› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qaz

Top 10 gadżetów, które musi mieć każdy fan Gry o Tron

› bieżące 25 dni temu    23.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Top 10 gadżetów, które musi mieć każdy fan Gry o Tron

Książka, a potem serial szybko zyskały uznanie wśród fanów fantastycznych opowieści. Ci, którzy z zapartym tchem śledzili zmagania bohaterów w zdobyciu tronu Westeros z pewnością w swojej kolekcji chcieliby posiadać gadżety, nawiązujące do postaci, rodów i wydarzeń z Gry o Tron. Poniższa lista jest zestawieniem najlepszych przedmiotów, dzięki którym można utożsamić się z ulubionymi bohaterami i fantastyczną powieścią.

1. Brązowy Notes Czterech Rodów

Idealny do zapisywania notatek, ważnych informacji w pracy lub na studiach. Niezwykle  elegancka okładka i wytłoczone herby czynią gadżet eleganckim i pełnym klasy.

2. Ceramiczny Kufel Rodu Lanisterów

Każdy fan Pieśni Lodu i Ognia poczuje się z tym kuflem jak na uczcie w zamku Casterly Rock. Kufel wykonany z wysokiej jakości materiałów i wizerunkiem złotego lwa z 4gift to jeden z gadżetów, który z pewnością zachwyci zwolenników Rodu Lanisterów.

3. Stalowy Brelok Targaryenów – Trójwymiarowy Smok

Daenerys Targaryen to bohaterka, która z każdym odcinkiem serialu zaskakuje widzów. Trójgłowy smok widniejący na breloku to utożsamienie legend o smokach w świecie Gry o Tron. Musi znaleźć się w kolekcji każdego fana sagi!

4. Replika Żelaznego Tronu

Kolekcja gadżetów z Gry o Tron nie może istnieć bez tronu, o który toczy się całą walka. Idealnie odwzorowana replika Żelaznego Tronu musi trafić do Ciebie!

5 Portfel Starków: Winter is Coming

Fani rodu Starków z pewnością zachwycą się portfelem opatrzonym herbem i ich mottem. Słynne Winter is Coming znane jest już na całym świecie.

6. Wycieraczka Welcome To Winterfell

Chcesz, aby Twoi goście zostali przywitani po królewsku? Wycieraczka z napisem Welcome To Winterfell z pewnością na każdym odwiedzającym zrobi wrażenie. Do tego jest niezwykle praktyczna!

7. Poduszka Starków

Herb rodu Starków przedstawia Wilkora. Poduszka w kształcie tego zwierzęcia jest nie tylko  estetyczna, ale przede wszystkim pozwoli wygodnie oglądać kolejne odcinki serialu lub czytać kolejne rozdziały książki.

8. Szklanki Trzech Rodów z Gry o Tron

Szklanki z wizerunkiem herbów Starków, Lanisterów i Targaryenów uświetnią każdą domówkę i każdą imprezę.

9. Figurka Daenerys Targaryen

Dany to bohaterka, która szybko zyskała sympatię i podziw ze strony widzów. Figurka doskonale odwzorowuje jej niezłomny charakter.

10. Ceramiczny Travel Mug rodu Targaryenów

Idealny gadżet dla fanów, którzy są jednocześnie podróżnikami. Kubek z herbem rodu Targaryenów warto mieć przy sobie!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.