinformowanybardzo ladne miejsce na budownictwo i widoki na jezioro Drużno i z tylu jest ładne jeziorko do... ~ Elblążaninkto jak glosował!!!??? ~ ciekawyile miasto dostał za ten teren!!!????? ~ podatnik

To nie boli i nie kosztuje. Na Pl. Jagiellończyka, mogliśmy zmierzyć swoje ciśnienie

› bieżące ponad rok temu    5.07.2013
Nel Cybulska
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
12 zdjęćTo nie boli i nie kosztuje. Na Pl. Jagiellończyka, mogliśmy zmierzyć swoje ciśnienie fot. Konrad Kosacz /elblag.net

O tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, mówiono już wiele. W Elblągu skupialiśmy się na pomiarze ciśnienia. Przez cały dzień, na Placu Jagiellończyka, elblążanie mogli bezpłatnie zmierzyć swoje ciśnienie, w specjalnie przygotowanym do tego tirze.

Jedni spoglądali z zaciekawieniem, inni podejmowali wyzwanie i wchodzili do środka. Elblążanie wciąż zdystansowani do otwartych akcji, wahali się, czy wejść po kilku schodkach, i oddać się w ręce miłych pań, gotowych do wyjaśnienia wszelkich kwestii związanych z ciśnieniem.

- Przez pierwsze trzy godziny, przy naszych stanowiskach nie zjawiło się jeszcze zbyt wiele osób, jednak patrząc na dotychczasowe pomiary, odnoszę wrażenie, że elblążanie mają dobre ciśnienie. Świadomość mieszkańców pozostawia wiele do życzenia, ale między innymi po to dziś tu jesteśmy – tłumaczyła jedna z pań wykonujących pomiary.

Według organizatorów akcji, ludzie boją się poznać prawdę o swoim stanie zdrowia. To zła postawa, bo im później dowiemy się o nieprawidłowościach, tym większe szkody mogą one wyrządzić w naszym organizmie.

Okazuje się, że bywają przypadki, kiedy chorzy zażywają lekarstwa, nie mając pojęcia co tak naprawdę przyjmują, i jaki to ma wpływ na ich zdrowie. Nie można lekceważyć sygnałów, jakie wysyła nasz organizm, ponieważ zaniedbanie nadciśnienia, może prowadzić nawet do śmierci.

Jeżeli nie dla siebie, warto było poświęcić 5 minut dla pacjentów Kliniki Zdrowego Serca w Zabrzu, ponieważ każdy pomiar wykonany podczas wczorajszej akcji, to złotówka przekazana właśnie na rzecz tego ośrodka.

ilość zdjęć 12 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Lolo
ponad rok temu 1
Kurczę, szkoda. Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że to dopiero w sobotę. A chciałam się wybrać!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.