› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Trwają prace na ul. Piłsudskiego. Już wkrótce pojawi się nowy pas (+ foto)

› inwestycje drogowe ponad rok temu    8.09.2016
Maciej Markowski
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
7 zdjęćTrwają prace na ul. Piłsudskiego. Już wkrótce pojawi się nowy pas (+ foto) fot. Bartłomiej Ryś

Jeszcze w tym tygodniu mają się zakończyć prace związane ze zmianą oznakowania poziomego na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego (odcinek od ul. Fałata) oraz ul. Płk. Dąbka. Dotychczas istniały tam trzy pasy ruchu, teraz najszerszy z nich (wspólny pas do jazdy na wprost oraz do skrętu w prawo w Płk. Dąbka) zostanie podzielony na dwa równorzędne pasy. Aby nie tamować ruchu na skrzyżowaniu, prace prowadzone są w godzinach wieczorno-nocnych (zaczynają się po godzinie 19:00).

Wczoraj w nocy zakończyły się prace związane z usunięciem metodą hydropiaskowania starych oznakowań poziomych, za które odpowiedzialna była firma SandPress. Następny etap zakłada wytyczenie nowych, czterech pasów do jazdy. Dodatkowo wymienione zostaną znaki pionowe typu F-10 i F-11. Wszystkie zmiany zostaną wykonane w ramach odnowy oznakowania miejskich ulic.

Od dawna mówiło się o czwartym pasie tylko do skrętu w prawo z Piłsudskiego w Płk. Dąbka, który miałby rozwiązać problem ustawiania się aut bardzo blisko siebie na jednym pasie. W momencie, w którym na pasie pojawiał się autobus, skręt w prawo był zablokowany. Wcześniej, z myślą o wytyczeniu dodatkowego pasa, postanowiono wybudować na Piłsudskiego zatoczkę dla autobusów, które wcześniej zatrzymywały się na jezdni.

Taki sam, czwarty pas, zostanie wytyczony z drugiej strony skrzyżowania, od strony ulicy Brzeskiej. Zmiany po obu stronach mają zakończyć się do końca września.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sad
ponad rok temu 1
Prosze jeszcze o udroznienie Dabka, dwa pasy do jazdy na wprost. W miejscu przystanku tramwajowego prosze zrobic pas do skretu w lewo. Przystanek tramwajowy przeniesc za skrzyzowanie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.