› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

To nie boli i nie kosztuje. Na Pl. Jagiellończyka, mogliśmy zmierzyć swoje ciśnienie

› bieżące ponad rok temu    5.07.2013
Nel Cybulska
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
12 zdjęćTo nie boli i nie kosztuje. Na Pl. Jagiellończyka, mogliśmy zmierzyć swoje ciśnienie fot. Konrad Kosacz /elblag.net

O tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, mówiono już wiele. W Elblągu skupialiśmy się na pomiarze ciśnienia. Przez cały dzień, na Placu Jagiellończyka, elblążanie mogli bezpłatnie zmierzyć swoje ciśnienie, w specjalnie przygotowanym do tego tirze.

Jedni spoglądali z zaciekawieniem, inni podejmowali wyzwanie i wchodzili do środka. Elblążanie wciąż zdystansowani do otwartych akcji, wahali się, czy wejść po kilku schodkach, i oddać się w ręce miłych pań, gotowych do wyjaśnienia wszelkich kwestii związanych z ciśnieniem.

- Przez pierwsze trzy godziny, przy naszych stanowiskach nie zjawiło się jeszcze zbyt wiele osób, jednak patrząc na dotychczasowe pomiary, odnoszę wrażenie, że elblążanie mają dobre ciśnienie. Świadomość mieszkańców pozostawia wiele do życzenia, ale między innymi po to dziś tu jesteśmy – tłumaczyła jedna z pań wykonujących pomiary.

Według organizatorów akcji, ludzie boją się poznać prawdę o swoim stanie zdrowia. To zła postawa, bo im później dowiemy się o nieprawidłowościach, tym większe szkody mogą one wyrządzić w naszym organizmie.

Okazuje się, że bywają przypadki, kiedy chorzy zażywają lekarstwa, nie mając pojęcia co tak naprawdę przyjmują, i jaki to ma wpływ na ich zdrowie. Nie można lekceważyć sygnałów, jakie wysyła nasz organizm, ponieważ zaniedbanie nadciśnienia, może prowadzić nawet do śmierci.

Jeżeli nie dla siebie, warto było poświęcić 5 minut dla pacjentów Kliniki Zdrowego Serca w Zabrzu, ponieważ każdy pomiar wykonany podczas wczorajszej akcji, to złotówka przekazana właśnie na rzecz tego ośrodka.

ilość zdjęć 12 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Lolo
ponad rok temu 1
Kurczę, szkoda. Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że to dopiero w sobotę. A chciałam się wybrać!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.